1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

מועמדות דייטש בסכנה: רבני 'דגל התורה' בירושלים נפגשו עם אלקין

'בחדרי חרדים' חושף לראשונה כי בעוד במפלגות החרדיות השונות בוחנים האם להריץ מועמד חרדי לראשות העיר י-ם, הרבנים המופקדים על קביעת מדיניותה של 'דגל התורה' בעיר נפגשו בשבועות האחרונים בחשאי עם השר מהליכוד המתמודד לתפקיד
Print ארי קלמן , כ"ז סיון תשע"ח 10/06/2018 19:57

ברוך אוביץ, באדיבות המצלם הגרב סולוביציק והגרד כהן. צילומים: ברוך אוביץ, באדיבות המצלםהאם 'דגל התורה' שוקלת ברצינות תמיכה במועמד שאינו חרדי - לראשות העיר ירושלים? 'בחדרי חרדים' חושף לראשונה כי רבני התנועה הליטאית בירושלים, הגר"ב סולובייציק והגר"ד כהן, נפגשו לאחרונה עם השר זאב אלקין.

על פי המידע שהגיע לידי 'בחדרי חרדים', המועמד לראשות העיר והשר לענייני ירושלים פגש את הגר"ב סולובייציק לפני כשלושה שבועות, עוד בטרם הודיע על התמודדותו. את ראש ישיבת 'חברון' הגר"ד כהן פגש אלקין מאוחר יותר, רק בסוף השבוע החולף.

במהלך הפגישות הציג המועמד לראשות העיר את משנתו בפני הרבנים וביקש מהם לשקול אפשרות של תמיכה בו לראשות העיר ירושלים. ל'בחדרי חרדים' נודע עוד, כי הרבנים לא הכריעו עדיין בעניינו של אלקין, אך שמעו את משנתו.

בנוסף, פגשו רבני 'דגל' במהלך השבוע החולף את יו"ר 'דגל', חה"כ משה גפני, המשמש גם כיו"ר ועדת הכספים, לשיחה שבמהלכה הועלתה גם סוגיית ההתמודדות החרדית לראשות העיר.

במקרה ומועמד חרדי לא יתמודד לבסוף, ההערכה היא שהתמיכה החרדית תפוצל בין אלקין לחבר המועצה משה ליאון, כאשר 'דגל' וש"ס יתמכו בליאון, בעוד גור ובעזלא יתמכו דווקא במועמדותו של אלקין.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נפגשו גם ליאון  

  י

 2. אם דגל יתמכו בליצן ליאון שוב פעם יש חובה קדושה לדאוג לאישפוזם  


 3. איחוד  


 4. כולנו אבי סלמן  


 5. יש פתרון פשוט להוללות בשוק שיהיה מקובל על כל המועמדים  

  הופמן

  • רעיון מוצלח מאד