בית פורומים עולם הגאולה והעידן החדש

אורו של המשיח הינה הוא בא...החלום הנבואי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/8/2005 21:50 לינק ישיר 
אורו של המשיח הינה הוא בא...החלום הנבואי

תוקן לבקשת הכותב. עייצס

ברוח הימים החשובים הללו, אספר לכם את החלום אותו ראיתי בתאריך 26.7.2005 בשעה 5:45 בבוקר.
לחלום זה קדמה שאלת חלום אותה ביקשתי לשאול לגבי סוגיית ביאתו של המשיח הגואל סוגיה אמיתית שבא כולנו עוסקים היום. היות וחיי הרוחניים סובבים סביב הדאגה הכנה והאמיתית לשלומו של עם ישראל, חשוב לי יותר מכל דבר הוא "אמינות" דברי ומקורם. שוב ושוב אני שואל ומברר בכל הדרכים אותם אני מכיר, האם דברי הם דברי "אמת" או "המצאה" אותה אני ממציא בעקבות "רצוני" שיתקיימו דברים אלו ואחרים(דמיונות). היות ואין לי כל יתרון ממסירת ידיעות אלו, אני לא איש ציבור, לא רב, לא אדם מוכר, לא עוסק בכל עניין שיש בו טובת הנאה כל שהיא מעצם העובדה שאני רואה בחלומי את העתיד ומפרסמו ברבים, מכאן שהחקירה שלי היא יסודית ובלתי מתפשרת.
להלן השאלת החלום אותה שאלתי את דרי מרום:
השאלה ששאלתי הייתה האם דברי אותם אני אומר חושב וכותב הם "אמת" לאמיתה, והאם הם על דעת המקום?

והתשובה שקבלתי במראה החלום הרי היא לפניכם:

הנה אני עומד ולצדי הימני יושבת דמות בלתי מזוהה לי. האדם ישב מול שולחן עץ ועליו היה מונח דף הכתוב בכתב ידי. הדף היה בסגנון שאלות ותשובות, את התשובות אני כתבתי על דף.
הדמות בחנה את תשובותיי על גבי הדף וציינה בסיפוק רב את תשובותיי הנכונות על כל השאלות עליהם נבחנתי.
שמחתי מאוד לשמע דבריה, אולם היא ציינה שחסרה תשובה סופית אשר אמורה לתת לי מספר מסוים בעל משמעות.
הדמות הפנתה אצבע לשורה התחתונה וציינה
"נכון שזאת לא הייתה השאלה שאתה אמור לתת תשובה עליה, אולם על מנת להשלים את שלמות השאלון תענה על השאלה האחרונה"
הבטתי לעבר השאלה והנה היא צבר מספרים אותם אני צריך לכפול האחד בשני.
היו שלושה מספרים, האחרון שבהם היה 45, ואני הייתי צריך לעסוק בהכפלת שני המספרים הראשונים מאחר והתקשתי בחלום להכפיל את שני המספרים הראשונים קבלתי עזרה מהדמות הישובה במקום 47 זה היה המספר שנמסר לי. 47X 45 זהו המספר שסיים את התשובות על שאלון הבחינה.
הדמות הישובה לצדי חייכה בסיפוק רב וחתמה בכתב ידה על רבע עמוד, "מצטיין" וציירה סביבו לב ענק. כל החתימה וציור הלב היו בצע ארגמן בוהק וזוהר.

