ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024

הרב יצחק פנגר

כל הכתבות של הרב יצחק פנגר

הרב פנגר: "לא זורקים ספר שלם בגלל דף אחד"

"ככל שאני מכיר יותר בני אדם אני מבין למה נח הכניס לתיבה רק בעלי חיים" - הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם על מערכות יחסים עם כלל חשוב: "אם לא תנהלו משהו, בשלב מסוים זה ינהל אתכם"

10:28

הרב פנגר בסיפור לשבת: האיש ששתק במשך 17 שנה

הרב יצחק פנגר בסיפור לשבת על אדם שהחליט לשתוק ולא להתווכח מה שהביא אותו לשתיקה במשך 17 שנה, מה הפך אותו למומחה לאיכות הסביבה? איך זה קשור לפרשת השבוע? ומה אפשר ללמוד מכך לחיים?

19.07.24

הרב יצחק פנגר: מה המזל שלך אומר?

הרב יצחק פנגר בסרטון מעניין עם הסבר חשוב על המזל של כל אדם, מדוע מאחלים מזל טוב? מה אומר המזל לכל אחד ואחד? ומה פירוש המילה מזל?

17.07.24

הרב יצחק פנגר: מה אתם באמת רוצים?

הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם בטיפ חשוב שיעזור לכם להשיג את מה שאתם רוצים | מה חשוב שתבהירו לעצמכם תחילה? ואיך תצליחו להגיע בסוף ליעד שהצבתם?

16.07.24

הרב יצחק פנגר: "תמשיכו לנסות"

"כל עוד לא הפסקת לנסות, לא נכשלת" - הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם על הרגעים המאתגרים בחיים, מה אומר הגאון מווילנא לכל אלו שנופלים?

16.07.24

הרב יצחק פנגר: רגע למה היא כועסת?

הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם עם טיפ חשוב לתקשורת נכונה | מה חשוב לזכור במצבי כעס בחיי היום יום? כיצד תגיבו בזמן שהצד השני כועס? ואיך חשוב לראות כל פעולה שהשני עושה?

10.07.24

הרב יצחק פנגר: "אחרי כל שקיעה יש זריחה"

בקטע מתוך הרצאתו של הרב יצחק פנגר הוא מביא סיפור על שואב מים שהתלונן על כך שהדלי הימני שלו סדוק, מה גילה לאחר מכן? ומה הכלל החשוב בחיים שלמד הרב פנגר מסבתו?

08.07.24

1

כהה העור שהציע שיטת רפואה והביא להצלת תינוקות רבים

הרב יצחק פנגר בסיפור לשבת על טכנאי מעבדה כהה עור בשם וויאן תומאס שהעז להציע את ניסיונו בכדי לנסות שיטת רפואה חדשה, ואולי פורצת דרך ובכך הציל חייהם של תינוקות רבים, איך זה קשור לפרשת השבוע? ומה אנו למדים מכך לחיים?

28.06.24

הרב פנגר: מדוע ניתנו לוחות הברית פעמיים?

הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם על שבירת לוחות הברית הראשונות, איזה שיעור ניתן ללמוד מכך לחיים? מהם הלוחות הראשונים בחיים שלנו? ואילו לוחות עתידים להישאר בחיינו?

26.06.24

הרב פנגר: "המורה הכי טובה שיש"

"המורה הכי טובה שיש" - הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק עם טיפ חשוב על הלימוד מטעויות בחיים | כך תצליחו לגדול וללמוד מכל מה שקורה לכם • צפו

24.06.24

הרב פנגר: "אל תתווכחו עם הוויז"

הרב יצחק פנגר בסרטון חיזוק והפעם עם טיפ לניווט נכון בתוך האתגרים בחיי היומיום | על המחלוקת בינכם לבין הוויז ואיך זה קשור לבורא עולם? • צפו

18.06.24

   1 2 3 4 5 6 7 אחרון