1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

החסיד שלא פספס אף טיש אצל האדמו"רים נפטר

בשבת קודש הלך לעולמו רבי יצחק נפתלי גולדשטיין ז"ל, מחסידי דושינסקיא עשרות בשנים; זכה לחיבה ולקרבה יתירה אצל הרבי בסעודה שלישית • המנוח נפטר מבלי שהותיר אחריו זרע של קיימא • בן 88 בפטירתו

Print משה ויסברג , כ"ז שבט תשע"ט 02/02/2019 23:06

ללא זרע של קיימא רבי יצחק נפתלי גולדשטיין ז"ל עם הרבי מדושינסקיא רבי יצחק נפתלי גולדשטיין ז"ל עם הרבי מדושינסקיא צילום: שלומי טריכטר

ברוך דיין האמת: במהלך השבת נפטר בבית החולים 'שערי צדק' בירושלים הרה"ח רבי יצחק נפתלי הכהן גולדשטיין זצ"ל, מזקני ופארי חסידות דושינסקיא והוא בן 88 בפטירתו. 

המנוח היה תלמידו של המהרי"ם דושינסקיא זצ"ל והיה דבוק בלב ונפש לאדמו"רי החסידות. כחסיד שגר בשכנות ברחוב שמואל הנביא לא פספס אף טיש אצל האדמו"ר זצ"ל וכן אצל בנו האדמו"ר שליט"א.

החסידים מספרים ל'בחדרי חרדים' כי רבי יצחק נפתלי זכה לחיבה ולקרבה יתירה אצל הרבי בסעודה שלישית, אותו כיבד לשיר את זמר 'ידיד נפש'.

כמו כן, שנים רבות היה הבעל קורא בבית הכנסת 'אוהל יעקב' בשכונה. בהיותו כהן, נהג המנוח לקנות את העליות בימים נוראים בבית המדרש הגדול היכל מהרי"ץ דושינסקיא בירושלים.

בשנים האחרונות חלה ושהה בשיקום אצל משפחה. יחד עם זאת, המנוח זצ"ל השתתף בשמחת החתונה שנערכה בחצר דושינסקיא לפני כחודשיים ואף השתתף בשמחת השבע ברכות המרכזית.

המנוח לא השאיר זרע של קיימא ורבים נקראים ללמוד לזכרו של רבי יצחק נפתלי בן גדליה. 

אחיו, רבי מאיר ורבי אברהם, נפטרו לפני כמה שנים. אחיו הגדול רבי שלמה גר בב"ב.

ההלוויה תצא הערב (מוצאי שבת קודש פרשת משפטים) בשעה 22:00 מבית המדרש הגדול דושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים, להר המנוחות - שם ייטמן. 

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. 


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יצחק נפתלי בן גדליהו מצווה מי שיכול לילמוד ולומר קדיש.  

  יעקב

 2. אח  


  • אחיו הרב אברהם זצ"ל צדיקים ממש... זכותם תגן עלינו (ל”ת)

   ראובן

 3. למנוי בת חורגת עם ילדים  (ל”ת)


 4. לא הותיר ילדים, כך אתם רוצים שהוא ייזכר?  (ל”ת)

  שלמה זלמן

 5. צדיק  

  הרנטגן

  • בהחלט (ל”ת)