התעוררתי מחזיון זה, ומיד ניגשתי לערוך את החישוב של שני המספרים שניתנו לי.
ידעתי שמספרים אלו יש להם חשיבות רבה מאוד מאוד.
את התשובה לשאלה האם דברי הם על דעת המקום, והאם הם דברי אמת הנחתי שקבלתי עבורם תשובה חיובית.
אולם לצדם היה חישוב הכפלת שני המספרים שמיד עלו לי בהקשר שבו עוסק אתר זה, והוא כל מה שקשור בנושאי הגאולה. שהרי בגין אותו עיסוק ודיון באה שאלה זו לעולם.
החישוב של הכפלת שני המספרים הנ"ל נותן את המספר 2115, זהו מס' של ימים, הפכתי אותו לחודשים ושנים וקבלתי את התאריך הבא: 11.05.2011.
יום זה יוצא בדיוק בחג יום ירושלים, השנה ה-44 לשחרורה של העיר.
זה שנים רבות שאני חולם את העתיד, פרסמתי רבים מחלומותי באמצעי התקשורת בעיקר על גבי רשת האינטרנט. בעיתונות פורסמה כתבה גדולה שלי לאחר תום מלחמת המפרץ הראשונה.
(כחודש לפני מלחמת המפרץ 2 קבלתי את תאריך תחילת המלחמה בהכפלת ארבעה קלפים בני הספרה 8 , וזה היה בדיוק היום בו החלה המלחמה, פורסם כחודש לפני המלחמה)
אני לא גוזר מתאריך זה מאום, אלה משאיר אותו כתאריך יעד שעוד ידובר בו רבות.
אני מאמין שעוד בטרם יגיע תאריך זה למועדו אנו כולנו נהיה מוכנים ומזומנים לו.
אני מאמין שיש משמעות רבה וגורלית לתאריך זה ולמה שהוא מביא בכנפיו.
אנו כולנו מוזמנים להתפלל שהקדוש ברוך הוא ישפיע עלינו, על כולנו לטובה, לשלום, ולרפואה לרווח והצלה לכל היהודים באשר הם.
בעזרת השם נהיה אנו עדים לבניית בית המקדש השלישי ולביאת המשיח הגואל, אמן.

בכבוד רב
לביא אפרים.

תוקן על ידי - עייצס - 18/09/2005 21:45:32

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2005 19:48 לינק ישיר 

אחי איך הכפלת שני מספרים ויצא 47 ?
אולי לא הבנתי נכון
בכל אופן אנחנו היום כבר ב"יום" שישי לפני כניסת שבת
נשארו מיספר "דקות" לקריאת השופר
2115 נראה לי רחוק מאוד מאוד
ביאת המשיח היא "היום אם בקולי תשמעו"
שנזכה לראותו במהרה

הצעיר בבני יהודה
נחנו מה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2005 12:08 לינק ישיר 

לצעיר בבני יהודה שלום רב.

אכן אמרת דברי טעם. הרשה לי לחזק את דבריך ולציין שכל יהודי זכה להארת השכינה מיום היוולדו, וכל מה שמצווה עליו לעשות הוא, להסיר את מעטה תאוותיו יצריו וייצרו כדי להכיר בגבהות קומתו הרוחנית. גבהות מעמדו לה זכה מאת השם יתברך. בימינו אלו המשפט אותו צתתה "היום אם בקולי תשמעו" (אם תואיל לציין את מקורות אותו משפט אודה לך מאוד) הוא משפט נכון ונצחי ואם הכוונה היא לכך שהקדוש ברוך הוא מזמן את גילוי המשיח וגאולת ישראל בכל זמן נתון ובכל רגע ורגע , אם בקולו נשמע, ובאורחותיו נלך, הרי שהדבר ממש כך. גילוי המשיח הוא ברמה האישית ולכל אדם כפי מידתו, כמו גם ברמה הלאומית, כל אומה ולאום כפי עוצמתם הרוחנית. לעומת זאת גילוי המשיח ברמה הכלל עולמית תלוי ומותנה במוכנותם של בני ישראל כל אחד בפני עצמו ועוצמתו, איחודם והתלכדותם כעם וכאומה סביב הכרת רעיון האמונה ב – ה' והאחריות המוטלת עליהם הן כפרטים והן כעם, לשמש אור לגויים ולשאת את דבר השם יתברך ולהנחילו לכלל העמים. אז יתגלה זיו אורו של משיח צדקנו שפעמיו אכן פועמים בארץ מזה זמן.
אחי היקר, אל תשית לבך לתאריך זה או אחר אותו מחשבי הקיצין מפזרים לנו בכל יום מחדש, ובאשר לתאריך אותו ראיתי ורשמתי אין לו חשיבות רבה לעת הזו, ימים יגידו את אמרם בעתם. עבורך קריאת השופר נשמעת ומהדהדת מקצה הארץ ועד סופה והיא מעידה על ביאתו של משיח הגואל. ההשגחה הפרטית מפגישה אותך עם אמונתך, התחזק באמונתך זו והיכון לה, מדוד את מידותך ומרקן לקראת יום ה' הגדול. היה טוב וסור מרע ועבוד את ה' אלוקיך ביראה בתמימות ובאהבה. כפי אהבתך את בוראך כן אהב את בריאתו, את בני האדם האחרים באשר הם ומאין שהם, כולם בניו של הקדוש ברוך הוא, וכפי שהוא אוהב מחייה ומקיים את העולם הזה בכל רגע ורגע, ומשפיע רוב חסדיו רחמים ואהבת אין קץ לכל ברואיו, כן מצווים אנו בניו בכוריו ישראל לנהוג.
אני מברך אותך שהקדוש ברוך הוא יאיר את עינך ויחכים את לבך לדעת את דרכיו וללכת באורחותיו. הצנע לכת כמשה ואהרון והרבה אמונה בארץ.
בכבוד רב
אפרים לביא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2005 14:48 לינק ישיר 

