1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

דרעי במחווה לאזרחים: העודף יוחזר לחשבון

"מי ששילם סכום גבוה על דרכון זמני ימלא אותו ואם יתברר שמגיע לו, כספו יוחזר לו. יהיו גם כאלה שיקבלו את כספם אוטומטית חזרה לחשבון", כך מודיע השר דרעי 

אלי שלזינגר , ט' אלול תשע"ח 20/08/2018 10:56

מהלך מבורך פלאש 90 פלאש 90

בהוראת שר הפנים אריה דרעי, יוחזרו כספים לאזרחים ששילמו מחירים גבוהים לדרכונים זמניים בקיץ שעבר בנתב"ג ובלשכות האוכלוסין, משום שזמני ההמתנה לפני כשנה לדרכונים ביומטריים היו ארוכים יחסית.

כזכור, בעונת הקיץ שעברה החלה הנפקת דרכונים ביומטריים על פי חוק שעבר בכנסת בהובלת השר דרעי. משום שמאות אלפים ביקשו להנפיק דרכון ביומטרי, חלו עיכובים והיו אזרחים שנאלצו לשלם סכום גבוה בנתב"ג ובלשכות האוכלוסין עבור הנפקת דרכון זמני.

"בעקבות עבודה מאומצת שלנו ושל עובדי רשות האוכלוסין וההגירה הונפקו למעלה מ-2 מיליון דרכונים ביומטריים וההנפקה נמשכת בקצב גבוה גם בעונת הקיץ הנוכחית", אמר דרעי.

השר הוסיף, "החלטתי להורות להחזיר לחשבונות הבנק של אזרחים ששילמו על דרכון זמני את הכספים העודפים ששילמו. הם אינם אשמים שהיה לחץ גדול והגיע הזמן להחזיר את הכסף העודף ששילמו. בימים הקרובים יפורסם טופס באתר האינטרנט של רשות האוכלוסין וההגירה".

"מי ששילם סכום גבוה על דרכון זמני ימלא אותו ואם יתברר שמגיע לו, כספו יוחזר לו. יהיו גם כאלה שיקבלו את כספם אוטומטית חזרה לחשבון".


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אריה דרעי  

    איש פשוט

  2. חלי מדווה ומכות מצרים נמרצות על ראש רבניך ואין חס עולליך בעבור מכלוף וזרעו אש בכל מושבותיך וצחנת מוות בחצרותיך  (ל”ת)


  3. לא ניתן את האצבע למאגר הביומטרי , זה מסוכן, מחר ישתילו את התביעות בזירה  

    דרעי לא יעזור לך