בית פורומים חרדים מתוקים

דיאטת הרבלייף באמת מורידה עכי סכרת תהיו בטחים שכן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/6/2016 10:23 לינק ישיר 
דיאטת הרבלייף באמת מורידה עכי סכרת תהיו בטחים שכן

הכל התחיל מזה שחמותי בעלת משקל עודף וובנוסף לזה סוכרתית כמו כן חמי איש רזה אבל גם סוכרתי שניהם אנשים מבוגרים גיל פנסיה התחלתי דיאטה עוד אחד מיני אלפים שעשיתי הפעם של חברת הרבלייף שמאז שאני ילד זוכר אותה אבל פשוט הייתי סקפטי לחלוטין כלפי עוד דיאטה שמנסים למכור לי בשביל שורת רווח שמשאיקה אותי אם פחות כסף בכסף ואת הסוכן אם רווח בכיס אבל אמרתי מה יכול להיות ננסה עוד דיאטה בטח לא תצלח אבל גם לא תזיק והרגיש הקלה לפחות לכמה חודשים עד שהשמין שוה ואעבור לדיאטה הבאה אבל פשוט מה שקרה לא בדיאטה הזו לא הכין אותי לבאות סקפטי אתם אומרים לגמרי הייתי היא פשוט למען השם הצליחה לגרום לגופי פלאים השלתי שומנים במהירות מסחררת שהשאירה אותי המום ומזה מרוצה ומאושר ועוד משהו חשוב לא רעב!!! כן שבע!!! תשאלו איך אז זהו סדרת מוצרים פשוטה של שייקים וחלבון שלוש פעמים ביום וארוחה גדולה באמצע פשוט לא נשארתי רעב שזה היה הדבר החשוב ביותר בשבילי למב אני תמיד רעב בדיאטות תמיד בטוח שכל כבדי המשקל יזדהו עכשיו איתי כמו כן המוצרים שלהם עם כשרות מהודרת של בדץ שליהודי חרדי חשוב לי מאד אוקיי ארפטץ לסוף התחילתי אם משרל מדאיג של 130 קילו וסיימתי לאחר 3 חודשים מינוס 50 קילו פחות!!!! מאמינים טוב גם אני לא בהתחלה נכנסתי לחניות הכי טןבות בבני ברק של חליםות ונחלפתי את כל הגרדרובה אני בנאדם רזה תודה לאל!!! ומשהו חשוב גם בריא הדיאטה הזו איזנה לי את כל מדדי בדיקות הדם שלי שזה הדבר הכי חשוב לי בסוף בריאות!! סקפטים עוד? טוב אני כבר לא קיבלתי בוקס בפנים שסוף סוף דיאטה עובדת באמת תגידו מתיי קרה לכם שדיאטה שמוכרים לכם תעבוד?אף פעם!! טוב אז זאת עבדה!!! טוב בוא נחזור להתחלה זוכרים את חמי וחמתי הסוכרתיים? טוב אז הם כבר לא תודה לאל!! איך תשאלו ? שיכנעתי אותם לא היה קל בהתחלה אבל אחרי שראו שינוי אדיר בחתן שלהם הצטרפו לעגלת הדיאטה הזו בקפיצה!! התחילו אותה ואני יכול להגיד שאחרי חודש תקשיבו חודש!!! שניהם ערכי הסוכר שלהם חזרו לנורמליים !! לאנשים שרוב ימי חייהם הם סוכרתיים אם כל המשמעות שלהיות חולה סוכרת אתם יודעים נו. עכשיו תשאלו אותי איך למען השם זה קרה המרכיבים של הדיאטה מסתבר שזה מדהים שלעצמו מאזנים חולי סוכרת בצורה פלאית ומדהימה וגם פלוס נוסף מרזים!! רוצים עןד פרטים אשמח לענות תשלחו לי מייל ל vanda2001@walla.com אלווה אותכם לאורך כל התהליך המדהים שאני ומשפחתי עברנו אל תחכו הרבה זמן תתחילו את תהליך ההחלמה היום המוצרים הם מחיר שווה לכל נפש אין צורך לפרוק חסכונות או לוותר על שאר דברים בחיים תתחילו להיות בריאים היום בעזרת השם.

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > רפואה ובריאות > חרדים מתוקים > דיאטת הרבלייף באמת מורידה עכי סכרת תהיו בטחים שכן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר