1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

מאגר המידע של אתר "כל זכות"

לשירות יעיל ונגיש להכרת הזכויות שלכם והדרך למימושן
כתבה אינפורמטיבית , י"א תמוז תשע"ח 24/06/2018 17:55

_imagebank_orig_orig_13F7147D81D04A609431495EE3B963F4.jpgהכרת זכויותיכם והדרך למימושן מעולם לא היה נגישים וקלים יותר. מאגר המידע של אתר "כל זכות" מעניק לכם את כל המידע על זכויותיכם באלפי ערכים ומנגיש לכם את כל המידע על זכויותיכם בשפה ברורה ופשוטה ומציג לכם את הדרך למימושן.

מיליוני ישראלים נעזרו עד היום במידע שבאתר "כל זכות", ובימים אלו ריכזו ב"כל זכות" את כל המידע והזכויות הרלוונטיים לציבור החרדי. מהיום גם אתם יכולים להכיר את זכויותיכם ואת הדרך למימושן בחינם!

"כל זכות" הוא מאגר המידע המקיף ביותר על זכויות תושבי ישראל. המידע, שהוא תוצר של שיתוף פעולה בין עשרות ארגונים ומומחי זכויות מובילים מהממשלה, מארגונים חברתיים ומהאקדמיה, מוגש בחינם וללא כוונת רווח.

מאגר "כל זכות" פועל בסיוע משרד המשפטים, מטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי והמכון למנהיגות וממשל בג'וינט ישראל.

"כל זכות" מרכז מידע מקיף על זכויות בכל תחומי החיים, לרבות זכויות שמעניקות רשויות ציבוריות לרבות משרדי ממשלה, יחידות סמך, תאגידים סטטוטוריים, רשויות מקומיות וארגונים ללא כוונת רווח, זכויות בתחום תעסוקת עובדים, זכויות בתחום הפנסיה, הזקנה, החינוך ועוד ועל הדרכים למימושן.

אתר "כל זכות" מנגיש אותן בשפה ברורה ופשוטה, בדגש על אוכלוסיות המתקשות למצות את זכויותיהן.

"לפני הלידה של בננו הקטן, חשתי שתנאי העבודה של רעייתי נפגעו. לא ידעתי באמת מה הן זכויותינו וכיצד אוכל להגן עליהם", מספר לנו שלמה ד. "שוחחתי עם חברים בכולל ודרכם פניתי לשאול את עצתם של עורכי דין שהיו קרוביהם של החברים.

תוך כדי הבירורים מול חברי, חשף אותי אחד החברים לאתר "כל זכות" ובחיפוש קל ומהיר הגעתי לתוצאה הרצויה.

זהו מאגר מידע יעיל ונגיש שהיה יכול לחסוך עבורי זמן רב ומונע אי נעימויות. כיום אם יש למישהו התלבטות בכל נושא, אני מציע לו לבדוק קודם כל ב"כל זכות" ולגלות איך לעמוד על הזכויות שלו".
לפרטים נוספים

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.