1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

פטירת זקן הרבנים: על בני הישיבות להשתתף

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, קרא לבני התורה ובחורי הישיבות, לצאת מחר ולהשתתף במסע ההלוויה. כל הפרטים על המסע - בפנים
Print משה ויסברג , כ"ו טבת תשע"ח 13/01/2018 22:59

הרב מאמאן הגאון הצדיק רבי יהושע מאמאן זצ"להאבל על הסתלקותו של זקן הרבנים הגאון הצדיק רבי יהושע מאמאן זצ"ל: הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, קרא בתחילת שיעורו בבית הכנסת היזדים בירושלים, לבני התורה ובחורי הישיבות, לצאת מחר ולהשתתף במסע ההלוויה.

(הגר"י יוסף בשיעורו הערב)


מועצת חכמי התורה של ש"ס פרסמו הודעת אבל: "תנועת ש״ס ובראשה מרנן ורבנן מועצת חכמי התורה בנשיאות מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט״א, יו״ר התנועה הרב אריה דרעי, נציגיה ופעיליה, מבכים מרה את הסתלקותו האי גברא רבא, גאון התורה וההלכה, ממעתיקי השמועה הצדיק הישיש רבי יהושע מאמאן זצוק״ל, זקן רבני עדת מרוקו והוא בן 100 בפטירתו.

"עמד בקשרי ידידות אמיצה עם אביר הרועים מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל עמו התכתב בהלכה בחיבוריו ופסקיו. הביע את תמיכתו האיתנה בתנועת ש"ס מיסודו של מרן זצוק"ל, וקרא לחזקה ולפעול למענה ולמען נציגיה, להוסיף כוח הקדושה ולהרבות חיילים לתורה ותעודה".

"מועצת חכמי התורה ותנועת ש״ס אבלים יחד עם כל בית ישראל על האבדן הגדול לעולם התורה והדיינות ולכלל עם ישראל ומן השמים ננוחם".

מסע ההלוויה יחל בשעה 13:00 בצהריים מישיבת 'פורת יוסף' בגאולה, ויצא להר המנוחות, שם ייטמן. במסע הלוויה צפויים להספיד גדולי ישראל וראשי הישיבות.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. וודאי שמי שסתם גר בישיבה [מחסן זכרים חרדי מצוי] אוכל ושורף שם את הזמן. שילך ללווויה . שיעשה משהו מועיל. היה ת"ח יתכן שאף מי שלומד למרות היותו ב&q  (ל”ת)

  מי ומי ההולכים ?

  • כיוון שהיה ת"ח והועיל לרבים. גם מי שלומד, [למרות היותו מצוי במחסן זכרים חרדי מצוי] חייב אולי לחלוק לו כבוד אחרון. (ל”ת)


 2. "כל מיני מנהגים"? "אתריה דמרן."..במחילה,עוד לא הבנת את הנושא  (ל”ת)


 3. התנגד בתוקף לתנועת שס העכשווית  (ל”ת)


 4. המגיבים פה 1 ו-2 שחצנים בעלי לשון הרע.  

  ....

 5. שקר גס ודברי מחלוקת