1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

פרסום ראשון: אושרה הארכת כהונת הגר"ש עמאר

הפנייה שנחשפה ב'בחדרי חרדים': מועצת הרבנות הראשית אישרה טלפונית את הארכת כהונתו של הגרש"מ עמאר כרבה של ירושלים
Print יעקב גרודקה , כ"ז טבת תשע"ח 14/01/2018 12:08

הראשלצים עמאר יוסף הראשל''צים. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90פרסום ראשון: לאחר פניית הראשל"צ הגר"י יוסף, נערך בשבוע שעבר משאל טלפוני בין חברי מועצת הרבנות הראשית בשאלת הארכת כהונתו של רב העיר ירושלים הגר"ש עמאר, כפי שנחשף לראשונה ב'בחדרי חרדים', במשאל אישרו הרבנים את בקשת רבה של ירושלים.

כצפוי, בעקבות אישור הרבנים במשאל ימשיך הגר"ש עמאר את כהונתו כרבה של ירושלים חמש שנים נוספות וזאת לאחר שהוא התבקש להאריך את כהונתו בעקבות יום הולדתו השבעים הקרב ובא.

כזכור, 'בחדרי חרדים' פרסם לראשונה כי הגר"ש עמאר שיגר פנייה למועצת הרבנות הראשית כדי שיאריכו לו את הכהונה בחמש שנים נוספות. הדיון בבקשה נדחה בתחילה לאחר שישיבת מועצת הרבנות בוטלה בהוראת הרב הראשי הרב דוד לאו, אולם כאמור, לאור בקשת הראשל"צ הגר"י יוסף התקיים משאל טלפוני שאישר את הארכת המינוי.

בעקבות הפרסום ב'בחדרי חרדים' על בקשת הארכת הכהונה, נרגעו הרוחות באשר לספקולציות שעלו בתקופה האחרונה, על פיהן, הגר"ש עמאר צפוי לעזוב את כס הרבנות בבירה ולהצטרף להנהגה הרוחנית של אחת המפלגות, מה שכאמור התברר כלא נכון בעקבות בקשת הארכת הכהונה.

אולם, לדברי מקורביו של הגר"ש עמאר, הוא רשאי בכל עת לעזוב את תפקידו כרב העיר ירושלים, ואין שום דבר שימנע זאת ממנו, בעת שיחליט לעשות כך.עוד בנושא:אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כהני הדת חכמי דרעא מחללי ה' ומבזי שבתותיו ,דמייך הפקר והקצף ימלא עין הארץ,פרק ע"ח-ע"ט לשנים הטובות לברכה  (ל”ת)


 2. Chaval ! Kol kocho m'a'medina a'chilonit = k'mo neviei a'ba'al v'izevel  


 3. חברותא דה שלאף בדמי נדתה לא תירש הארץ, מיהיר המתהולל דרך איווט וערלתו ועד מכלוף הסרסור ערוות הארץ ומבושיה,קו תל אביב ווינה בתפארתו  (ל”ת)

  התשע"ח קץ הזנות בא"י

 4. 7 מליון עולות השבת והדם יותז בכל רחבי הארץ, מספסופה ועד נוקדים מבני ברק ועד דימונה ,נהר דמים ישטוף מדינת הכפירה הזנות והשחת  (ל”ת)


 5. "המחותנים"  

  מירי כהן

 6. כל הכבוד במקומו יהיה עם ישי הרב מלמד והרב טאו מהציןנות הדתית  (ל”ת)

  יוסי

 7. מה הקשר הרב יצחק .אין לכם תמונה של הרב עמאר לבד  (ל”ת)


 8. מטריה שחורה.  

  מאיר.