1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

תיעוד: כך בונים מחדש את החוף הנפרד

החוף הנפרד היחיד בים המלח, נסגר בחודש האחרון בפתאומיות • בפעילות מאומצת של חברי הכנסת החרדים גפני ומקלב, שב החוף לפעול בשבוע האחרון • צפו בגלריה
Print יעקב גרודקה , כ"ד טבת תשע"ח 11/01/2018 12:30בשורה: החוף הנפרד היחידי בים המלח נפתח בשבוע האחרון לציבור, לאחר שבחודש האחרון נסגר החוף בפתאומיות וללא כל הודעה מוקדמת לציבור.

הדבר גרם להפסד ממוני גדול לציבור שביקש להגיע למקום. יצויין כי סגירת החוף בתקופה זו של השנה מקשה על חולי מחלות עור שונות כגון הפסוריאזיס, אשר רחצה בים המלח דווקא בתקופה זו של השנה מקלה על מחלתם.

חולים רבים שהזמינו מקומות לינה באזור, גילו כי חוף הים הנפרד היחידי סגור לציבור. בפגישה שהתקיימה לפני כחודש בכנסת בהשתתפות חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב עם ראש המועצה האזורית תמר, מר דב ליטבינוף, הסבירו חברי הכנסת את הדחיפות במציאת פתרון מידי.

מקלב אמר כי "פעולות השיפוץ מבורכות והכרחיות אך זה נעשה ללא התראה מראש ובאין אלטרנטיבה, גם אם זמנית, זוהי פגיעה ממשית בחולים אשר קבעו והזמינו מקומות לינה באזור כמו תיירי מרפא מחו"ל שהגיעו במיוחד". מקלב דרש מהמועצה בשלב הזה להעמיד אלטרנטיבה לציבור. בסיום המפגש הבטיח ראש המועצה לנסות ולמצוא מקום פתרון לבעיה.

ח"כ מקלב בירך על כך ואמר כי "פתיחת החוף לציבור היא מציאת מזור לציבור הרחב ואף לחולים רבים שביקשו להגיע למקום, כאמור השבוע נפתח החוף לציבור וכבר כעת ניתן לבוא ולרחוץ במקום".אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.