1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

עזב/ה את הקבוצה: החשודים התנתקו כדי למנוע שיבוש חקירה

שניים מהחשודים בפרשת השחיתות בבית שמש עזבו קבוצת וואטסאפ כדי למנוע שיבוש הליכי חקירה • "המלצה לנחקרים לצאת מהקבוצות המשותפות"
Print אלי שלזינגר , ב' סיון תשע"ח 16/05/2018 22:23

משה מונטג עזב את הקבוצה עזב את הקבוצה

החשודים מבית שמש שנעצרו בחשד לשחיתות לפני למעלה משבועיים, שוחררו כולם בתנאים מגבילים וחלקם למעצר בית. על החשודים כולם, על פי דרישת חוקרי לה"ב 433, נאסר ליצור קשר עם המעורבים הנוספים בפרשה כפי שדווח ב'בחדרי'.

בעידן הטכנולוגי של היום, לא באמת צריך לצאת מהבית בשביל לשמור על קשר עם המשפחה, חברים ואנשי הקהילה. הרשתות החברתיות מציעות אינספור דרכים לעמוד בקשר עם הקרובים והרחוקים.

ה-whatsapp הוא חלק נכבד בשיח במרשתת. בעיר בית שמש קיימת קבוצת וותיקה וואטסאפ בה חברים פרנסי ונכבדי העיר, עובדי ציבור ועסקנים. בין חברי הקבוצה, נמנו לפחות שניים מהעצורים. לאחר ששוחררו ממעצר, השניים התנתקו מהקבוצה."מסיבות מובנות אפרוש מכם באהבה" כתב אחד החשודים לפני שפרש, "תודה לכל אחד על התמיכה" הוסיף. בהמשך, כך סיפר ל'בחדרי' חבר הקבוצה, גם משה מונטג, יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה בעיריית בית שמש - עזב את הקבוצה.לאחר עזיבתו, אחד המשתתפים נימק וכתב "כידוע שאם שניים מהנחקרים נמצאים יחד בקבוצה ומשוחחים, זה יכול להיקרות שיבוש.. המלצה לנחקרים לצאת מהקבוצות המשותפות".


עוד בנושא:אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה נראה כמו ווצאפ הזכאים של ש''ס  (ל”ת)

  מעשיהו

 2. גועל נפש!!! חילול ה תאבי בצע  (ל”ת)

  שיתביישו

 3. מונטג המלך, היחיד שדואג לכלל הציבור החרדי בענין הדיור עשה בעשור האחרון מה שאף ח'כ ושר חרדי לא עשה עשירית ממנו  (ל”ת)


 4. העו,ד של מונטג אמר שזה דרכו לתמרץ כל קבלן בניה שבונה בבית שמש ללא חשבון איזה סוג אוכלוסיה ישתכנו אם זה מצביעים שלי או מפלגה אחרת או קנאים כמו שתמיד או  (ל”ת)


 5. מותר וצאפ?  

  אזרח