תודה רבה אח היקר
המקור לפסוק הוא:

תהילים פרק צה
פסוק ז: כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ-- וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ, וְצֹאן יָדוֹ:הַיּוֹם, אִם-בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2007 20:40 לינק ישיר 

לביא אפרים
המספר שקיבלת 2115 הוא התאריך עצמו,
11/5
2011 או 211

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2008 12:39 לינק ישיר 
נחנו מה כתב

נחנו_מה כתב:
אחי איך הכפלת שני מספרים ויצא 47 ? אולי לא הבנתי נכון בכל אופן אנחנו היום כבר ב"יום" שישי לפני כניסת שבת נשארו מיספר "דקות" לקריאת השופר 2115 נראה לי רחוק מאוד מאוד ביאת המשיח היא "היום אם בקולי תשמעו" שנזכה לראותו במהרה הצעיר בבני יהודה נחנו מה

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/10/2008 04:22 לינק ישיר 

i have to say it in english cause i have no hebrew on my laptop 

the day you have given is very close to the day planet X also called nibiru will pass us 
google nibiru and planet X you will get all the informtion you need
we are going to pass to a new stage of being or in other words to evolve soon very soon 
i dont try to see the future i rather see the moment but i can see energy feilds if you got any information about people who practice aura seeing or people you know who also see them 
that will be a major help , i am looking for people i could practice with talk about it with 
after you see energy going out of your body out of trees and anything believe me your life change forever 
i am not a man of god nor a none beliver 
i belive there is god yes i do but i dont belive the bible or atleast i dont belive we need the bible in our era 
you can be one with god or the universal mind , energy , light , force , even if you pick your nose in sabbath or eat pig those for me are too far (even thou i dont eat meat) i just dont belive those pysical gestures will bring you closer to the light i believe they are taking you away
freedom is absolute we are here to evolve we are a race not to argue what is ok by the lords eye or what is wrong
but that is for another dialog
my name is avner if there is any one who can help me it will be nice if no still nice to see open minded people

תוקן על ידי Truth_Seer ב- 10/10/2008 4:22:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2011 00:05 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2011 21:09 לינק ישיר 

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-4067415_184,00.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/8/2011 21:46 לינק ישיר 

לביא לא ממש הבנתי אותך,
אתה כאילו חלמת איזה חלום ומתוך זה את מסיק מתי משיח יגיע?בדיוק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/8/2011 21:47 לינק ישיר 

מה שלא יהיה,כדי שמשיח יבוא צריך פשוט לעשות-מה שהרבי שליט"א אמר!שלא יהיה כאן אי הבנות

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > רוחניות > עולם הגאולה והעידן החדש > אורו של המשיח הינה הוא בא...החלום הנבואי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר