1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מוניציפלי 2018

דגל התורה תפתח במו"מ עם ישראל פרוש

בימים הקרובים תפתח דגל התורה במשא ומתן עם ראש עיריית אלעד על התמורה שתקבל עבור כניסתה לקואליציה - כאשר בשלב זה נראה כי האפשרות לגוש חוסם לא עומדת על הפרק • 'בחדרי' עם הפרטים

ארי קלמן , ב' טבת תשע"ט 10/12/2018 09:53

אין גוש חוסם צילום: אהרן ברוך ליבוביץ אהרן ברוך ליבוביץ

בימים הקרובים תפתח דגל התורה במשא ומתן עם ראש עיריית אלעד על התמורה שתקבל עבור כניסתה לקואליציה, כאשר בשלב זה נראה כי האפשרות לגוש חוסם לא עומדת על הפרק, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

אמש (ראשון), נועדו ח"כ אורי מקלב ויו"ר 'דגל התורה', אבי שטרן - עם וועדת הרבנים שהוקמה על פי הוראת גדולי ישראל, בה חברים האב"ד הגר"י סילמן והגר"י פרידמן - רב ואב"ד קהילות 'חניכי הישיבות' בעיר.

ל'בחדרי חרדים' נודע עוד כי בימים האחרונים הוחלט שלא ללכת בגוש אחד עם סיעת ש"ס המקומית, למרות שיתוף הפעולה במערכת הבחירות החולפת.

בימים הקרובים יסיימו הנציגים המקומיים לגבש קווי יסוד ומסמך דרישות יחד עם וועדת הרבנים, בהם דרישות בנושאי דת וצרכי הציבור התורני בעיר שיבואו בפני פרוש כדרישה רשמית.

כזכור, כפי שנחשף לראשונה ב'בחדרי חרדים', גדולי ישראל חתמו על מכתב יוצא דופן לח"כ משה גפני, שבו הם מבקשים להקים ועדת רבנים באלעד, בראשות הרב סילמן והרב פרידמן. על המכתב חתמו - שר התורה הגר"ח קנייבסקי, ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין וראשי ישיבת סלבודקה הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. דגל אל תבגדו בנו כמו ששלו"א בגדו בכם!!  

    פעיל ש"ס מאלעד