1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

לאחר הנתק: התקדמות במו''מ עם אבוטבול

לאחר נתק קצר, התקיימה היום ישיבת המו"מ הרביעית בין ראש העיר משה אבוטבול לנציגי 'דגל' ו'שלומי אמונים' בבית שמש. אבוטבול דרש ישיבה עם אגודת ישראל. גורמים המעורים במו"מ אומרים כי השיחה הייתה טובה וניתן לראות את הנכונות של אבוטבול לסיים את המו"מ על הצד הטוב ביותר
Print ארי קלמן , כ"ט סיון תשע"ח 12/06/2018 16:21

מאת קו עיתונות דתית צילום: קו עיתונות דתיתלאחר נתק קצר, התקיימה היום (שלישי) ישיבת המו"מ הרביעית בין ראש העיר משה אבוטבול לנציגי 'דגל' ו'שלומי אמונים' בבית שמש. אבוטבול דרש ישיבה עם אגודת ישראל.

הפגישה התקיימה משעות הבוקר בביתו של ראש העיר משה אבוטבול, והיא ארכה למעלה לשלוש שעות. בפגישה העלו נציגי 'דגל' ו'שלומי אמונים' את דרישותיהם, בראשם החזרת תיק החינוך לידי 'דגל', בנוסף לתפקיד מנהל המועצה הדתית ותפקיד סגן נוסף.

ל'בחדרי חרדים' נודע, כי ראש העיר משה אבוטבול קיבל את מלוא הדרישות ולצורך התקדמות ביקש לקיים פגישה נוספת בה ישתתפו נציגי 'אגודת ישראל' שחלק מהדרישות נוגעות אליהם, לדוגמת תיק החינוך שנמצא בידי נציג גור בעיר. "אני לא יכול לקחת מאחרים את מה שהובטח להם, רק בהידברות" אמר אבוטבול.

עד נודע ל'בחדרי חרדים', כי בחלק מהזמן נועד אבוטבול עם נציגי 'שלומי אמונים' ביחידות.

גורמים המעורים במו"מ אומרים כי השיחה הייתה טובה וניתן לראות את הנכונות של אבוטבול לסיים את המו"מ על הצד הטוב ביותר כדי להמשיך ולנהל את העיר.

כזכור, הפגישה הגיעה לאחר נתק קצר שנוצר בעקבות דרישתו של אבוטבול לקיים שיחות נפרדות בין נציגי 'דגל' ו'שלומי אמונים' אלא שבסיעות המקומיות התעקשו על מו"מ מאוחד, ולאחר שבוע וחצי הסכים ראש העיר להמשיך בשיחות המאוחדות.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חייב הסבר  

    אהרן

    • תלוי בגובה התשלום של היחצנים... (ל”ת)


  2. הציבור רוצים את אבוטבול  (ל”ת)