1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

נתניהו לאופוזיציה: "זה היה מפחיד אה?"

במהלך דיון בחוקים שהגישו סיעות האופוזיציה לפיזור הכנסת, ביקש ראש הממשלה בנימין נתניהו את רשות הדיבור. בנאומו הודה לשותפיו בקואליציה ולעג לאופוזיציה: "הבטחתי לעשות מאמץ עליון אחרון למנוע בחירות. הבטחתי וקיימתי"
Print משה כהן ויעקב גרודקה , כ"ו אדר תשע"ח 13/03/2018 20:12
תגיות:

נתניהו נתניהו נואם במליאת הכנסת. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90במהלך דיון הערב (שלישי), בחוקים שהגישו סיעות האופוזיציה שעניינם פיזור הכנסת, ביקש ראש הממשלה מיו"ר הכנסת יולי אדלשטיין להתערב בדיון ולנאום. הוא עלה לדוכן ונזף באופוזיציה.

נתניהו אמר: "אמרתי אתמול שאעשה מאמץ עליון אחרון למנוע בחירות ולהמשיך לקיים את הממשלה הטובה בראשותי ממשלה שמביאה הישגים אדירים למדינת ישראל. הבטחתי וקיימתי".

עוד הוסיף, "אני מודה לשותפיי בקואליציה שגילו אחריות כדי שנוכל להוביל בנחישות ובהצלחה בביטחון בכלכלה בחברה ביחסי החוץ. משימות גדולות עוד לפנינו וחשוב מאוד שהחלטנו יחד להמשיך יחד לטובת אזרחי ישראל ולטובת מדינת ישראל".

עוד הוסיף כי, "אני רוצה להודות ליריב לוין שקם ממיטת חוליו ועשה עבודה נפלאה. אני מדבר לא רק בשמי בשם כולם".לסיום פנה לאופזיציה ואמר: "זה היה מפחיד אה, אני שמח שהצבע חזר ללחיים שלכם. אני יודע שחסכתי לכם מפח נפש גדול. כי אם היו בחירות אני הייתי חוזר לעמוד כאן נואם, ואתם הייתם ממשיכים לפרשן אותי משם. תחזרו לשגרה ואנחנו חוזרים לשרת את המדינה".

שר הביטחון, אביגדור ליברמן אמר: ""מילה זו מילה! המתווה עליו עמדנו לכל אורך הדרך התקבל במלואו:‬ ישראל ביתנו תצביע נגד חוק ההשתמטות. עד לתחילת מושב הקיץ יגבש הצוות המקצועי במשרד הביטחון את הצעת החוק, שעל בסיסה תגובש הצעת חוק ממשלתית.‬ החקיקה בנושא דת ומדינה תוקפא. נמשיך לעמוד על שמירת הסטטוס קוו".


עוד בנושא:אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מועצת רבני העולם יגידו לבני התורא להפגין נגד ליצמן שאחראי על חוק הגיוס  (ל”ת)

    רבינו צעק בקול גדול להרעיש את העולם

  2. ליברמן צריך סוגר לפה כדי שיפסיק לנבוח  (ל”ת)


  3. אין על ביבי. בשפת העם קוראים לזה הוציא להם לשון  (ל”ת)