בית פורומים רפואה שלימה

התשובה של עולם הרפואה האלטרנטיבי לווירוס הקורונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/9/2020 22:15 לינק ישיר 
התשובה של עולם הרפואה האלטרנטיבי לווירוס הקורונה
תקציר:

"אנשים שמנסים לבסס את העסקים שלהם צריכים לנסות להבין כיצד מגיפת נגיף הקורונה הולכת לשנות את כללי התנהגות ולהסתגל לשינויים הללו! נכון לעכשיו, בכל יום יש יותר ויותר אנשים ברחבי העולם שנדבקים בווירוס הקורונה (Covid-19) ההרסני ובמחלות הריאה והקשיים בדרכי הנשימה שנגרמות על ידי אותו נגיף הקורונה הסיני. המגיפה דחפה את הכלכלה העולמית לשפל חסר תקדים בכך שרוב הממשלות נרתמו לפעילות חירום עסקית כדי להכיל את הנגיף ולנסות לרפא את אוכלוסיית העולם מהווירוס האימתני." 

סקירה כללית: 

בעוד מספר ניסויים בתרופות נמשכים, אין כיום הוכחה לכך שהידרוקסי-כלורוקין או כל תרופה אחרת יכולים לרפא או למנוע את ווירוס הקורונה ההרסני (COVID-19). שימוש לרעה בהידרוקסי-כלורוקין יכול לגרום לתופעות לוואי חמורות ואף לגרום למוות. ארגון הבריאות העולמי מתאם את המאמצים לפתח ולאשר תרופות לטיפול ב- COVID-19. רוב האנשים שנדבקים בנגיף-הקורונה (COVID-19), סובלים מתסמינים קלים או מתונים והם יכולים להתאושש הודות לטיפול תומך. אם יש לך שיעול, חום וקשיי נשימה פנה מוקדם לטיפול רפואי - התקשר ישר לרופא או ליועץ הבריאות שלך. אם יש לך חום ואתה גר באזור נגוע עם מלריה או בבקטריית ה"דנגי" (גַנדֶרֶת), פנה מיד לטיפול רפואי. 

נכון לעכשיו, אין תרופות או טיפולים אחרים שמאושרים כיום על ידי ארה"ב ואגף המזון והתרופות האמריקאי (FDA) למניעה או טיפול בווירוס הקורונה (COVID-19), ואין שום תרופה זמינה כעת! אנטיביוטיקה אינה יעילה נגד זיהומים נגיפיים כמו נגיף הקורונה הקטלני (COVID-19). החוקרים בודקים מגוון טיפולים אפשריים. ה-FDA העניק אישור לשימוש בתרופות מאושרות למחלות אחרות לטיפול בווירוס הקורונה כאשר אין אפשרויות פנויות אחרות. לתרופות המאושרות הללו יכולות להיות תופעות לוואי חמורות! הן מיועדות בעיקרן לאנשים החולים באורח קשה ובהשגחה צמודה של רופא. 

גורמי בריאות בסין ממליצים על תרופות צמחיות מסורתיות לטיפול במחלת הקורונה (COVID-19). אנו עשויים לגלות כי צמחי מרפא מסוימים יעילים במניעה וטיפול של נגיף הקורונה אצל אנשים רבים. תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול בזיהומים ווירוסים, כמו הצטננות. שפעת, חום, דלקת ריאות ואפילו הרפס, עגבת ומחלות מין שונות. השימוש בצמחי מרפא למחלות אינו רעיון חדשני, במשך אלפי שנים משתמשים בצמחי מרפא כמו ליקוריץ, זנגביל ואפדרה לטיפול בדלקות בדרכי הנשימה כמו שפעת עונתית, אלרגיות שונות ודלקת ריאות. חלקם 
נחשבים כמגבירים את מערכת החיסון ומעמידים את הגוף במצב בריא יותר ועוזרים להילחם בזיהומים פנימיים וחיצוניים. אחרים מאמינים כי הם נוגדנים אנטי-וראליים חזקים החוסמים וירוסים מסוימים מהתפשטותם והפצתם בגוף האדם. 

האם הרפואה האלטרנטיבית יכולה לפעול כנגד וירוס הקורונה הקטלני? 

