1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

שריפת ענק באום אל פאחם; מטוסי כיבוי וחסימת כבישים

בשעות אחר הצהרים פרצה שריפה במגרש רכבים סמוך לשוק באום אל פחם. מדובר בבעירה עזה המלווה בפליטת כמויות גדולות של עשן סמיך תוצאה של חלקי הפלסטיק והגומי. השריפה פרצה את גבולות המגרש ואוחזת בשיפולי הגבעה הסמוכה • בעקבות השריפה, שיבושי תנועה כביש 65 מאום אל פחם לערערה בשני הכיוונים
Print אלי שלזינגר , ל' סיון תשע"ח 13/06/2018 15:05

שריפת ענק באום אל פאחם צילום: כבאות והצלהלוחמי האש פועלים בשעה זו להשגת שליטה על שריפת ענק שפרצה במגרש כלי רכב באום אל פחם.

בשעות אחר הצהרים (רביעי), פרצה שריפה במגרש רכבים סמוך לשוק באום אל פחם. מדובר בבעירה עזה המלווה בפליטת כמויות גדולות של עשן סמיך תוצאה של חלקי הפלסטיק והגומי. השריפה פרצה את גבולות המגרש ואוחזת בשיפולי הגבעה הסמוכה.

צוותי לוחמי אש בראשות מפקד המשמרת רב רשף אבישי שפיר, פועלים בהיקף מגרש הרכבים והצליחו להפחית משמעותית את עצמת הבעירה. יחד עם זאת האש פרצה את גבולות המתחם ומתפשטת במעלה גבעה אשר בהמשכה מבני מגורים.

כרגע עבודתם של לוחמי האש מתרכזת בשלוש גזרות: במגרש עצמו, בהגנה על העסקים הגובלים במגרש ובשריפה בגבעה הסמוכה ועד לקו הבתים. מטוסי הכיבוי שהוזעקו לסיוע ביצעו סבב הטלות וסיימו את מלאכתם.

טרם הוכרזה שליטה מלאה באירוע שכן במקום מנשבות רוחות ערות המאיימות ללבות את הבעירה שוב - אולם חלה רגיעה משמעותית בכל גזרות האירוע.

בעקבות השריפה, שיבושי תנועה כביש 65 מאום אל פחם לערערה בשני הכיוונים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בשביל מה לכבות שימשיך לבעור לרצון תושבי אחיהם בעזה  (ל”ת)


 2. אשרי הגפרור ואשרי מג פררו  

  עמוס

 3. א נקמה אין די שונאים  (ל”ת)

  מוישע

 4. מטוסים? הדלק יקר היום. כשמה כן היא. אום אל-פאחם, שתתפחם.  (ל”ת)

  מאיר ש.

 5. כן יאבדו כל אויבך ה'  (ל”ת)

  עינבל