1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מוניציפלי 2018

ליאון נגד עופר ברקוביץ': סכסכן, מסית, מפלג

הרוחות בירושלים סוערות לקראת הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר שיתקיימו בשלישי הקרוב • תלונה הוגשה למשטרה על ידי המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון כנגד יריבו, בחשד לעבירות של "זיוף והונאה"

מנחם הירשמן , ג' כסלו תשע"ט 11/11/2018 16:16

הוגשה תלונה ליאון ליאון צילום: הדס פרוש, פלאש 90

לקראת הסיבוב השני בבירה: תלונה הוגשה למשטרת ישראל על ידי המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון כנגד יריבו, עופר ברקוביץ, בחשד לעבירות של "זיוף והונאה", "שימוש במסמך על מנת לקבל דבר" וכן "קבלת דבר במרמה", בנוסף לשורת עבירות על חוק הבחירות. לפני הגשת מכתב התלונה פנה עו"ד בוסי, היועץ המשפטי של מטה ליאון פנה לעופר ברקוביץ בדרישה "לחדול ממעשיו ולקחת עליהם אחריות". משהמכתב לא נענה הוגשה תלונה למשטרת ישראל.

במטה ליאון האשימו, "ברקוביץ איבד את העשתונות והסיר מעליו כל רסן. המטה של ברקוביץ מציף את ירושלים מאז יום ששי האחרון בכרזות ועלונים מזויפים המתחזים להיות עלונים של משה ליאון ובכך מנסה ברקוביץ להסית את הציבור החילוני בחרדי ולהיפך".

"הדברים חמורים שכן אין מדובר רק בתעמולה עם טעם רע העוברת את הגבול אלא בהונאה וזיוף של מודעות בחירות שהעונש בגינן הוא עד 7 שנות מאסר", הוסיפו אנשי ליאון.

משה ליאון התייחס לתלונה ותקף את יריבו, "זה עצוב לגלות שמאחורי דמות היחצן מסתתרת דמות משולחת רסן וסכסכנית, המוכנה לפלג את ירושלים ולהסית את הציבורים השנים, האחד כנגד האחר, כאילו אין מחר, וכאילו אין מדובר בעיר אחת".

ליאון הוסיף, "הכמיהה לאחדות והרצון שהעומד בראש העיר ירושלים יהיה מועמד בעל יכולת, ניסיון ואחריות, ינצחו את המודעות המזויפות ואת צרחות הקוזק הנגזל של ברקוביץ". "לאחר הבחירות, ארכיב קואליציה רחבה ויציבה שאליה אזמין גם את התעוררות למרות מעשיהם החמורים, שלא לומר עברייניים", סיים.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.