בית פורומים ספרי קדש

צריך את עזרתכם לגבי גמרא עם פירוש של הרב שטיינזלץ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/8/2008 11:32 לינק ישיר 
צריך את עזרתכם לגבי גמרא עם פירוש של הרב שטיינזלץ

אני מחפש לקנות שטיינזלץ
עכשיו יש את הגדול ויש את הקטן

ויש מהדורה נוספת שזה בגודל בינוני -שבדף אחד זה דף גמרא רגיל ובדף שלידו זה הפירוש של שטיינזלץ בלבד- ואת הגודל הבינוני הזה אני מחפש=בחנויות בבאר שבעלא מצאתי ואני רוצה להתקשר להוצאה לאור שזה "ספרי מילתא".
אגב יש למהדורה הבינונית  "שם מסויים" שאוכל להגיד למוכרים בחנות אצלנו? כי הם לא מכירים את המהדורה....ואולי אוכל להזמין מהחנות

עשיתי חיפוש של הטלפון וומצאתי שזה 02-5879620 -אבל כול פעם זה עושה לי רעשים של פקס
מישהו יודע אולי על עוד מספר?

אגב, אני מעוניין להזמין את מסכת בבא קמא בלבד, האם זה אפשר או שצריך לרכוש את כל הסט?
בחנות אצלנו מאפשרים לקנות לחוד מסכת אחת ולא מחייבים לקנות את כול הסט

תודה רבה לעוזרים
שבת שלום
איתי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/10/2008 02:50 לינק ישיר 
שטיינזלץ

איתי, לפני שנים רבות הייתי קונה למישהו מבוגר מפעם לפעם כרך של שטיינזלץ לפי בקשתו. לפני כשמונה עשרה שנים התלונן באוזני אדם מסויים שיש לו את כל הש"ס שטיינזלץ והוא רוצה לתרום את זה או לתת במתנה ואין מבקש...

סברתי לתומי כי הש"ס הזה כבר לא בשימוש כמעט, עם הופעת השוטנשטיין וכל החברותא וכו' למיניהם.

אם באמת תמצא, אשמח לשמוע על כך. כי לעניות דעתי נראה לי שזה כבר לא בהישג.

אך ייתכן שאני טועה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2009 18:58 לינק ישיר 

את גמרות שטיינזלץ ניתן להשיג "במרכז שטיינזלץ" המכון הישראלי לפרסומים תלמודיים מס' הטלפון של המכון: 02-6249464

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2009 19:02 לינק ישיר 

דרך אגב, איתי, אם לא עונים לך לפי מס' הטלפון שכתבתי לעיל פנה אלי באמצעות מערכת המסרונים באתר ואני אעזור לך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/4/2012 00:08 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2017 21:30 לינק ישיר 

אם אתה מתכוון להוצאה הבינונית (בצבע בורדו), למיטב ידיעתי, זה כבר לא בהישג יד, גם בהוצאה אין להם. בכל מקרה, אם בכל זאת הצלחת למצוא, אני אשמח מאוד לעידכון, יש לי חלק נכבד מהסט ואשמח מאוד להשלים אותו. בעיקר את הכרך הראשון.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > תרבות ואומנות > ספרי קדש > צריך את עזרתכם לגבי גמרא עם פירוש של הרב שטיינזלץ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר