1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

שתי יהודיות נהרגו בהתרסקות מטוס באיראן

2 יהודיות נהרגו אמש בהתרסקות מטוס, בעת ששהו על הסיפון כשחזרו מחגיגות עם חברתן - בתו של בעלי החברה 'בשראן אחזקות' לה שייך המטוס שעתידה להתחתן בקרוב
Print יענקי פרבר , כ"ה אדר תשע"ח 12/03/2018 16:32

התרסקות מטוס, אילוסטרציה התרסקות מטוס, אילוסטרציה. צילום: רויטרסבתו של טייקון טורקי טסה לדובאי לחופשה עם כמה מחברותיה אתמול, בדרכן חזרה לאיסטנבול, מטוסן התרסק בשטח איראן והן נהרגו.

כלי תקשורת בטורקיה דיווחו כי מדובר במטוס מדגם 'בומבריידר צ'לנג'ר 604' מטוס שעל פי הפרסומים בטורקיה שייך לחברת הענק 'בשראן אחזקות'. זמן קצר לפני שהמטוס נעלם מהמכ"ם, ביקש הטייס לטוס בגובה נמוך יותר, כך מסרה רשות התעופה האזרחית האיראנית לכלי תקשורת בטורקיה.

על סיפון המטוס הייתה בתו בת ה-28 של בעל החברה, איש העסקים חוסיין בשראן. העיתון 'הורייט' הטורקי דיווח כי ביתו של הטייקון הייתה על המטוס עם חברותיה, והן היו בדרכן חזרה מדובאי לאחר שטסו לשם לחגוג את נישואיה הקרובים, על פי הדיווח ב'סוכנות הידיעות AP' הבת הייתה חלק מהדירקטוריון של החברה וניהלה את העסק.

ממידע שהגיע ל'בחדרי חרדים' מהקהילה היהודית בטורקיה עולה, כי בין ההרוגות היו שתי יהודיות חברותיה של בת הטייקון. פרטים לגבי שמות שתי היהודיות עדיין לא פורסמו, שמותיהם של 11 ההרוגים בהתרסקות המטוס פורסמו, אך לא ידוע איזה מהן היהודיות.

חברת 'בשראן אחזקות' שולטת בתחומי המזון, הבנייה, התיירות והנופש בטורקיה, לחברה מספר בתי מלון יוקרה.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.