1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

דרעי התערב ומנע את הדרת החרדים בגבעת שמואל

בעקבות דרישה של ראש עיריית גבעת שמואל לאסור על אלו שאינם תושבי העיר - להשתמש בגנים הציבוריים, שוחח השר דרעי עם ראש העיר. בשיחה סוכם, כי תושבי ב"ב יוכלו להיכנס למתקנים בעגבעת שמואל, אך חלק מהמתקנים יוקצו לתושבים

Print ארי קלמן , כ"ח תמוז תשע"ח 11/07/2018 17:16

סוף לסאגה  Basel Awidat/Flash90 Basel Awidat/Flash90

בעקבות דרישה של ראש עיריית גבעת שמואל לאסור על אלו שאינם תושבי העיר - להשתמש בגנים הציבוריים, שוחח היום (רביעי) השר דרעי עם ראש העיר והשניים הגיעו להסכמה בנושא.

ראש עירית גבעת שמואל יוסי ברודני, הציג בפני השר דרעי את המורכבות עם ההתמודדות בסוגיה בשל עומס המבקרים הרב. בשל הצורך לאפשר לתושבי גבעת שמואל קבלת שירותים נאותים על ידי העיריה סוכם בין השר ורה"ע, כי תושי בני ברק יוכלו לבקר בגנים הציבוריים בגבעת שמואל, כשחלק ממתקני הגן יוקצו לטובת המחזיקים בכרטיס תושב.

במקביל פועל השר דרעי לטובת תושבי בני ברק, ובימים אלה צפוי דרעי לאשר הקמתן של 9 גינות חדשות בבני ברק מתקציב משרד הנגב והגליל. מדובר בגינות חדשות עם מתקנים מתקדמים לרווחת תושבי העיר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה ממש לא נכון! לא היה שום סגירה "גינות" בפני חרדים אלא "מתקנים" ו"המתקנים" עדיין רק למחזיקי כרטיס תושב כך שדרעי לא שינה מאומה רק הודאנ לתקשרורת והתמימים קונים את הלוקש  (ל”ת)


  2. למה לקחו מתקציב הנגב ןהגליל