1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מוניציפלי 2018

16 אלף שוטרים יתפרסו ברחבי הארץ

אלפי שוטרים יתפרסו לאורך כל היום באזורי הקלפיות ברחבי הארץ, כדי לוודא שהכל מתנהל כשורה בצורה תקינה ובטוחה

קובי עוזיאלי , כ"א חשון תשע"ט 30/10/2018 07:25

היזהרו מתעמולה אסורה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל נערכה בכוחות מתוגברים בכל רחבי הארץ, בכדי לאפשר לכלל בעלי זכות בחירה להגיע בבטחה לממש את זכותם האזרחית באלפי קלפיות הפזורות בריכוזים ברחבי הארץ.

במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת, יתפרסו למעלה מ-16,000 שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים לצד למעלה מ-3,000 מאבטחים אזרחיים, ביותר מ-10,000 קלפיות הפרוסות בכמעט 4,000 ריכוזים בכל רחבי הארץ, על מנת לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

ההיערכות המשטרתית הושלמה בתום עבודת מטה ארוכה וסדורה שנוהלה על ידי מנהלת ארצית מיוחדת בחטיבת המבצעים, ובכפוף לאחריות הלאומית של המפקחת הארצית על הבחירות במשרד הפנים.

ניידת משטרה מחוץ לקלפי. צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל מדגישה כי לא תאפשר הפרת סדר או עבירות על חוק הבחירות ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע של עבירות מסוגים אלה, כל זאת בכדי לאפשר ליום הבחירות לעבור בצורה שקטה ותקינה. כוחות גדולים של משטרת ישראל, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי לאתר ולפעול כנגד כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובהליך קיומן התקין.

לצד ההיערכות המבצעית סביב ריכוזי הקלפיות נערכת משטרת ישראל בכדי לתת מענה למאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ביום השבתון. שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים יפרסו ברחבי הארץ בכדי לדאוג להסדרת התנועה בכבישים ולהזרמתה ולתת שירותי משטרה מיטביים לאזרח.

במשטרה מפצירים בציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרים.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.