1. עמוד הבית
  2. מחכות לאישור
  3. מחכות לאישור

מחירים מיוחדים על מכשירים שמורים מבית הדרן

לרגל השקת הסים השמור: חברת הדרן, המציעה טכנולוגיה בטוחה בעזרת המכשירים השמורים ביותר, ללא סכנת פריצה, משיקה מוצר חדש • הסים השמור

Print כתבה אינפורמטיבית , כ"ט תמוז תשע"ח 12/07/2018 17:24 עודכן: 01/11/2018 11:12

3242.jpg צילום: יחץ

מכשירי הדרן השמורים מתהדרים באישור ובהשגחה של בית דין צדק בני ברק. ניתן להשתמש בהם אך ורק לצרכים שאושרו על ידי בית הדין: אפליקציות מסוימות לכל הנצרכים ושימושים נוספים לזקוקים לכך לצורך עבודתם. התאמה מלאה ניתנת לכל משתמש, על מנת לאפשר לו שימוש בטוח ללא צורך בטכנולוגיה שאיננה מסוננת כנדרש.

הסים השמור עתיד למנוע מקרים בהם עלול המשתמש לנסות להכניס את הסים לתוך מכשיר שאינו בטוח כנדרש, ולהיחשף לתוכן בעייתי. כמובן שאם אין בהישג יד מכשיר פתוח ללא מערכת הגנה, החשש הוא נמוך. אך מאחר ורבים אינם רוצים שיהיה מקום למכשלה תחת ידם, הסים השמור מבטיח הגנה של 360 מעלות.

כמיטב המסורת של חברת הדרן, מחיר סים שמור אינו גבוה בכלל ועומד על 49 שקלים לחודש למשך שנתיים וחצי בלבד. על מנת להישאר המשתלמים בכל מצב, גם מול חברות שאינן מציעות סינון כלל, הורידו בחברה לרגל ההשקה את מחירי המכשירים השמורים לרף שכמוהו לא היה מעולם. מדובר בפערים של מאות שקלים ממחירי המחירון הרגילים של חברת סאני, היבואנית הרשמית של סמסונג בארץ.

כך למשל תוכלו לראות מכשיר גלקסי S8 שנמכר בדרך כלל במחיר 2990 ₪ במחיר נמוך במיוחד של 1999 ₪ בלבד, מכשיר A5 שנמכר במחיר 1690 ₪ במחיר מציאה של 999 ₪ בלבד. גם מכשירים זולים יותר אפשר למצוא במחירים מצחיקים ממש: מכשיר סמסונג ON5 ב-499 ₪ במקום 850 וגלקסי J1 ב-399 ₪ במקום 770 ₪.

מחירים אלה הם הזדמנות מצוינת לכל מי שהתלבט עד היום אם לעבור לטכנולוגיה שמורה. השיקול הכלכלי בשלב זה נמוג, ונותר רק השיקול הערכי: האם יש לך את הנכונות להקריב מעט מכוח ההרגל שלך למען המשפחה שלך? למען הנחלת הערכים החשובים לך לדור הבא?

מכשיר שמור עם סים שמור מאפשר לך את הביטחון בגבולות שהגדרת לעצמך. הילדים שלך ידעו שהערכים שלך לא יכולים להיפרץ בשום אופן.

הסים השמור של הדרן מצטרף למערכת ההגנה המוקשחת בליבת המכשיר. העבודה בעזרת מכשיר שמור מהירה ונוחה – זאת בזכות תעבורת הנתונים הרגילה, כאשר ההגנה איננה משפיעה על מהירות העבודה כלל. מגוון של אלפי אפליקציות מאושרות על ידי רבני בית הדין מאפשר לך ליהנות מכל מה שמכשיר חכם יכול להעניק לך: זמינות ונוחות של עבודה עם טכנולוגיה מהמתקדמת בעולם ומעטפת של הגנה כשרה ב-360 מעלות.

אלפי משתמשי הדרן כבר נהנים מעבודה קלה ונוחה עם מכשירים מתקדמים של חברת הדרן. עם הסים השמור הם יוכלו ליהנות מביטחון מלא – ללא יכולת להשתמש בעזרתו במכשיר. אחר, שאינו שמור או ניתן לפריצה.  הצטרפו להדרן מקסימום עם הסים השמור של הדרן, במחירי מינימום על מגוון מכשירי הדרן השמורים!

בנוגע למכשירים המיועדים לצרכי פרנסה בלבד: יש לציין כי עדיף להימנע לחלוטין משימוש בטכנולוגיה, ורק במקרים בהם לא ניתן להימנע משימוש בטכנולוגיה הדרן הוא הפתרון

ניתן למלא את הטופס הבא, ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים, או להתקשר לטלפון: 072-3952825

24/6: הצטרפו לאלפי המשתמשים בעדכוני החדשות בווטסאפ של בחדרי חרדים>>
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. למה המכשירים הכשרים עולים פי 2 ממכשירים שאינם כשרים? עושים קופה על חשבון הציבור  (ל”ת)


    • כל כך נכון - לוקחים המון כסף בשביל לחסום כמה אופציות (ל”ת)