בית פורומים חרדים מתוקים

המרכז הוסקולרי לרגל סוכרתית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/11/2009 14:38 לינק ישיר 
המרכז הוסקולרי לרגל סוכרתית

המרכז הוסקולרי לרגל סוכרתית

המרכז הוסקולרי לרגל סוכרתית הוקם ע"י פרופ' יוסף סטראזשינסקי, פרופסור חבר קליני לרפואת משפחה, המתמחה בטיפול בסיבוכי סוכרת.

הטיפול שניתן במרכז הוסקולרי עושה שימוש בטכניקות ובתכשירים החדישים ביותר, שנועדו להחזיר למערכת הוסקולרית יכולת תפקודית נורמלית, למנוע היווצרות של קרישות דם, למנוע הצטברות של אבן (פלאק) בורידים, ולהעביר חומרים מזינים לאזורים האיסכמיים (אזורים בהם נפגע זרם הדם).

במרכז הוסקולרי מטפלים בפצעים, נמקים, בפצעי לחץ, אולקוס וורידי, אי-ספיקה וורידית, יתר לחץ דם, חוסר תחושה, וכאבי רגליים.

כל מטופל במרכז הוסקולרי עובר תהליך של מיון ויעוץ כדי להעריך את מצבו הבריאותי ולקבוע האם הטיפול בקליניקה עשוי לתרום להחלמתו. הערכה ראשונית כוללת בדיקה גופנית וכן ביצוע והערכה של בדיקות אבחוניות מתאימות. לאחר שמטופל מתקבל לטיפול, אנו מכינים עבורו תכנית טיפול אינדבידואלית המבוססת על מצבו האישי.

במהלך הטיפול, התקדמות המטופל נבדקת באופן תמידי, ובעת הצורך נעשים שינויים בתכנית הטיפול כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

כפי שנכון בכל טיפול רפואי, שיתוף פעולה מצד המטופל נדרש והכרחי כדי להשיג את מטרות הטיפולhttp://www.vtc.ybay.co.il/דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-9/2/2020 03:14 לינק ישיר 
מד סוכר רציף

הי 
המון תודה על המידע החשוב הזה. אכן, בריאות כף הרגל של חולי סוכרת חשובה במיוחד. פציעה קטנה שלא שמים לב אליה יכולה להתפתח לזיהום מאסיבי ולהגיע אפילו לכריתה. יחד עם זאת, עם מעוניינים להמנע מסיבוכים כאלו ואחרים מומלץ מאוד להיות כמה שיותר מאוזנים מבחינת רמות הסוכר בדם, ואת זאת ניתן לראות באמצעות מד סוכר. במקום לדקור את עצמכם לא מעט פעמים ביום על מנת לבדוק סוכר, תוכלו לעשות שימוש בפריסטייל ליברה, מד סוכר רציף, שמאפשר בדיקה של הסוכר ללא דקירות. דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > רפואה ובריאות > חרדים מתוקים > המרכז הוסקולרי לרגל סוכרתית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר