1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

בן חָמֵשׁ לַמִּקְרָא: ילדי נדבורנה חגגו עם החומשים • גלריה

לשם ולתפארת: ילדי החסידות שמלאו להם חמש שנים, חגגו השבוע את תחילת לימוד החומש • הרבי כיבד בנוכחותו נשא דברות קודש והעניק כמזכרת 'חומש ויקרא' לחתני השמחה • תמונות מהמאורע
Print משה ויסברג • צילום: שוקי לרר , י"ט כסלו תשע"ח 07/12/2017 11:25בן חָמֵשׁ לַמִּקְרָא: חומש סעודה בת"ת 'תפארת מרדכי' נדבורנה.

בתלמוד תורה 'תפארת מרדכי' נדבורנה בבני ברק נערך מעמד ה'חומש סעודה' לילדים שהגיעו לגיל חמש.

במעמד השתתפו הורי וזקני התלמידים, הנהלת התלמוד תורה וקהל רב. דברי פתיחה נשא המנהל הרוחני של הת"ת איש החינוך הרה"ג רבי שלמה יעקב גלבשטיין שקיבל את קהל המשתתפים בברכת ברוכים הבאים ובדבריו האריך במשך שעה ארוכה במשנת החינוך על פי דרך החסידות.

במהלך המסיבה נכנס נשיא הת"ת האדמו"ר מנדבורנה למעמד, חתני השמחה יחד עם המחנך הרב יצחק בריסק נשאו בפני הרבי את דרשת ה'חומש סעודה' כנהוג.

לאחר מכן עברו חתני השמחה לקבל מהאדמו"ר את חומש ויקרא, האדמו"ר נשא דברים וכן בירך את חתני השמחה שיזכו לעלות מעלה מעלה בדרך התורה והחסידות, ואת ההורים שיזכו לרוות נחת מכל הצאצאים.

שוקי לרר תיעד ומגיש גלריהאולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ההצלחה של הת"ת היא שזה מופרד מהמוסדות ואין שם פוליטיקה....  (ל”ת)

    אבא

  2. איזה כתרים יפים. כך ראוי לתלמידים שרובם בטח יצאו רופאים מדענים מהנדסים, או שאר עוסקים ביישובו של עולם, ולא רק שנור ובטלה מסכנות עליבות נחשלות ועניות ה  (ל”ת)

    יפה, בטח. כך ראוי וכך יאוי.