1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. אקטואליה

חג מתן תורה: מגוון תיקי ספרי תורה של 'חדד כסף טהור'

לקראת חג השבועות מציגים ב'חדד כסף טהור' את קולקציית תיקי ספרי התורה שלהם • ישנם עיצובים חדשים המצטרפים ל-40 דגמים שכבר קיימים
Print כתבה אינפורמטיבית , א' אייר תשע"ח 16/04/2018 12:11

ספר תורה מכסף צילום: דורון סערלקראת חג מתן תורה מציעה הרשת הוותיקה 'חדד כסף טהור' מבחר תיקים מעוצבים ומפוארים לספר תורה המיוצרים בעבודת יד.

מחלקת ספרי התורה כוללת עיצובים חדשים המצטרפים ל-40 דגמים מהודרים בעיצוב אוריינטלי של תיקים מכסף טהור או בציפוי איכותי של כסף. מלבד הדגמים הקיימים המשלבים לוחית כסף טהור עם למינציה או קטיפה בגוונים שונים, ניתן הזמין תיק בעיצוב אישי עם חריטה.

בנוסף מוצרים משלימים כמו כתר ורימונים לקישוט ספר התורה, מצביעי יד לקריאה, קופסאות צדקה, טסים ועצי חיים. חשיבותם של ספרי התורה במסורת היהודית היא גבוהה ולא בכדי רבים מתגאים שהצליחו להכניס ספר תורה באירועים משמחים או מרגשים אחרים.

ספר התורה שנחשב כתשמיש הקדושה הקדוש ביותר זוכה לתיק מהודר שעליו עומלים בין שישה לשמונה אמני יודאיקה שאחראים על העיטורים והפיתוחים המיוחדים ועד לריקוע הקדשה או חריטה אישית לבקשת הלקוח.

להשיג חדד כסף טהור אולם תצוגה תיקים לספרי תורה- רח' מודיעין 6 פתח תקוה; טלפון: 054-6612050; שעות פעילות: א-ה 9:00-17:00.

צילום: דורון סער

אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.