ככל שהפחדים מנגיף הקורונה מתגברים, יש אנשים רבים המחפשים ריפוי חלופי! בהיעדר תרופה מוכחת מדעית או טיפול מניעה וריפוי לחיידק החדש כנגיף הקורונה, האם יש וכדי להשתמש ברפואה אלטרנטיבית? הנגיף שגורם למחלות ריאה קשות כמו ה- COVID-19 הוא חדש - וטבעו עדיין נחקר על ידי מיטב הרופאים והמדענים בעולם. קשה מאוד לבחון ולקבוע דרך ריפוי אלטרנטיבית קבועה בשל מגוון גורמים הקשורים לנגיף הקורונה המורכב במבנהו מיסודו. דיווחים מדעיים מסין אינם מכילים מידע על ניסיונות רפואיים לרפא חולי COVID-19 המשתמשים בצמחי מרפא ודיקור סיני, אך מספקים שפע של תובנות לשימוש במכשירי הנשמה, תרופות ומסכות רפואיות כפי שנקבעו ברפואה מודרנית בסגנון מערבי. 

שפע של ייעוץ והדרכה בנושא השימוש ברפואה משלימה ואלטרנטיבית (CAM) בטיפול וריפוי נגיף הקורונה מופיע כעת באינטרנט ובמיוחד ברשתות החברתיות. מטפלים בטיפולים, מוצרים והמלצות, ולעתים קרובות אנשי מדע ורוח מתייחסים ל"חוכמה קדומה","סוד מוסתר היטב" וכדומה. ישנן טענות כי התרופה ההומאופתית מבטיחה כי המטופלים לא יצטרכו להיעזר בתמיכת חמצן וגם מובילה להחלמה מהירה ובטוחה, והוסיפו כי הדבר הוביל גם לכך שהחולים לא נדרשו להעברה דחופה לבתי חולים גדולים יותר. ההומאופתיה והרפואה האלטרנטיבית בכללה הועילה לאנשים רבים בעולם במהלך התפרצויות מגיפות כמו חיידק הצ'יקונגוניה, וקדחת הדנגי (dengue fever) והבעתנו תקווה שהיא תסייע במניעה וניהול תרופתי יעיל גם של מגיפת וירוס הקורונה ההרסנית (COVID-19). 

הפתרון (התרופה) האולטימטיבי למחלת וירוס הקורונה (COVID-19) ההרסנית 

תוספי התזונה של חברת "סוליאייר" הינם תערובות של תמציות בוטניות ותוספי מזון המכילים שילוב ייחודי של מרכיבים, אשר הוכחו כבעלי השפעה רפואית עצומה. תוספי התזונה של "סוליאייר" תורמים לחיזוק מערכת הריאות ודרכי הנשימה ומסייעים לחולים במחלות נשימה כרוניות כמו: מחלות ריאה חסימתיות, אסתמה, ברונכיטיס, COPD (מחלת ריאות חסימתית כרונית), ומבוקשים כיום כטיפולי מניעה וריפוי רבי-עוצמה למחלת נגיף הקורונה הסינית הקטלנית (COVID-19), ומשמשים באופן קבוע כתרופה לריפוי ולשיקום חולים במחלות ריאה קשות ולזיהומים בדרכי הנשימה. תוספי התזונה והתרופות הצמחיות של חברת "סוליאייר" הינם ייחודיים במבנה והשפעה הרפואית שלהם ומבוססים על מחקרים מוצלחים ומוכרים כטיפולים אנטי-ויראליים (אנטי בקטריאליים) שהוכחו כבעלי תוצאות ריפוי חיוביות בריפוי מחלת ריאה חסימתית כרונית (COPD) ובטיפול בתסמונת מצוקה נשימתית חריפה (ARDS), ובטיפול בתסמונת קשיי נשימה חריפה קשה (SARS) - מחלת נשימה נוספת הנגרמת על ידי נגיף הקורונה הקטלני, שהגיח מסין בשנת 2002. 

התרופות הצמחיות ומוצרי הבריאות הטבעיים של חברת "סוליאייר" כוללים את המרכיבים הטובים ביותר כגון: ג'ינסנג, גינקו בילובה, צמחי מרפא ונוגדי חמצון שונים האיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק. כל אחד מתוספי המזון שלנו אושר והוגדר על ידי משרד הבריאות בקפריסין ועל פי תקנת הרוקחים בקפריסין. לתוספי המזון של חברת "סוליאייר" קיים פטנט רשום. תוספי המזון שלנו מתפקדים ללא תופעות לוואי ואין להם שום אינטראקציה עם תרופות קונבנציונליות אחרות שמשמשות לטיפול בתסמונות נשימה שונות, דלקות ריאה ולמחלת וירוס הקורונה הסיני הקטלני (COVID-19)! תוספי המזון של חברת "סוליאייר" מוגנים בפטנט ונלקחים באופן קבוע על ידי מבוגרים, זוגות, קשישים, צעירים, נוער, מטופלים וחולים מישראל ומרחבי העולם. 

גורמי המפתח של תוספי התזונה של חברת "סוליאייר" הינם:

א. חיזוקים אנטי ויראלים (אנטי בקטריאליים) אמינים ועוצמתיים 
ב. רכיבים ייחודיים ועזרים טבעיים (סוכנים) המסייעים ליציבות המערכת החיסונית 
ג. מאיצים (קטליזטורים) התורמים לשיעור הגבוה של חידוש תאי הדם האדומים והלבנים 

התרופות הצמחיות ותוספי התזונה של חברת "סוליאייר" הינן למעשה סדרת טיפולים טבעיים אשר נלקחים כתכשירים (ריכוזים) של מולקולות יעד (זרזים) כדי לדכא ולהרוג סרטן, גידולים ותאים אנושיים נגועים - ומשפרים את התגובה החיסונית מפני כל מחלה או זיהום. תוספי התזונה שלנו הינן למעשה תרופות אנטי-ויראליות הנלקחות ללא מרשם רופא (עשויות להגיע בצורה של: כדורים, נוזלים, אבקה בשאיפה או בצורת תמיסה תוך ורידית) הנלחמות נגד התפשטות נגיפים, זיהומים וחיידקים קריטיים בגופכם. תוספי התזונה של חברת "סוליאייר" משמשים כמאיצים ומחזקים של מערכת החיסון וכוללים רכיבים ייחודיים וסוגי צמחים בוטניים נדירים שיעזרו לכם לשמור על מערכת חיסון בריאה, המועילה לגופכם ומשפרת את ההגנה שלכם מפני נגיפים ומחלות כרוניות קשות. 

תוספי המזון של חברת "סוליאייר" פועלים להגדלת שיעורי ההתחדשות של תאים אדומים בדם (תאי הגזע) ברקמות שונות בכלל גוף האדם. המוצרים מבוססי הצמחים הבוטניים שלנו כוללים את החומרים הטבעיים מהמשובחים ביותר אשר מגבירים ומחזקים את תאי הגזע בדם, לגרום להם להתנהג כמו אלה של אנשים צעירים יותר ומשמשים כחומרים אנטי-אייג'ינג (מונעי זיקנה). זהו מפתח הקסמים לכוח ההתחדשות של הדם הצעיר! תרופה כזו עשויה להיות בעלת יתרונות של מעבר להילחם בזיהומים הקלים כמו למשל של מחלת האנמיה. ישנן הוכחות מדעיות שהגברת תאי הדם האדומים מסייעת במניעת התקפי לב ומרפאה מחלות ריאה וכלי דם קשות אחרות. 

התקווה החדשה לאיום נגיף הקורונה (COVID-19) הסיני הקטלני 

מסקנותינו הן שאם אנו יכולים לטפל בשיעול כרוני, קשיי נשימה, כאבים פיזיים, חום עונתי, שפעת ודלקת ריאות, נוכל לטפל במחלת ווירוס הקורונה ההרסני! חברת "סוליאייר" סרקה את מאגר המידע הבוטני העולמי, בחיפוש אחר צמחי מרפא ומרכיבים ביולוגיים בעלי תכונות נוגדות חמצון ואנטי-ויראלים, כמו גם חומרי דיכוי וריפוי נגד שיעול כרוני, שפעת עונתית ומפחיתי חום ייחודיים. התרופות הטבעיות ותוספי התזונה של חברת "סוליאייר" הינם ייחודיים ומבוססים על מחקרים ממושכים וטיפולים מוצלחים כאנטי-נגיפיים (אנטי בקטריאליים) בטיפול וריפוי בתסמונת קשיי-נשימה חריפה קשה (SARS), מחלת נשימה נוספת הנגרמת על ידי נגיף הקורונה הסיני, שהגיח מסין בשנת 2002. ווירוס הקורונה (COVID) וה"סארס" (SARS) המסוכנים דומים מאוד מבחינת המבנה הגנטי שלהם, ולכן הממצאים שלנו הם כי לתוספי המזון של חברת "סוליאייר" השפעה ממשית מוכחת על נגיף הקורונה הקטלני (COVID-19). 

המוצרים והשירותים שלנו הפכו לטרנד מוכר בקרב לקוחות ממוקדים רבים בארץ ובעולם. תודה על תשומת לבכם ואנו בחברת 
"סוליאייר" מצפים לשמוע ממכם בקרוב מאוד. תודה! 

בברכה, סולומון יעקב 
(הרבליסט ומטפל אלטרנטיבי) 


מומלץ לבצע שיחת ייעוץ חינם: 0547295023  לפרטים נוספים! 
תוקן על ידי soliair1 ב- 08/09/2020 22:20:31

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > רפואה ובריאות > רפואה שלימה > התשובה של עולם הרפואה האלטרנטיבי לווירוס הקורונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר