1. עמוד הבית
  2. לובי נשי
  3. בריאות

קשה: הרופאה שרקדה על דם מטופליה

ד"ר דיוויס בוטה חשבה שלרקוד במהלך ניתוח שהיא מבצעת כשהמטופל מורדם על שולחן הניתוחים זה רעיון טוב, היא גם צילמה את עצמה רוקדת והעלתה את הסרטון ליוטיוב. המטופלים שראו כעסו והיא נאלצה לעזוב את העבודה
Print אביגיל קושלבסקי , ל' סיון תשע"ח 13/06/2018 13:37

pixabay צילום: Pixabayרוקדת על הדם: בעוד המטופלים שלה מורדמים על שולחן הניתוחים, בחרה דוקטור ווינדל דיוויס בוטה מבית החולים באטלנטה שבארצות הברית, דווקא לרקוד. את הריקודים שלה צילמה ד"ר דיוויס בוטה ואת הסרטונים היא העלתה לעמוד היוטיוב שלה, כך פורסם בחדשות 10.

רישיונה של המנתחת נשלל תביעות על רשלנות רפואית שהגישו נגדה מטופלים שהופתעו למצוא את עצמם מככבים בסרטונים מביכים ללא ידיעתם.

ד"ר דיוויס בוטה רקדה בבגדי מנתחים לצלילי מוזיקת פופ ובראיונות לתקשורת האמריקאית היא הבהירה כי: "המטופלת אהבה את השיר וידעה על המתרחש". היא הוסיפה לטעון להגנתה כי, "היו לי מטופלים שרקדו על השולחן לצלילי השיר כי זה השיר שלהם והם רוצים לחגוג איתו. אני נאלצת לומר להם 'לא, אסור לכם לזוז'".

לסיום הוסיפה הרופאה ואמרה כי לא נשקפה לחולים סכנה ועל כן אין בעיה לרקוד: "הדברים קורים בנסיבות בטיחותיות בהסכמת המטופלים. לא נגרם נזק ולא היו בעיות של זיהום".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כשהקב"ה רוצה להעניש משהו הוא מכניס לו צו'קים לראש וזה מה שקורה  (ל”ת)


  2. דפוקה עם תעודת מנתחת  (ל”ת)

    עינבל

  3. ע"ז נאמר "טוב שברופאים לגהינום"  (ל”ת)