1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

חייבים לישון עם מזגן? אל תשלמו יותר!

ממש עכשיו נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם חוזרים הביתה מיום עבודה מפרך, בחוץ 39 מעלות חום • אתם נכנסים הביתה, ואת פניכם מקדם • מאוורר. אין אדם שידמיין זאת מבלי להתחיל להזיע. המחשבה הזו יכולה להבעית כל בר דעת.
Print בחדרי חרדים , ד' תמוז תשע"ח 17/06/2018 11:57

_imagebank_orig_orig_0328FDD8C9C24A7CBEA36DB2B7DF2098.jpgבשנות השבעים והשמונים, כשמזג האוויר עוד היה נסבל ואפשרי, מיזוג אוויר היה פרי נחלתם של עשירים בלבד. מרבית האנשים היו מסתפקים במאווררים, ורק בעלי ממון זכו לקור הצונן שהציעו המזגנים הגדולים והרעשנים שיצאו לשוק.

מאז ועד היום חל שינוי משמעותי בכל נושא מיזוג האוויר. כל מה שנחשב פעם למותרות או לפריווילגיה של עשירים, הפך להיות נחלתם של כל זוג צעיר שנישא זה עתה. מחירי המזגנים הרבה יותר שפויים, הטכנולוגיה עצמה מתקדמת בקצב מטורף שמאפשר ייצור מכשירים נגישים לכל בית, אופן התשלומים נח, ומזג האוויר הלוהט שהולך ומתחמם עם המציאות הגלובלית, הופך את החיים ללא מזגן לבלתי אפשריים בעליל.

כיום ההתלבטות היא לא לבחור האם יש ביכולתנו לרכוש מזגן אלא איזה מזגן עדיף? וכמובן, ככל שניתן לחסוך הרי זה משובח. שכן אין דבר רכישת המזגן דומה לתשלומי החשמל שנצטרך לשלם מעתה ואילך.

ענקית המיזוג 'אלקטרה' שצועדת עם המגזר החרדי לאורך עשרות שנים מבלי להתפשר על הטוב ביותר, מציעה מזגן מהפכני שיעזור לכם לישון בשקט, ולא רק בגלל הקור הנעים בבית. אלקטרה פלטינום AAA, המזגן השקט, העוצמתי והחסכוני ביותר! על לילה שלם של מיזוג תשלומו 1 ₪ בלבד! קראתם היטב. שקל אחד ללילה של הדלקת מזגן.

אלקטרה פלטינוםAAA בעל מערכת להשבחת אוויר, בעל פיזור אוויר אופטימאלי בחדר לקירור אחיד, פעילות שקטה, וכמובן זוכה לאמינות של חברת 'אלקטרה' במשך יותר מ-70 שנה, עם שירות ואחריות ללא פשרות.

'אלקטרה' מאמינה שהצרכנים שלה צריכים לקבל את הטוב ביותר, הן באיכות המוצרים, הן בשירות שהם מעניקים, והן בכל הליווי סביב הרכישה – כולל חיסכון בהוצאות החשמל עד כמה שניתן, ועכשיו זה ניתן: אל תשלמו יותר מ- 1 ₪ ללילה על שימוש במזגן! (תחשיב החשמל ל-7 שעות ב-25 מעלות בחדר שינה ממוצע של 10 מ"ר).

לאחרונה, לאחר מאמצים שנמשכו על פני שנים, שכל מטרתם טובת לקוחות שומרי תורה ומצוות, קיבלה ענקית המיזוג 'אלקטרה', הנושאת כשרות מטעם המכון המדעי טכנולוגי להלכה בראשות הרב הלפרין, את כשרות הבד"ץ של הרב אברהם רובין שליט"א, לרוב סדרות מזגני 'אלקטרה' המאושרים לשימוש בשבת למהדרין!

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.