1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

לשבת שבעה בראש שקט: באוהלי אבלים מיוחדים

אוהלי אבלים הם מוצר נפוץ בקרב היושבים שבעה, כבר הורגלנו לראות את האוהלים כאשר אנו הולכים לנחם מכרים, מחיר אוהלי אבלים הם טווח רחב וחשוב להתמצא
כתבה אינפורמטיבית , י"ח תמוז תשע"ח 01/07/2018 12:04

_imagebank_orig_orig_E17C1DBE0E4D48A6B6F3D3DEA4667E1A.jpgפעמים רבות רואים בצד הדרך או בחצר אוהל פרוביזורי שהוקם לצורכי אבלות, למרות שזו לא סיבה משמחת לאירוע, שבעה דומה בהרבה פרמטרים לאירוע, יש לארח אורחים רבים, לכבד אותם ולהגיש בפניהם תקרובת, כמו כן יש לשמור על ניקיון המקום, כדי לאפשר את כל אלו בצורה הכי כלה, משתלם לשלם עבור אוהלי אבלים מחירים בגובה מסוים, אמנם א גבוה מדי, אך שווה להשקיע סכום כסף כלשהו במחיר אוהלי אבלים כדי לספק לאבלים ולמנחמים את הצרכים שלהם.

מה ההבדלים בין מחיר אוהלי אבלים ואיך ניתן להשיג עבור אוהלי אבלים מחירים נוחים.
כדי להפוך את השבעה לאירוע שממלא את ייעודו כדאי לשכור אוהלי אבלים עבור האבלים וקרובי משפחותיהם, לא תמיד קל למצוא בתמורה להשכרת אוהלי אבלים מחירים נוחים, אולם אם תפנו לשירותי חברה ידועה, בעלת שם ובעלת ניסיון, תופתעו מהגובה הנמוך של מחיר אוהלי אבלים שהם יציעו לכם, חברה מקצועית אף תספק שירותי הרכבה ופירוק של האוהלים כדי להעניק לכם שבעה רגועה.

שבעה היא מיסודה זמן שנועד כדי להיטיב לנשמת הנפטר, כדי להפוך אותו לכזה כדאי להשקיע בתנאים הנדרשים, תשלום של מחיר אוהלי אבלים הוא נמוך ביחס לנחת שמקבלת נשמת הנפטר כאשר האוהל מספק תנאים לקיים לזכותו תפילות ושיעורי תורה, במיוחד שניתן להשיג עבור אוהלי אבלים מחירים נוחים יחסית.

מקובל גם בשבעה להגיש כיבוד למנחמים שמגיעים, למרות שזה לא אירוע מפואר בהגדרה, גם בשבעה ינוצר בעקבות הגשת התקרובת לכלוך וחוסר סדר, כדי לא להכניס את כל הכאוס לתוך בית הנפטר, ניתן לשלם עבור אוהלי אבלים מחירים סמליים ולקבל שקט נפשי בתמורה.

למרות הנוחות שמספקים אוהלי האבלים לאבלים, מחיר אוהלי אבלים הוא סכום שעומד בעוכריו של השוק הזה, כיום ניתן להשיג עבור השכרת אוהלי אבלים מחירים משתלמים.

מה צריך לדעת על השכרת אוהלים אבלים?
מהיכן מזמינים השכרת אוהלים לשבעה, לאילו מחירים לצפות ומה עוד חשוב לדעת? תשובות לשאלות אלו לשאלות רבות נוספות תוכלו למצוא במאמר הבא.

אין דרך קלה להיערך לקראת ימי השבעה, ובמקרים רבים ההודעה על מותו של אדם קרוב מגיעה בהפתעה וצריך לראות איך אפשר לארגן את כל מה שצריך בהקדם, כולל תיאום מועד ההלוויה וקבלת החלטה לגבי המקום בו המשפחה תשב שבעה.

אחד הפתרונות הקיימים הוא השכרת אוהלים לשבעה, ולשם כך צריך לדעת ממי אפשר לקבל את השירות ומה המחיר שיש לצפות לו.

אוהלי אבלים מחיר ופרטים נוספים
השכרת אוהלין לשבעה אפשר להזמין בעיקר משני סוגים של חברות. הסוג הראשון הוא חברות המתעסקות באופן ספציפי באוהלי אבלים, והסוג השני אלו חברות להשכרת ציוד לאירועים.

למרות הייעוד הרגיש של אוהלים אלו, לא תמיד תקבלו עבור אוהלי אבלים מחירים משתלמים. לכן, אם אתם מחפשים עבור אוהלי אבלים מחיר זול, כדאי לברר אודות חברה המציעה מחירים נוחים והוגנים, או גמ"חים המציעים עבור השכרת אוהלי אבלים מחיר נמוך במיוחד.

חברות המתעסקות באופן ספציפי באוהלי אבלים יוכלו להציע לכם גדלים שונים של אוהלים ושם תוכלו לקבל עבור אוהלי אבלים מחיר טוב ביחס לחברות אחרות.

בחברות להשכרת ציוד לאירועים, או חברות להפקת אירועים, יש סיכוי גבוה יותר למצוא מגוון רחב של אוהלים, אך המחירים יכולים להיות בהתאם. עם זאת, קחו בחשבון שמחברה כזו תוכלו לקבל עבור אוהלי אבלים מחיר משתלם במיוחד אם תיקחו חבילה הכוללת גם ציוד נוסף, כמו כיסאות, שולחנות, אמצעי קירור, מחצלות וכן הלאה.

לכן זה יכול להיות פתרון מעולה אם יש לכם צורך בכך.
דרך נוספת להוזלת המחיר היא לבדוק באילו חברות תוכלו לקבל עבור אוהלי אבלים מחיר כולל לשבעת הימים. המחיר שתקבלו מחברה כזה בדרך כלל משתלם יותר ממחירים של חברות אחרות המתמחרות את ההשכרה על בסיס יומי.

מלבד מחירי ההשכרה, חשוב לבדוק האם השכרת אוהלים לשבעה כוללת גם הובלה, הקמה ופירוק של האוהל על ידי צוות החברה. שירות כזה יחסוך מכם הרבה כאב ראש וכך גם תוכלו להיות רגועים שהאוהל הוקם כמו שצריך והוא יציב.
חשוב לקחת בחשבון את הפתאומיות ש
ל אירועים מצערים אלו, ולכן חברות להשכרת אוהלים לשבעה צריכות לתת מענה זמין ומהיר לכל אורך שעות היממה.

אם חייגתם לחברה ולא קיבלתם מענה, או שאין להם אפשרות של השכרת אוהלים לשבעה מעכשיו לעכשיו בשל חוסר אוהלים במלאי, אל תתייאשו, יש עוד חברות רבות מהן תוכלו להזמין את השירות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אוהלי אבלים להשכרה  

    צחי