בית פורומים פורטל הנפש

טיפול תחת הקורונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/3/2020 15:27 לינק ישיר 
טיפול תחת הקורונה

שלום לכם
אני מצרפת לינק לפוסט שכתבתי ועלה לאתר קול כבודה
בהזדמנות זו מי שרוצה לשתף , לשאול, להתייעץ בנוגע להתמודדות הרגשית והמשפחתית בזמן קשה זה מוזמן

https://kollkvoda.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%aa%d7%97%d7%aa-%d7%9e%d7%aa%d7%a7%d7%a4%d7%aa-%d7%94%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%93%d7%a8-%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%96%d7%a8/

ד"ר רונית לזר - עו"ס קלינית
פסיכותרפיה פסיכואנליטית
טיפול אישי, זוגי והדרכת הורים
נייד 0526346334
 srlazar@gmail.com

פתח תקווה- ב'ב

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/4/2020 20:18 לינק ישיר 

תודה,
אני "משתגע" מחוסר הפרטיות בתקופה זו.
(24 שעות נמצאים עם המשפחה...)
אם הייתי מעלה על דעתי בזמן ששכרתי את הדירה, שתהיה תקופה כזאת, הייתי מחפש "בנרות"-דירה עם מרפסת מכובדת/חצר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2020 08:55 לינק ישיר 
רוניתלזר

אכן המצב שנקלענו אליו לא פשוט ופוגע בהיבטים הכי בסיסיים של החיים שלנו .  צמצום הפרטיות והמרחב האישי מתגלה לחלק מאיתנו כבלתי נסבל
תודה שחלקת עמנו

פסיכותרפיה פסיכואנליטית
נייד 0526346334
 srlazar@gmail.com

פתח תקווה- קרית מטלון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2020 12:08 לינק ישיר 

במצב הנוכחי, שהתפנה לנו כל כך הרבה זמן יחד, לי ובעלי, אני אשמח לטיפים ורעיונות איך להעשיר להפיק תועלת מהעניין...
אני כן מרגישה שהמצב אפילו מקשר יותר, אבל נוצרים חורים בזמן, שהייתי שמחה למלא אותם בתוכן מהנה

תודה שאת פה..

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-21/4/2020 15:54 לינק ישיר 

אני חייב עיסוי מקצועי,
אני רגיל לכך,
אני לא יודע מה מותר ומה אסור,
וכן מה מותר ומה אסור אצל הספר.
תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2020 17:28 לינק ישיר 
רוניתלזר

אכן זו תקופה לא רק של משבר אלא בעלת פוטנציאל לצמיחה וליצירתיות. אם רק נסתכל על מה שראינו בשבועות האחרונות על אף הריחוק ואולי בזכות הריחוק נוצרה קרבה וקשר יצירתיים כמו המניינים על המרפסות, ההתנדבות עבור אנשים בסיכון, אנשי הרפואה, הקשישים ועוד.  לא מזמן חברה הראתה לי תצלום של  תמונה של ילדה שהכינה שלט מזל טוב גדול במרפסת הפונה לבניין ממול בו חברתה חגגה יומולדת כדי שלא תרגיש לבד..לאורך ההיסטוריה ראינו במצבי אסון עולמיים התפתחו תופעות של גבורה , נתינה, מסירות (נפש) ויצירתיות גבוהה

וכפי שציינת חייםיפים2, את חווה שהמצב אף מקשר בינך לבעלך. אני שומעת זאת מזוגות ומהורים שלא תפסו עצמם קודם כזוגיים או כנהנים בחברת הילדים שבתקופה הזו מוצאים עצמם וחלקם אף מופתעים שהיחד בבית עושה להם טוב.

כללית אני מציעה לראות את התקופה הזו כהזדמנות לאפשר לכל אחד מבני הזוג (או המשפחה) להתנסות בשלוש צורות של חוויה: יחד ,לבד/בנפרד , ולבד בנוכחות האחר.
היחד יכלול פעילויות משותפות , הלבד יאפשר לכל אחד להיות בענייניו כפי שהוא בוחר מבלי שהשני יתערב בעיסוקיו. ללא רגשות אשמה או ציפיה שהשני יהיה איתו.  הלבד בנוכחות האחר, כמו קריאת ספר ליד הבן/בת זוג. 
בפעילויות של היחד אפשר לשחק במשחקים שאתם אוהבים,ספורט, הליכה בחוץ (עכשיו שמותר), התנסות בבישול משותף , לפתוח אלבום ילדות שלכם ולשתף את השני, לצפות יחד בסרט החתונה שלכם, קריאה משותפת של ספר כמו פרוזה  וליצור שיח סביב הדילמות שמוצגות בעלילה או שיח על הדינמיקה שבמערכות היחסים שבסיפור

אתם מוזמנים להעלות רעיונות של תכנים מהנים זוגיים ואו משפחתיים או לשתף בפעילות מהנה שעשיתם 

רציף, ככל הידוע לי עדיין לא אושרו טיפולי מסאג' וספרות
בברכה

פסיכותרפיה פסיכואנליטית
נייד 0526346334
 srlazar@gmail.com

פתח תקווה- קרית מטלון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2020 18:26 לינק ישיר 

תודה רונית!
רק עכשיו קוראת...
חבל שאין התראות למייל כשיש הודעה חדשה.

אהבתי ממש את הרעיול של החלוקה. נשתדל ליישם ;)

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > קבוצות תמיכה > פורטל הנפש > טיפול תחת הקורונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר