בית פורומים עולם הגאולה והעידן החדש

הכנסה נוספת -מה באמת נחוץ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/7/2010 18:05 לינק ישיר 
הכנסה נוספת -מה באמת נחוץ?

באמת נחוץ על מנת להרוויח הכנסה נוספת.  נחוץ להשקיע זמן ומאמץ, בלעדי זה לא יהיו תוצאות. תשכח מכל הנוסחות המהירות להרוויח אלף דולר ביום. אחרי שתהיה מומחה בשיווק באינטרנט במשך 5 שנים אז תוכל להתחיל לחשוב על הכנסה של אלפי דולרים בחודש, בוודאי שלא בשלב ראשון כאשר אתה מתחיל ועושה את צעדיך הראשונים בעבודה מהבית. למעשה לא הייתי מציע לך להסתכל על זה כעבודה, אלא יותר כעל תהליך לימוד. כאשר אנשים לומדים משהו חדש הם מוכנים להשקיע בכך מזמנם ומכספם, אז אם אתה  מסתכל על זה כתהליך לימוד ומוכן להשקיע את הזמן (את כרטיס האשראי תכניס בחזרה לכיס, אני לא מנסה להוציא ממך אגורה) אז אתה תגלה שזה שווה את זה. ואם תוך כדי תהליך הלימוד תהיה מסוגל להרוויח מאות שקלים בדרך, כהכנסה נוספת , אז זה בונוס. 

ללמוד כיצד לייצר הכנסה נוספת מהבית - זה באמת תלוי בנקודת המבט, ותלוי איך מסתכלים על זה. מי שבא לאינטרנט בגישה של אני רוצה לעשות כסף, והמון כסף, ועכשיו!  ייתכן שמהר מאוד יתאכזב, מכיוון שהוא יגלה שזה לא כל כך קל ולא כל כך מהיר, וההכנסה שהוא עשה ממש לא מספק אותו. למעשה הוא יתחיל לעשות חישובים ולומר שהוא השקיע 20 שעות במהלך החודש - ומה יצא לו מזה?  250 שקלים? והוא יתחיל להתרגז ולהגיד שהוא עבד 20 שעות כדי להרוויח  250 שקלים - אז בעצם הוא עבד תמורת 12.5 שקלים בשעה. זה הרי מגוחך, בעבודה הרגילה שלו הוא מרוויח הרבה הרבה יותר מזה. מי מוכן לעבוד בימנו תמורת סכום מגוחך כזה? אוקיי, אם זאת הגישה שלו, אז הוא מהר מאוד יירד מזה וייזנח את זה. 

מצד שני מי שמסתכל על זה כתהליך שבו הוא בונה לו מקורות הכנסה נוספים - מי שמסתכל על זה כתהליך של לימוד יאמר משהו אחר לגמרי, הוא יגיד, שהחודש הוא השקיע  20 שעות לימוד, ולמד המון דברים חדשים מעניינים ומסקרנים. הוא גילה איך לבצע דברים שקודם הוא לא ידע כיצד לבצע, ויישם באופן מעשי חלק מהדברים שלמד, ועוד בדרך כבונוס, הרוויח 250 שקלים. איפה עוד משלמים לך תוך כדי לימוד?

ריכזתי לכם 4 אתרים עיקריים ורווחים ברשת :

נפתח אתר חדש שנותן כסף על אי מיילים של פרסומות שהוא שולח (עד 50 אגורות לפרסומת)
כל חודש יוצא לי לקבל בדואר תלושי קניה לשפע שוק בסך 100 ש"ח
אשמח לשתף אתכם באתר זה ,(ההרשמה בחינם)

הרשמו עכשיו :ההרשמה חינם!!:
http://cash4israel.com/?r=18072אתר נוסף שקיבלתי ממנו 10 שקל לסקר - שלח לי כבר 200 ש"ח

http://www.midgam.com/panel/panel.asp?ref=87347

אתר נוסף ששולח מלא מיילים תמורת תשלום - הרווחתי ממנו 57 ש"ח בחודש האחרון

http://www.purecash.co.il/index.aspx?ref=28925

כל סקר 100 נק' = 20 ש" תווי שי :
http://www.panel4all.co.il?inviterID=61d3ed686a4806329ed3c8b9c1740b0e *-- br />
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > רוחניות > עולם הגאולה והעידן החדש > הכנסה נוספת -מה באמת נחוץ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר