1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. לייבלה

רזאל מגיב ומבטיח: לא אעשה זאת שוב

כמה חודשים לאחר הסערה, התראיין הבוקר רזאל לגל"צ והתייחס בין הייתר גם לסערת כיסוי העיניים בדבק והצהיר כי לא יחזור על המעשה

Print אביגיל קושלבסקי , כ"ב תמוז תשע"ח 05/07/2018 11:51

סערת המסקנטייפ יונתן רזאל דבק צמאה

אחרי שעורר סערה כשכיסה את עיניו בנייר שחור במהלך הופעה בשל ריקודי נשים, הזמר יונתן רזאל מתראיין ומבטיח כי לא יעשה זאת שוב.

היוצר, הזמר והאמן יונתן רזאל עורר לפני מספר חודשים סערה גדולה כשבמהלך הופעה בה רקדו נשים לצלילי שיריו, הוא הדביק על עיניו דבק מסקנטייפ שחור, על מנת שלא לראות את הרוקדות. התיעוד פורסם ב'בחדרי חרדים' ועורר שיח רב גם בתוככי הציבור החרדי.

בראיון שנתן הבוקר לגלי צה"ל, סיפר רזאל על התקרית מנוקדת מבטו ואמר כי התקרית דווקא גרמה לעלייה במכירת הכרטיסים.

"אני אמן, אמן הוא סוער וזה היה כיף, הסיטואציה עצמה הייתה כיפית מאוד וזה עשה משהו חזק", סיפר רזאל. במענה לשאלה אם יחזור על התקרית בשנית הוא ענה באופן מיידי: "לא נראה לי שאחזור על זה שוב".

כזכור, לפני שמונה חודשים כשהופיע אל מול קהל של בנות במסגרת אירועי י"ט כסליו בבנייני האומה, וראה שהן מתחילות לרקוד, הוציא רזאל פיסת דבק שחור והדביק על עיניו. הצעד שעשה עורר סערה גדולה בתקשורת הכללית בטענה שמדובר במעשה משפיל כלפי נשים והחפצה שלהן.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. והאם הוא ימשיך להופיע לפני נשים כשיש סיכוי שירקדו לפניו?  (ל”ת)

    ירושלמית

  2. חחח. ולהופיע בכלל מול נשים, כמו שעשית עם שווקי וגרין בקיסריה, מותר? .מספיק כבר, מספיק עם הצביעות. כמה רעידות אדמה וליקוי לבנה ואסונות יום יומיות בציבור החרדי אתם עוד רוצים עד שהמגיפה תפסק?  (ל”ת)

    מאיר ש.