1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. לייבלה

חריג: טוקר שידר תכנית עם תפילין • צפו

השדרן מנחם טוקר, הגיש היום 5 דקות מתוך התוכנית 'זמן אוויר' ברדיו 'קול חי', כשהוא עטור בתפילין, כאות הזדהות עם חסיד חב"ד שהותקף מילולית הבוקר ע"י אישה, בעת שהציע לעוברים ושבים להניח תפילין • טוקר ל'בחדרי': "האזנתי לשיעור בהלכות תפילין וגרמתי לאנשים רבים להניח תפילין"
Print איציק מן , י"ד סיון תשע"ח 28/05/2018 15:58
תגיות:

צלם:אימג' הפקות טוקר. צילום: אימג' הפקותהשדרן מנחם טוקר, הגיש היום (שני) 5 דקות מתוך התוכנית 'זמן אוויר' ברדיו 'קול חי', כשהוא עטור בתפילין. טוקר אמר כי עשה זאת כאות הזדהות עם חסיד חב"ד שהותקף מילולית הבוקר ע"י אישה, בעת שהציע לעוברים ושבים בנתב"ג להניח תפילין.

בסרטון שהעלה טוקר לחשבון האינסטגרם שלו במהלך השידור כשהוא עם תפילין, אמר: "כאות מחאה על דברי הבלע של אותה אישה שלא בריאה בנפשה - החלטתי לשדר את כל התוכנית עם תפילין של ר"ת".

"במחאה על ההשפלה שעבר השליח, עשינו מבצע ר"ת. אומר מנחם טוקר ל'בחדרי חרדים', "חילקנו לנזקק במתנה זוג תפילין בשידור חי, שלחנו מאות מאזינים להניח תפילין במספר מוקדים בארץ. בנוסף גם ראיינו כמה שליחי חב"ד שעוסקים במבצע הנחת תפילין ברחבי הארץ.טוקר מוסיף ואומר: "זכיתי והנחתי בשידור חי תפילין - רבינו תם שקיבלתי משליח חב"ד במקסיקו תוך כדי אמירת "שמע ישראל" והאזנה להלכות תפילין שהגיש בשידור הרב ישראל יוד ראש מכון פאר לתפילין".

הסרטון של טוקר משדר עם תפילין עורר שיח רב ברשת - חלק מהגולשים טענו כי אין זה נכון להניח תפילין בתכנית המוקדשת לבידור - גם אם בזמן ההנחה שידר רק נושאים הקשורים לתפילין. לעומתם, גולשים אחרים טענו כי לא מדובר בביזוי וכי ראוי לשבח שטוקר מביע הזדהות עם החסיד שהותקף כשביקש להניח תפילין.

טוקר ציין בשיחה עם 'בחדרי חרדים', כי במשך כל הדקות בהן היה עטור בתפילין, לא שידר תכנים שאינם קשורים לתפילין. כאמור, טוקר האזין בשידור לשיעורו של הרב יוד בהלכות תפילין, וכן מחה על כבוד התפילין.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בוזי תפילי!  

  מוטי

 2. טוקר התותך  


 3. תפילין בשידור ???  

  פיני

 4. טוקר זוקטר?... ווזטו טארדו?.. לא למדת שאסור להסיח דעת מהתפלין? שו"ע סי' כ"ה. גם בכה"ח-סופר.  (ל”ת)

  מאירש.

 5. עבר על איסור  

  רויטול

 6. לא הזדהות ולא משהו בדומה, סתם ביזוי התפילין.  

  זלמן

 7. בושה. ביזוי התפילין!!  

  פאר

 8. מעשה פתטי של טוקר.  

  יוסי

 9. מחאה נמרצת על ביזיון התפילין  (ל”ת)


  • צריכים למחות נגד טוקר על ביזוי התפילין  


 10. את מי בכלל מעניין טוקר?גימיג זול ומכוער  (ל”ת)

  משה

 11. הוא אמור להניח אותם בלי קשר לשום דבר  


 12. טוקר עשה מעשה יפה-ולכל המשמיצים יש לדון לכף זכות-כוונתו היתה למחות  


 13. טיפשות זהו ביזוי לא פחות  

  מישהו

 14. בושה וחרפה  

  יהודי

  • למה ערכתם את התגובה הזו 


 15. הוא שם את התפילין 10דקות והוריד ובזמן הזה דיברו על חשיבות התפילין  (ל”ת)

  יעל