בית פורומים אלי גרסטנר Eli Gerstner

סיקור על הדיסק מודה אני

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/6/2014 14:06 לינק ישיר 
סיקור על הדיסק מודה אני

חג שמח!! אין לי הרבה זמן אז אתן סיקור קצרצר לעת עתה.
הישר הראושן הוא אדיר. השיר בסגנון מזמור שיר מהדיסק של חנוכה. שיר נחמד ביותר.
השיר השני הוא אילן ואלי שר בו. שר נחמד ביותר עם קצב טוב מאד (שיר שקט. האמת ביצוע שקצת מזכיר לי את החברה, החברה 2 שאני מכיר). אלי שר יפה מאד מאד מאד (אמנם יש לו סולו קצר מאאד).
השיר השלישי הוא יהללו, טוב אותו אתם מכירים כבר.
השיר הרביעי הוא הוא מודה אני שיר באנגלית עם עיבוד של יששראל לאם (שיר שקט). שיר נחמד פחות מוצלח מהשירים הקודמים באנגלית) העיבוד מאד מזכיר את העיבוד של גרסטנר בשקטים לדעתי.
השיר החמישי הוא והביאותים. שיר קיצבי ביחד עם אוהד מושקוביץ. שיר חמוד מאד. הזכיר לי קצת סגנון של קרליבך או משהו בסגנון. עיבוד מעולה (בהחלט עיבוד שלא מצינו בדיסקים של גרסטנר) של אברהמי ג. יש מעבר עם הרבה חצוצרות וחלילים בקיצור יפה מאד. שיר קצר מאד קליט ויפה מאד בשביל השלוחה החסידית.
השיר השיש ממלכות, הוא השיר שהכי הכי אהבתי בדיסק אני שומע אותו ללא הפסקה. אני הייתי שם את השיר הזה ביחד עם את פניך נראה לי שאפשר להגדיר את זה כאותו סגנון. וזה שיר יפה מאד לדעתי. ו... בשיר הזה שר יעקב מרדכי!!!!!!!!!!!!! חברה אתם לא תזהו קול אחר לחלוטין מאד נמוך כמדומה לי ומאד מזכיר את החברה, ושומעים שזה אך של אלי יש כמה נקודות קטנות ששומעים את הקול של אלי. נראה לי שהוא לא בשל עדיין לחזור לשיר, הוא נשמע קצת כעין צרוד 
(כך נראה לי) אבל הוא מתאים בצורה הנוכחית ככפפה ליד לשיר הזה. בפעם הראשונה ששמעתי את השיר אני כמעט נתמלאתי בדמעות ואם לא הייתי באוטובוס מסתמא זה היה קורה (גם אח"כ מאד התרגשתי). יש סולנים מוצלחים מאד לדעתי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2014 14:12 לינק ישיר 

המשך:
בישיבה בויס כיום (למשל בישר הזה יש איזה סולן פצצה). בקיצור אחלה אחלה שיר.
השיר השביעי הוא כי אבי. שיר דגיטלי בסגנון של יהללו (אני דווקא אוהב את הדגיטלי) שיר נחמד מאד (לחן של יוסי ניומן או של שניהם ביחד איני זוכר).
השיר השמיני הוא כי שם. האמת שבתחילה הזכיר לי קצת את כי שם של אלי בעצמו. שיר יפה מאד עיבוד של אלי יפה מאד (לחן יוסי ניומן).
השיר התשיעי הוא חיים. שיר בסגנון אירי או כפרי איך שתקראו לזה בהחלט גיוון מעניין מאד. עיבוד אירי לכל דבר עם קצב כזה (או קצב כפרי איך שתגדירו אץת זה) ועם כלים כאלו יפה מאד. הלחן חביב מאד. את העיבוד (של אלי) מאד מאד אהבתי.
השיר העשירי והאחרון הוא דע מה בקצב הורה או מזרחי איך שתקראו לזה כמו בר היהי וכו'. שיר חמוד מאד. אני משוגע על הפתיח שלו מאד אהבתי את הפתיח.
לסיכום דיסק יפה מאד מאד מגוון ומושקע. לכל אלה שחששו אלי נשאר בסגנון הרגיל. כבר בשתי הדיסקים הראשונים היה שיר אחד דיגטלי אז עכשיו יש שים נו, נו.
יש חיסרון אחד, שלדעתי לא ראיתי כל כך שיר שנכנס ומחליף את כל המתפלל וכו'. יש עוד ביקורות ודברים שצריך לדון בהם אך זהו בכללי.
אלי ממשיך את המסורת בדיסקים האחרונים שהוא מעבד את רוב רוב הדיסק וישראל לאם הולך ופוחת. כך היה כבר מהדיסק של חנוכה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2014 15:36 לינק ישיר 

יישר כוח, יש!
התיאור לשישי ולתשיעי עשו לי הכי חשק לשמוע.
ומה זה נקרא "השלוחה החסידית"? מבחינת הסגנון או המבטא?

חג שמח!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2014 21:55 לינק ישיר 

מבחינת הסגנון לא המבטא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 01:30 לינק ישיר 

יישר כח. אז השיר השישי הוא הלהיט אני מבין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 10:00 לינק ישיר 

אני לא יודע אם שיר כזה אפשר להגדירו כלהיט כמו שאני לא יודע אם את את פניך אפשר להגדיר כלהיט אבל מבחינתי בהחלט זהו השיר המוצלח ביותר ואני מקווה שלא אאכזב . בתור להיט צריך לחפש שיר עם קצב כמו כל המתפלל וכו' (לא ניכנס לויכוח מה מוגדר כלהיט אך הרעיון הובן וכו אחד יגדיר כרצונו).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 18:15 לינק ישיר 

שלום אני חדשה פה כבר יש לי את האלבום החדש  אלבום פשוט מושלםםם השיר עים ymg מרגש מאוד 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 18:22 לינק ישיר 

ואוווווווווווווווווווווווווווווו אין הדיסק פשוט מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והשיר דע-מה הולך להיות להיט ענק
בשיר ממלכות א"א לזהות את ימג בהתחלה הייתי בטוחה שזה אלי אבל אחרי ששמעתי את השיר עוד פעם הוא כבר היה נשמע כמוהחברה והזכיר מאוד את הקול של עזריאל..........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 20:48 לינק ישיר 

מחבבת כתב:
בשיר ממלכות א"א לזהות את ימג בהתחלה הייתי בטוחה שזה אלי אבל אחרי ששמעתי את השיר עוד פעם הוא כבר היה נשמע כמו החברה והזכיר מאוד את הקול של עזריאל..........

הקול שלהם דומה כי אצל שניהם הוא נמצא בתהליכי חילוף של גיל ההתבגרות :)
עוד כמה שנים הוא יתייצב.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-5/6/2014 22:14 לינק ישיר 

יש סיכוי למילים של השיר ממלכות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/6/2014 22:15 לינק ישיר 

המילים לא מובנות תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2014 11:19 לינק ישיר 

ישz כתב:

השיר השיש ממלכות, הוא השיר שהכי הכי אהבתי בדיסק אני שומע אותו ללא הפסקה. אני הייתי שם את השיר הזה ביחד עם את פניך נראה לי שאפשר להגדיר את זה כאותו סגנון.
את פניך - כי יצפנני - ממלכות אותו סגנון, ואני ממש אוהב את הסגנון הזה !! (למישהו יש מושג איך מוגדר הסגנון הזה?)

לסיכום דיסק יפה מאד מאד מגוון ומושקע. לכל אלה שחששו אלי נשאר בסגנון הרגיל. כבר בשתי הדיסקים הראשונים היה שיר אחד דיגטלי אז עכשיו יש שים נו, נו.
אין מה להשוות את הדיגיטלי של הדיסקים הקודמים ליהללו, זה הרבה יותר גס מפעם, למשל 'כי אבי' זה יותר בסגנון האלקטרוני הרגיל של אלי (אולי טיפה יותר) אבל יהללו ממש מוגזם, אני לא שומע את השיר הזה. מבחינתי זה כתם שחור בדיסק.

למי שרצה את המילים של ממלכות:

ממלכות הארץ שירו לאלוקים זמרו ה' סלה.
נורא אלוקים ממקדשיך קל ישראל הוא נותן עוז ותעצומות לעם ברוך אלוקים.
תהילים ס"ח

תוקן על ידי עטT ב- 06/06/2014 11:22:19

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/6/2014 12:27 לינק ישיר 

תודה רבההה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/6/2014 13:13 לינק ישיר 

השיר יהללו הוא שיר ממש חמוד רק הבעיה בו שבאמצע יש את הקטע האלקטרוני שאלי עוד לא עשה כזה קטע משוגע עדין וזה מה שהרס בעצם את השיר אפילו קובי סלא במצעד בקול חי אמר זה חסידי? כשהוא שמע את הקטע המשוגע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/6/2014 22:31 לינק ישיר 

לא יודעת למה לא אהבתם את השיר הוא מאוד יפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2014 17:27 לינק ישיר 

ישz כתב:

השיר החמישי הוא והביאותים. שיר קיצבי ביחד עם אוהד מושקוביץ. שיר חמוד מאד. הזכיר לי קצת סגנון של קרליבך או משהו בסגנון. עיבוד מעולה (בהחלט עיבוד שלא מצינו בדיסקים של גרסטנר) של אברהמי ג. יש מעבר עם הרבה חצוצרות וחלילים בקיצור יפה מאד. שיר קצר מאד קליט ויפה מאד בשביל השלוחה החסידית.

יש משהו בשיר הזה שמזכיר לי את פרחי מיאמי לא יודע מה אבל יש, בפעם הראשונה ששמעתי אותו היתי בטוח שזה מיאמי.

וקצת על הדיסק. דיסק יפה ומושקע על העניין שישיבה בויז צורחים אין מה לכתוב יותר מידי רק שזה ישיבה בויז ומי שיש לו בעיה אם העניין לא חייב לשמוע אותם. וסתם נקודה בשונה מפרחי מיאמי למשל שיש שאוהבים אותם ויש ששונאים אותם אבל יש גם כאלה שלא אכפת להם לא שינאה ולא אהבה. אצל ישיבה בויז או ששונאים או שאוהבים אין באמצע.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > אלי גרסטנר Eli Gerstner > סיקור על הדיסק מודה אני
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.