בית פורומים חדשות טכנולוגיה

סוף סוף: מעכשיו אפשר למחוק הודעות בווואטספ.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/10/2017 21:52 לינק ישיר 
סוף סוף: מעכשיו אפשר למחוק הודעות בווואטספ.

הפיתוח שלמעלה ממיליארד משתמשי וואטסאפ ברחבי העולם חיכו לו הגיע: לאחר הורדת הגרסה המעודכנת של אפליקציית המסרים המיידים, ניתנת אפשרות להתחרט ולמחוק הודעה שנשלחה לאדם פרטי או לקבוצה. הסוף להודעות המביכות והשגויות - כך זה עובד.

כמה פעמים שלחתם הודעה בוואטסאפ שרציתם למחוק ופשוט לא יכולתם? עכשיו זה אפשרי: לאחר פיתוח שארך זמן מה, משיקה אפליקציית המסרים המידיים שחצתה את רף מיליארד המשתמשים, את האפשרות למחוק הודעות שנשלחו לאדם פרטי או לקבוצה.

האפשרות למחוק הודעות - רק תוך 7 דקות מהרגע שנשלחו - אפשרית למי שברשותו הגרסה המעודכנת ביותר של האפליקציה וזמינה למשתמשי אנדרואיד, iOS ומשתמשי מערכת ההפעלה ווינדוז בסמארטפון. האפשרות למחוק הודעות הופכת לזמינה רק כאשר גם לכם וגם למשתמש לו שלחתם את ההודעה יש את הגרסה המעודכנת והאחרונה של וואטסאפ שמכילה את האופציה החדשה.

האפשרות הזו עובדת באופן הבא: לאחר ששלחתם הודעה ובחרתם למחוק אותה, המשתמש אליו שלחתם אותה לא יקבל עליה התרעה - וההודעה לא תישמר בהיסטוריית השיחות ביניכם. עם זאת, קיים שוני בין משתמשי אנדרואיד לאייפון: בעוד הראשונים יקבלו התרעה על כך שנשלחה הודעה שנמחקה, האחרונים לא יקבלו התרעה כזאת. כך או כך - מערכות המידע של וואטסאפ יידעו ששלחתם את ההודעה ומה תוכנה, גם אם בחרתם למחוק אותה.

אם יש ברשותכם את הגרסה האחרונה של וואטסאפ ועדיין לא נתקלתם באפשרות מחיקת ההודעות - סבלנות: בקרוב מאוד גם אתם תתבקשו לעדכן את הגרסה במכשיר שלכם, לזו שתכיל גם את האפשרות המבוקשת כל כך למחוק הודעות שנשלחו. ולא מדובר רק במחיקת הודעות טקסט - אלא גם במחיקת הודעות קוליות ששלחתם, תמונות, סרטונים, אנשי קשר ועוד.
נשלח מהאנדרואיד שלי
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-28/9/2019 19:13 לינק ישיר 
lohoho111

Sweet blog! Great post, I'll stop by again.
thanks for sharing your thoughts, I haven't think of this before, keep posting mate!
Thank you all for your kindness to me, I wish you good health and good luck!דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/11/2019 17:12 לינק ישיר 

Official Website:san francisco asian escortsדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > מדע וטכנולוגיה > חדשות טכנולוגיה > סוף סוף: מעכשיו אפשר למחוק הודעות בווואטספ.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר