1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

יריד המכירות השנתי של אלדד פרי נדל"ן יוצא לדרך

במהלך ימי היריד יוצעו הזדמנויות חד פעמיות להשקעה בשני פרויקטי הדגל של החברה בלוד ורחובות – ויינתנו הטבות נוספות בשווי של עשרות אלפי שקלים • כמו כן יתקיימו בכל יום הרצאות העשרה מרתקות של מומחי נדל"ן ופיננסים

כתבה אינפורמטיבית , י"ז אב תשע"ח 29/07/2018 14:56

5234.jpg צילום: פיקסביי

יריד המכירות השנתי של אלדד פרי נדל"ן יוצא לדרך. היריד יתקיים בין התאריכים 29 ביולי ל-2 באוגוסט , במשרדי חברת אלדד פרי נדל"ן (גולדה מאיר 7, נס ציונה). במהלך ימי היריד יישארו משרדי אלדד פרי נדל"ן פתוחים לקהל עד לשעה 22:00.

במהלך ימי היריד יוצעו לקהל הרחב הזדמנויות רכישה במחירים מיוחדים בשני הפרויקטים החשובים של החברה – פרויקט 'פרי בסט' בלוד ופרויקט 'פרי ביזנס פלייס' רחובות. כמו כן יוצעו הטבות חד־ פעמיות לרוכשים בכל פרויקט בגובה של עשרות אלפי שקלים.

בפרויקט המגורים הייחודי פרי בסט בלוד יוצעו לציבור דירות 3 חדרים במחירים של החל מ-1.09 מיליון ש"ח, ובנוסף לכך – הטבת ריהוט ייחודית למשתתפי היריד בשווי של 40 אלף שקלים.

בפרויקט 'פרי ביזנס פלייס' רחובות, פרויקט הסטודנטים הגדול של אלדד פרי נדל"ן ברחובות, הנמצא בשלב שיווק המשרדים, מוצעת השקעה במשרד בנוי במחיר חסר תקדים של החל מ-129 אלף ש"ח בלבד. רוכשי משרד במהלך תקופת היריד יקבלו הטבה יחודית בגובה שכ"ט עו"ד בעסקה.

בכל אחד מימי היריד יתקיימו הרצאות של מומחי נדל"ן ופיננסים – עורך הנדל"ן של ידיעות אחרונות עופר פטרסבורג, מנכ"ל פרי נדל"ן ליאור ברדוגו, יועץ המשכנתאות חנן צאיג, הכלכלן שלמה מעוז וגם אשת החינוך מיכל דליות. ההרצאות יתקיימו בשעה 20:00 בכל יום, בהרשמה מראש.

לדברי ליאור ברדוגו, מנכ"ל אלדד פרי נדל"ן, "יריד המכירות השנתי שלנו מהווה הזדמנות חד־ פעמית להצטרף לפרויקטים המיוחדים בארץ, במחירים שלא יחזרו על עצמם ובהטבות נוספות בשווי של עשרות אלפי שקלים חדשים. המשקיעים יכולים לבחור בין הצטרפות לרכישה של דירה בפרויקט מגורים יחודי בלוד, או השקעה במשרד בפרויקט הדגל שלנו ברחובות".  


ניתן למלא את הטופס הבא, ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים, או להתקשר לטלפון: 072-3952-820הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.