1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

"דחף אותו בחוזקה": כתב אישום נגד ח"כ חזן מהליכוד

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד ח"כ אורן חזן בעבירות של תקיפת איש ציבור • התקיפה בוצעה טרם בחירתו לכנסת
Print אלי שלזינגר , י"ט כסלו תשע"ח 07/12/2017 12:15

ח"כ אורן חזן. צילום, פלאש 90 אורן חזן, צילום: פלאש 90פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר לבית משפט השלום בפתח תקווה, כתב אישום נגד חבר הכנסת מהליכוד אורן חזן.

מכתב האישום עולה כי חזן ביצע עבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, בהתאם להמלצת פרקליט המדינה, ולאחר שנדחו טענותיו של חבר הכנסת חזן בשימוע שנערך לו.

לפי כתב האישום, באוקטובר 2014, לאחר שנודע לח"כ חזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול. משהבין כי מנכ"ל העירייה הורה על הטלתו, המתין להגעתו של המנכ"ל, ואז צעק עליו וגידף אותו. בהמשך, נצמד חזן אל המנכ"ל, דחף אותו בחוזקה באמצעות ידיו עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה.

המנכ"ל נכנס לחדר הישיבות וחזן נכנס מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר "אף אחד לא יוצא מפה". בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד אשר הוצא מהמקום. לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העיר, מבלי שקילב אישור לכך והחל לצעוק ולגדף את ראש העיר. ראש העיר הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי 'יטפל' בראש העיר, וכי ידאג שהאחרון לא "ישב עוד בכיסא".

כזכור, האירועים המיוחסים לח"כ חזן אירעו טרם בחירתו לכנסת.


אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.