בית פורומים הזדמנות כלכלית של פעם בדור

רונן מרדכי גרין (מוטי גרין) - אטרקציה תיירותית חדשה באילת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/5/2019 15:55 לינק ישיר 
רונן מרדכי גרין (מוטי גרין) - אטרקציה תיירותית חדשה באילת

רונן מרדכי גרין עם השאלה שאולי אף פעם לא חשבתם עליה: איך בישראל בעיר הכי תיירותית בדרום אין אטרקציה ייחודית חוץ מהים? למשל בווגאס יש קזינו, באורלנדו יש דיסני, בברצלונה יש כדורגל ובאילת? אז אם בעבר הייתם רוצים לענות איימאקס או עיר המלכים, הרי שהיום 2 האטרקציות סגורות כבר ממזמן למי שלא יודע.
לאחרונה מוטי גרין (רונן מרדכי גרין) יזם הנדל"ן רכש עם חברתו (חברת ברקליס) את 2 המתחמים הללו בעיר אילת ומסב אותם למתחמי בילוי בשילוב מסחר.
בעיר המלכים יהיה בקרוב מרכז משחקים ענק עם דוכני מכונות ואטרקציות וירטואל ריאליטי, מתחמי אוכל, פאבים, מסיבות בריכה, אולמות קולנוע ואפילו אולם הופעות עם יותר מאלף איש וכנראה שגם חדרי מלון..באיימאקס יהיה גם אטרקציה תיירותית שנדע עליה בהמשך.
רונן מרדכי גרין אומר שהוא עושה את מה שהרבה יזמים אחרים לא עשו קודם..
לפעמים זה קצת מסוכן לקחת סיכון, אבל צריך לקחת אותו גם אם לפעמים טועים. הרבה יזמים מפחדים לקחת מיזמים שהקודמים באותו מתחם פשטו רגל וסגרו..אבל החכמה היא להבין למה זה לא הצליח ופשוט לתקן.
עיר המלכים נסגרה כי היא אטרקציה מיושנת שלא התחדשה וכבר הפכה למשעממת, כנ"ל לגבי IMAX באילת שהקרין את אותם סרטים במשך 15 שנה..הרעיון הוא תמיד לחדש ולהיות יצירתי בכדי שתמיד ימשיכו להגיע מבקרים חוזרים שכבר היו.

רונן מרדכי גרין מציג עיר המלכים באילת

תוקן על ידי ronengreen ב- 06/05/2019 13:55:49
תוקן על ידי ronengreen ב- 06/05/2019 14:07:39
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > כלכלה נדל"ן ועסקים > הזדמנות כלכלית של פעם בדור > רונן מרדכי גרין (מוטי גרין) - אטרקציה תיירותית חדשה באילת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר