בית פורומים חרדים באופ

מלגות לימודים מהג'וינט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/5/2006 10:17 לינק ישיר 
מלגות לימודים מהג'וינט

כידוע לכולם, פועל פרופ' עמירם גונן ללא ליאות להשגת מימון לתלמידי האו"פ החרדים. הוא פונה לכל מקום אפשרי, על מנת לשכנע בנחיצות העניין. בימים אלו הגיע לשלב מעשי ניסיון שהחל לפני כחצי שנה, להשיג את תמיכת הג'וינט - המשתתף כבר כעשור בסבסוד הכשרות מקצועיות לאברכים - בפרויקט. היות והתקציב מגיע מ"מיזם התעסוקה" בג'וינט, הם דרשו להבטיח כי בכוונת התלמידים לצאת לעולם העבודה בעתיד ולא להשאר ב"כולל" עם תעודה על הקיר. לשם כך מתבקשים התלמידים לחתום על טופס "הצהרת כוונות", בו נאמר כי בכוונתם עד תום חמש שנים להשתלב בעבודה ובמידה ויחליטו להישאר בכולל הם יחזירו את הכסף [1,710 ש"ח] לג'וינט. איש איננו מתכוון לתבוע בפועל את הכסף בעוד חמש שנים  והכוונה היא רק לבדוק את רצינות הכוונות של התלמידים. אני מעריך שבקרוב יתבקש כל סטודנט לחתום על טופס כזה, עבור אחד מהקורסים שהוא נוטל. היות והחתימה היא רק על קורס אחד ולא על כל המילגות, אינני חושב שיש למישהו סיבה להימנע מלחתום על טופס זה. ברור שמי שיחפש עבודה ולא ימצא ומחוסר ברירה יישאר ב"כולל", אף אחד לא יצפה ממנו להחזיר את המלגה.

בהצלחה!!! 

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

דווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-3/5/2006 13:30 לינק ישיר 

ואני חשבתי שיש התחייבות לפרידברג שלא לעזוב את הכולל...

אבל כמו המוטו שלך בן ציון, אפשר לתקן... נותנים גב לגבאי: אתר הגבאי http://hagabay.net

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-8/5/2006 09:10 לינק ישיר 

שלום לכולם,

טוב לגלות שאתה לא לבד.

לאחר שנה של בדידות באו"פ גיליתי אתמול את הפורום.

אז ראשית שלום חברים ובהצלחה.

שנית, האם מישהו מוכן לנדב פרטים בדבר רישום, הרשמה, קבלה, השתתפות וכו' במלגות הגוינט.

בנתיים בנק מזרחי נאלץ לשאת בהוצאות וזה קשה לו.

להת' ויום נעים לכולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2006 11:19 לינק ישיר 

בדידות?
למה? איפה אתה לומד?  איזה קורס אתה לוקח? איזו שנה?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-8/5/2006 14:05 לינק ישיר 

בדידות -כי לא ידעתי שיש עוד חבר'ה שלומדים באו"פ.

אני עומד לסיים לימודים קצרים בכלכלה לקראת לימודי חשבונאות.

מעניין אם יש חבר'ה בתחום.

מה עם הג'וינט?.

תוקן על ידי - OUS - 08/05/2006 14:06:24 תוקן על ידי - OUS - 08/05/2006 14:07:55

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2009 14:58 לינק ישיר 

בעלי לומד במסגות האו"פ מחשבים , האם קרן פרידברג עדיין פועלת?מה תנאי קבלת מילגה? יש למישהו את הטלפון שלהם?
כמו"כ אשמח אם מישהו יודע על קרנות נוספות .

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-25/2/2009 13:41 לינק ישיר 

מגניב לראות שיש כזה דבר פורום של חרדים באו"פ אני כבר שנה שנייה שם ולא היה לי טיפת מושג לגבי המלגה אשמח אם מישהו יודע פרטים כי אני דיברתי לפני שנה עם פרופ אמירם גונן והוא אמר לי שאין זה מיועד לבחורי ישיבות אלא רק לאברכים השאלה האם זה הפסיק בנתיים להשתנות אשמח מאוד לתשובות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > חרדים באופ > מלגות לימודים מהג'וינט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר