בית פורומים רפואה שלימה

סגולה להסרת מחשבות טורדניות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/10/2020 02:00 לינק ישיר 
סגולה להסרת מחשבות טורדניות

מהי הסגולה לביטול מחשבות טורדניות? - שיעורו של הרב ברוך רוזנבלום הרב ברוך רוזנבלום כ"ז תשרי התשפ"א | 15.10.20 | 00:00 למה נשים מברכות "ברוך שעשני כרצונו", האם זה לא משפיל? איזה פרי אכל האדם לראשונה בגן עדן? ומהי הסגולה לביטול מחשבות טורדניות? לכתבה המלאה: www.hidabroot.org/video/215288 כתבה זו נשלחה מהאפליקציה של הידברות למכשירים ניידים. להורדת האפלקציה מ Google, לחץ כאן להורדת האפליקציה למכשירי אייפון (IOS) , לחץ כאן ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אפליקציה מבית www.gaiamobile.com

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2020 22:03 לינק ישיר 

היי שלום, מחשבות טורדניות יש היום להמון אנשים רק שהרבה אנשים גם נבהלים מזה והאמת שאין מה להיבהל.. תודה רבה על הסרטון!! אני רוצה לאמר שאפשר להתשחרר מזה בקלות! ואין מה לפחד כלל, ובנוסף זה דבר שעובר כדי לעבור תהליך טיפולי כללי.. ולפניזה בטח שלקחת ייעוץ לפני בנוסף אני יודע על טיפול באופן של דיבור כמו שיחה עם מנטור או פסיכולוג שבאופן כללי אני לא תמיד חושב שפסיכולוג זה טוב אבל ניתןלנסות... ועוד דרך שזה בנוסף לטיפול הוא שחרור ממתח עודף בגוף וכדומה... וככה צריכים לגשת אל זה שיחות וטיפול אלטרנטיבי כמו עיסוי פעם בתקופה דיקור סיני, פרחי באך,טווינא וכו'.. וכי חשוב זה להתייעץ לפני תמיד לפני שניגשים לטיפול ולשוחח עם המטפל על אופן הטיפול ואיך זה עוזר וגם כמובן עוד טיפ זה לפני שפונים לטיפול באמצעות שיחות אז חשוב לשאול על תהליך הטיפול ואיך ומה עושים... ולא חייבללכת לכמה טיפולים ואז רק לקבל את המידע הזה אלא אפשר כבר לקבל את זה כבר בשיחה הראשונה או בטלפון לפני.. ועוד דבר חשוב זה לבדוק לגביי איזור הטיפול כי יש ערים גדולות כמו ירושלים וכדומה וע"פ רוב תמיד יהיה מטפל טוב באיזור אבל אם אתם גרים באיזור קטן אז יש אפשרות שתצטרכו ליסוע אז קחואתזה גם בחשבון..
הזה אתר בנושא רפואה אלטרנטיבית ודיקור :
דיקור סיני כטיפול

תוקן על ידי mordechai7 ב- 18/10/2020 22:03:34

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > רפואה ובריאות > רפואה שלימה > סגולה להסרת מחשבות טורדניות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר