בית פורומים חדשות טכנולוגיה

# תוכנת האנטי וירוס של נורטון מצליחה לעצור רק 45 אחוזים מתקיפות סייבר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/5/2014 13:15 לינק ישיר 
# תוכנת האנטי וירוס של נורטון מצליחה לעצור רק 45 אחוזים מתקיפות סייבר

http://www.indepent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/antivirus-is-dead-says-makers-of-norton-software-suite-9329492.html

תירגום מתוך אתר רוטר http://rotter.net/forum/scoops1/98833.shtml
סימנטק, יצרנית של חבילת תוכנת Norton Antivirus שנמצאת בשימוש נרחב בשוק הבטחת מידע, הצהירה כי טכנולוגיה אנטי וירוס שפיתוחה הוצגה לראשונה בסוף 1980 לא אפקטיבית כעט ובלשון פשוטה התוכנה נפחה את נשמתה".

סגן הנשיא הבכיר של חברת אבטחת מידע בריאן דיי אמר בראיון ל-"וול סטריט ז'ורנל כי 'האקרים לא רק מצאו דרכים חדשות לפרוץ למחשבים, הם נכנסים בכול הדרכים למרות תוכנת האנטי וירוס'. חברת סימנטק מחזיקה בנתח של 8 אחוזים בשוק העולמי של תוכנות האנטי וירוס"

"מר דאיי אמר 'שתוכנת האנטי וירוס של החברה מצליחה לעצור רק 45 אחוזים מתקיפות סייבר' - הודאה זו נשמעת מפתיעה, אך זה משקף את השינוי רחב יותר בתעשיית האבטחה המקוונת, כשמומחים נאלצים להתמודד להסתגל במהירות לשיטות חדשות המופעלות על ידי האקרים"

תוקן על ידי דיסקקשיח ב- 08/05/2014 13:16:27

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2014 17:32 לינק ישיר 

אצטט את מה שהגבתי בפורום המרכזי.

זה הוצאה מהקשר של אמירה פרסומית. אין לי כל עניין להגן על חברה שיצרה לעצמה תרגיל יח"צ כזה. אבל נורטון הוא אחד האנטי וירוסים היחידים שבאמת יעילים בשוק.
הבעייה שלה זה שהיא מעולם לא הייתה חזקה בשוק הביתי, ומה שבכתבה מובא על שנות ה90, מדובר על שוק השרתים. והיום שבכל חברה בינונית ומעלה יש כמה מומחי אבטחת מידע, ומשתמשת בVPN זה קצת פחות נצרך.
כושי, זה אחד משני האנטי וירוסים שאני באמת סומך עליהם, זה אנטי וירוס מצויין. וKSP נתנה לך אותו, לא סימנטק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2014 19:44 לינק ישיר 

http://www.pc.co.il/?p=153870

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2014 19:50 לינק ישיר 

ניכר שכתבי הטכנולוגיה לא באמת מבינים מה קורה פה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2014 20:00 לינק ישיר 

בשרתים סימנטק זה האנטי וירוס. אם לא הכי טוב.
להשתמש הביתי הוא באמת מיושן ומיותר, וגם כבד.

וראיתי גם שבכלל התוכנה הזאת היא תוכנה שעברה שינויים ונכנסה לכל המערכות של צה"ל. ובדלת האחורית העבירה דיווח לארה"ב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי דיסקקשיח ב- 08/05/2014 20:07:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2014 21:12 לינק ישיר 

אני חולק עליך, זה אנטי וירוס מצויין גם למשתמש הביתי, קצת כבד, אבל שווה את זה. בהשוואה למתחרה העיקרי שלו, קספרסקי, הוא קל משמעותית. זה המחיר של הגנה היוריסטית.
מה שאתה כותב על צה"ל לא מדויק, אבל אני לא אכנס לכך מטעמים ברורים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2017 11:47 לינק ישיר 
למתעניינים בלימודים בתחום

מכללת HIT היחידה ללימודי חוץ מציעה מגוון קורסים שימושיים ופרקטיים בהתאם לביקוש בתעשיה.
למשל, קורס סייבר, קורס תכשיטנות או לימודים בתחום פיתוח הדרכה

חג שמח!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > מדע וטכנולוגיה > חדשות טכנולוגיה > # תוכנת האנטי וירוס של נורטון מצליחה לעצור רק 45 אחוזים מתקיפות סייבר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר