בית פורומים הישבשערים

הסיפור "הדו"ח של החיים" עכשיו עונה שניה פרק 7

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/8/2008 17:32 לינק ישיר 
הסיפור "הדו"ח של החיים" עכשיו עונה שניה פרק 7

,  תכירו את זונדל או בכינוי שהסבתא הביאה לו וזה נהיה שמו האמיתי זונדי. זונדי היה בחור נפלא

למד בחיידר עלה לישיבה ומשם לישיבה גדולה וכאשר הציעו לו את

פרומה
(או
פרומי
לפי

החברות)הם נפגשו מס פעמים .לא היתה
סיבה
להגיד
לא.וההורים
לחצו.ובעז"ה הם

התחתנו .זונדי
מאוד לא
רצה לגור
בפריוקט.אז קנו
להם דירה בנווה
יעקב.במחיר נמוך.
זונדי

המשיך ללמוד בכולל.

ופרומי היתה
עוזרת לגננת. שנה אחרי
החתונה נולד
להם
ראובן.רובי.

פרומי לא חזרה לעבודה.היה
לה
קשה. ולאחר שנה

וחודשים .הגיע גיטי

ולאחריה מושי ואחריו
דוד. משפחה
עם 4 ילדים.
והאמא לא

עובדת
והאבא מביא 2500שח
לחודש.המצב החמיר ולא
היה תזרים מזומנים. לאחר

התייעצות
והתבלטיות.הוחלט ש זונדי

יחפש עבודה.!
חצי יום הם
קראו לזה
משעה 9
עד 2 זונדי היה נוסע לבית

ישראל ועובד
שם
עם תשמשי קדושה.
הבוס היה
נוח
המשכורת
נאותה וכך זונדי בשעה 2 עלה על
אוטובוס49
ומגיע הביתה.ב2:45 אוכל נח
ובשעה 4היה חוזר לכולל. לאחר זמן
שהוא עבד

פנה אליו
הבוס
שלו.בהצעה שיקנה
רכב.לא יקר
ב10אלף. עם
מספר
שימושים.1שזונדי

יבוא לעבודה2 יאסוף
את העובד
הנוסף שגר ברמות 3
מידי פעם
יסע להביא סחורה
עדינה למפעל ביותר זול4 הבוס מידי

פעם
צריך

סידורים אז זונדי
יקח אותו על חשבון
שעות העבודה! מצאו רכב בשעה
טובה
ומצלחת!וכך
היתה הרווחה על
כולם. הדבר
הראשון שזונדי
עשה
אחרי שקנה

את הרכב.זו רכישה של אוזניה
לטלפון הכשר.!לא
אדם

שומר
חוק כמו זונדי
יעבור על
החוק. הוא שמר חוקים באדיקות ולא עבר על

חוקי התנועה
אף פעם!
עד כאן המשך

יבוא...

תוקן על ידי - מציץvנפגע - 10/08/2008 20:54:38

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2008 17:44 לינק ישיר 
תגובות!

ניתן להוסיף כאן תגובות הערות רעיונות שאלות וכו וכששיינדי תעלה עוד פרק אזי נמחוק את התגובות וחוזר חלילה! אוקי מובן אז קדימה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2008 17:52 לינק ישיר 

יום אחד ביקשה פורמי מזונדי. שיקנה לה כדורים שהיא צריכה דחוף בבית מרקחת שהוא חוזר. באותו יום זונדי התעכב בעבודה עד 4כמעט והוא נסע ישירות מהעבודה לכולל. ב7 כשהוא התכוון לחזור הביתה קרא לו הראש כולל והסביר לו בעדינות.שזמן הבא הוא לא יוכל להמשיך עקב ש... בלה בלה בלה והראש כולל הסביר נימק והתנצל .כך עד השעה 8 וכשזונדי חזר לרכב ראה 16 שיחות שלא נענו 14 מהבית ו2 מהפלאפון הכשר של פרומי. הוא מיהר הביתה שהדברים שהראש כולל אמר לו רצים במוחו. הוא עלה הביתה מעט כעוס עליו. למה הוא עשה לו את זה. כשהוא פתח את הדלת של הבית.נפל לו האסימון ...הוא לא קנה לפרומי את הכדורים והיא צריכה אותם דחוף... הוא חשב כבר להסתובב לרוץ לעיר לקנות את הכדורים...אבל אז פרומי הופיע מהמטבח שפניה אומרת הכל. . .היא סיננה.שברי משפטים. איפה ההית? אל תשאל מה הילדים עשו פה! נראה לי שאני חולה! למה אתה לא עונה? כמעט השתגעתי פה! ו... זונדי לא רצה לשמוע את ההמשך! אבל זה התנפץ לו בפנים והיא ממשיכה.נו טוב. תביא את הכדורים שביקשתי! לזונדי לא היתה מראה.אבל הוא האמין שכנראה הוא מחליף צבעים לפחות כמו זיקית ממוצעת... שחכתי... הוא לחש .היה לי יום קשה.ואז... הכל התפרץ. זונדי לא ראה את פרומי במצב הזה גם לו בחדר לידה שהיא כורעת ללדת.! מה אתה לא מתבייש אני כל היום מחכה ...הילדים... אתה לא עונה... אני סומכת עלייך... היא רצה לחדר שינה ...נשכבה על המיטה. וזונדי שמע אותה מבחוץ פרומי בכתה ממש בכי תמרורים...היא לא תסלח לו הוא מכיר אותה.זה התפרצות של פרק זמן ארוך... אייך שהוא הוא התארגן ונרדם שמידי שעה הוא קם ושומע את פרומי מנגבת את הדמעות... למוחרת היא לא קמה!בשעה שבע וחצי הוא קם וראה אותה ישנה שנת ישרים! מסכנה חשב זונדי בטח לא נרדמה עד6 הוא קם והוציא את הילדים כל אחד למקומו כשהוא חזר ב8 וחצי היא עוד ישנה .והוא עדיין לא התפלל...הוא השאיר לה פתק ליד המיטה... פרומי אני מתנצל.אהבתי אוהב וימשיך לאהוב זונדי... הוא יצא ...הוא קיווה להתפלל בשטיבלך... בעבודה באותו יום זונדי היה מוטרד... כל עשר דקות הוא התקשר לפלא של פרומי היא לא ענתה. הוא נלחץ .המקש סנד אצלו בפלאפון כמעט גם נלחץ כל פעם שהתקשר לפרומי מחייג. השיחה מועברת לתא... הוא ניתק כבר 12:30... היא לא עונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2008 18:45 לינק ישיר 

פרק 3 שיינדי הוא כבר החליט הוא יסיים ב1:30 ויצא מוקדם... הלחץ שגיע אותו! הוא לא הפסיק לצלצל הוא לא רצה לאבד את פרומי. הוא נזכר שלפני החתונה המדריך אמר לו זונדי דבר אחד תזכור עד גיל 120 אם את מסתכסכים. תוך 24 שעות להשלים... אם לא. אמר המדריך בהטעמה, גם אם אחרי זה תשלימו זה יגרום לצלקת לכל החיים. זונדי לא רצה צלקות... עד היום היה חלק אז הוא רוצה לגמור עם זה מהר... אבל היא לא עונה... ב1:25 הגיע הבוס הנחמד של זונדי .הוא כמובן שאל כלאחר יד מה שלום האשה הילדים. ב"ה הכל בסדר ענה זונדי ספוטנית. וחשב לעצמו האם פעם הוא שיקר לבוס של ככה? אבל מה הוא יבין?... תקשיב הוא אמר לזונדי. אני מתעכב כמה דקות פה! ואחרי זה תקפיץ אותי להר חוצבים לבנק. הם סוגרים ב2 .ומשם תמשיך הביתה!טוב! זונדי רצה לצרוח לאאאא לא היום. אבל הוא עדין נשאר קצת שפוי ביום כזה. ואמר בטבעיות אוקי!אתה הבוס המשך מיד... שיינדי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2008 19:01 לינק ישיר 

עכשיו סימת והשארת אותי במתח... יפה מאוד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2008 19:06 לינק ישיר 

פרק 4 שיינדי. הם עלו לרכב. זונדי חיפש את האוזניה של הפלאפון. הוא הרי לא מעיז לדבר בנהיגה.חוק זה חוק ... ואז הוא נזכר שבבהלה בבוקר הוא שכח את זה בשולחן במטבח. . . הוא הציץ במסך הנייד השעה כבר 1:41 הבוס קצת לחוץ ב2 סוגרים את הבנק... זונדי לא התאפק הוא לחץ שוב פעמיים סנד מחייג... לפרומי... ואז הוא שמע את הקול של האשה המעצבנת הזו. השיחה מועברת לתא הקולי... למה היא לא עונה?מה היא לא רוצה לדבר איתי. היא תעזוב אותי... זונדי לא רצה לחשוב.הוא רק רצה לדבר עם פרומי לשמוע את הקול שלה ולדעת שהכל בסדר... או שלא... הבוס אמר לו זונדי כבר מאוחר הבנק סוגר ב2 הוא הניע את הרכב וגלש לו משכונת בית ישראל לכיוון כיכר זוויעל.ולרח שמואל הנביא. בצומת הרחובות שמואל הנביא בר אילן הוא רצה לחייג שוב לפרומי... אבל אין לו אוזניה. וזונדי שמע פעם מאיזה חבר שגם ברמזור אסור לדבר... חוק זה חוק... הרמזור התחלף לירוק. זונדי המשיך לכיוון הר חוצבים מיד אחרי שעבר את הרמזור הראשון של הר חוצבים הפלא שלו צילצל הוא רק הציץ למסך... פרומי מחייג אלייך... מחשבות מטרפות עברו לו בראש.אסור לדבר בנהיגה! אם אני לא עונה היא תחשוב שאני לא רוצה אותה! עוד רגע זה עובר לתא קולי ואז... אולי תשאר הצלקת שהמדריך דיבר עליה. טוב! החליט זונדי אני יענה שניה ויסביר לה. הרכב כבר היה על הסיבוב ימינה זונדי הצמיד את הטלפון ואמר שלום פרומי שלי .אני בנהיגה.חכי שנייה אחת אני עוצר ומוריד את הבוס ומדבר איתך... הוא השלים את הפניה... אבל זה כבר היה מאוחר רכב מסוג מזדה שעליו מדבקות משטרת התנועה חנה מיד אחרי הפניה שוטרת צעירה עם אפוד זוהר סימנה לזונדי שיעצור בצד. אין פה ויכוח בכלל אולי זה היה שניה או 2 אבל כשהשוטרת תרשום בדו"ח ראיתי את הנ"ל משוחח בטלפון הנייד בבירור .ראות טובה יום שמש. היא תכתוב אמת! משם זונדי לא כל כך זוכר רשיונת ביטוח... אתה יודע שאסור לשוחח בנהיגה למה אין לך אוזניה... לך תסביר לשוטרת ב22 שלום בית מהו? היא לא תבין מה זה צלקת לכל החיים... תחתום הוא שמע... הוא רצה לצרוח אבל אני שומר חוק זה מקרה מיוחד. קולו בגד בו... ואז זונדי הבין שבחודש הבא שהוא יגש לדואר לשלם חשבון חשמל500שח ארנונה 400שח. הוא יהיה חייב להמשיך משטרת ישראל 1000שח. משהו בזונדי נשבר !אין פה צדק. את מה שיש לך תגיד לשופט! זה היה המסמר האחרון זונדי אצל שופט זונדי בכה! -(האם הדו"ח מוצדק?) המשך יבוא...שיינדי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2008 21:06 לינק ישיר 

פרק 5 שיינדי.!!! תכירו את דוד. או דודו בפי כל. דוד נולד בכור במשפחה. אחריו יש עוד אחות אחת שושי. אין לדודו עוד אחים. כי כשהם חזרו מהחלקה של דודו אצל רבי שמעון... הם חזרו ברכב של חבר של אבא של דודו .וליד יוקנעם היה רעש מאחד הגלגלים. אז אבא של דודו יצא לבדוק.מה זה הרעש.הוא קצת לא נזהר.ומשאית שעברה במהירות לא הבחינה בו בחושך.הוא עף כמה מטרים ולאחר יומים בבית חולים... דודו נהפך ליתום בגיל שלוש ויומים... אמא שלו מירב... לא הרימה ידים ... היא נשבעה לעצמה על הקבר של בעלה ז"ל .שאת דודו שלהם היא תגדל לתלמיד חכם וצדיק... היא נלחמה. שיכנס לגן הכי טוב... ול חיידר הכי טוב... ואח"כ לישיבה... דודו גדל כילד יהודי חרדי טוב אבל בישיבה גדולה בשיעור א התחילו ה"צרות" כמו שאמא של דודו אמורת היא פשוט גילתה שבן שלה .לא אוהב ללמוד בלשון המעטה... הוא לא התדרדר... רק הוא אהב ללכת להתנדב באירגוני חסד. .. וכו. משהו באלמנה נשבר... מירב רצתה בן תלמיד חכם... יהודי טוב הוא יצא .אמרו לה אבל לה.זה לא הספיק תלמיד חכם... שיינדי המשך יבוא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2008 02:13 לינק ישיר 

אח... סיפור אהבה של צ'עלמרס. זונדי ופייגי. על זה עדיין אף אחד לא כתב. כל הכבוד על היוזמה. מחכה להמשך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2008 04:36 לינק ישיר 
שיינדי!

רק עכשיו קראתי את הפרק 5 והוא מ-ע-ו-ל-ה פתיחה טובה זוית מבט טובה של אלמנה... וכאב שלה וסיום שעושה טעם של עוד! המשיכי כך! (מ3 נקודות על הפרקים הקודמים קיבלת 7 יפה מאוד זינוק מרשים כנראה חשבת על הפרק בשבת...חח)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2008 09:19 לינק ישיר 

פרק 6 שיינדי !! דודו.לא אהב ללמוד. הוא אומנם התפלל 3תפילות ביום... נשאר חרדי חולצה לבנה.אפילו הוא לא העיז שבצווראן יהיה שמץ כחול. הוא הרי בן תורה. דודו התנדב באירגוני חסד .בבתי חולים... הוא אהב לעזור מאוד... בערב סוכות הוא גם מכר סכך בשביל הדמי כיס... אח"כ הלך גם לטחון קמח למצות.כפי שנקרא רוטלים. הוא לא אהב .את העבודה הקשה.דודו ניסה גם לעבוד במאפית מצות. פינער. זה גם היה קשה לו. דודו בסופו של דבר היה ילד מפונק .אמא של אומנם דאגה לו להכל אבל הההכל. אבל לא נתנה לו את הכח הנפשי והפיזי להתמודד עם החיים. חבר הציע לדודו לבוא איתו למאפית מצות של "מצות רכות" תבין הוא הסביר לו זו לא עבודה קשה זה בעיקר השגחה ומקבלים 9דולר לשעה לפי דולר של4. דודו הלך... למעשה לא היה לו מה לעשות... בישיבה הוא כבר לא היה... הוא ישן בבית .למגינת ליבה של אמו... אז דווקא התאימה לו המאפיה. ביום הראשון שדודו הגיע למאפיה. הוא עשה הכירות עם הבעל בית ... איש צנום עם מבט עמוק... שלום שמי דני . זו המאפיה שלנו. פה המים פה הקמח... הכל מאורגן זה התנור... האירזות . ופה מוכנים כל המצות לשיווק. בהכשר המהודר של הרב מחפוד... דודו בתמימות של ילד בן 18 שאל את דני המנהל. ומי משווק לך את המצות?אני רואה שיש פה כמות גדולה... אההה... דני נבוך אני בקשר עם מספר משווקים מאוד גדולים. ובזמן הקרוב אני יתחיל להוציא החוצה מצות מעולות. דודו התפלא.עוד שבוע פורים וחודש לפסח. מתי הוא אמור לסגור עם משווק? זו כמות גדולה. אבל דודו ילד טוב לא מחטט יותר מידי... הוא נכנס לעבוד ביצור המצות שבהפסקות הוא מברר מי מוכר את המצות של המאפיה! בסוף היום דודו הבין... יש פה פוטנציאל אדיר. דני המנהל עסוק ביצור כל היום ואין מי שישוק לו את הסחורה... דודו התבגר בכמה שנים... הוא לא ישן כל הלילה .הוא רק כתב חישבן בדק. סיכם. ולמוחרת שהוא הגיע למאפיה... הוא ניגש ישר למשרד של המנהל דני... שלום הוא אמר... שלום ענה לו דני. הבנתי ממך(דודו היה ישיר) שאתה מחפש משווק למצות רכות בהכשר הרב מחפוד. דודו אמר בהטעמה... אמ אמ נכון...ענה דני ודודו ישר המשיך. מצאת מישהו מעולה דודו שיווק מצות בע"מ! לא האריך בפרטים. דודו נהיה המשווק בהייא הידיעה של המצות של דני. דודו כבר ידע מה הוא עושה בחיים... הבעיה שאמא שלו האלמנה... עדיין מדמינת תלמיד חכם דודו... תלמיד חכם ‏. ‏. המשך יבוא... שיינדי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/8/2008 15:09 לינק ישיר 

התגובות ממש נותנות לי כח להמשיך תודה.שיינדי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/8/2008 09:45 לינק ישיר 

אהבתי, תמשיכי לכתוב, וד"א טעות גורלית יצא לחופשת בין הזמנים!

אני חרדי ישראלי!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-4/8/2008 10:04 לינק ישיר 

לא....... חסוי בבקשה לא לא למה???? לצאת לבין הזמנים???? לא לא. אתה תישאר איתנו????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/8/2008 11:06 לינק ישיר 

פרק7 שיינדי(פרק קצר) דודו עשה עבודה מעולה בקשר לשיווק המצות המהודרות בהכשר הרב מחפוד. הוא תוך שבוע יצר קשר עם חניות משווקים. ספקים בעלי צרכניות.בקיצור הכל. דודו שכר רכב עם נהג צמוד! לדודו לא היה רשיון(לא לדאוג.חודש אחרי פסח דודו קיבל כרטיס פלסטיק עם תמונה של ועליו כתוב משרד הרישוי רשיון נהיגה. לא! שדודו הלך ללמוד או לעשות טסט. או תיאוריה! זה היה פשוט! ערימה של שטרות מתחת השולחן לפקיד במשרד הרישוי בעיר צפונית.פטרו לדודו את הבעיה.) ודודו עם הנהג היו מסתובבים בכל הארץ .הוא היה נפגש עם סוחרים גדולים....יודע להתמקח עד השקל האחרון! ויוצא עם יד העליונה. שהיה מחלק או נותן בונוס. הוא דאג למכירות בבתים .בערי הפריפריה. הוא העמיד דוכנים בערים מרכזיות. עסק עם מארגני.קמחא דפסחא. בקיצור הוא עשה הכל כדי למכור את המצות המהודרות בהכשר הרב מחפוד... הוא ישן מצות אכל מצות דיבר מצות.עישן מצות...ה"נהג שלו כמעט קרס בעומס אבל דודו עבד כמו אריה!!! ‏. יום אחרי פסח נפגשו דודו.המשווק מס 1 ... ודני מנהל המאפיה... לסיכום חשבנות...לא היה ויכוח שבלי דודו המאפיה לא היתה חצי ממה שהיא עשתה באמת! רק עכשיו הגיע החשבון ... ודני צריך לשלם לדודו... לשלם והרבה... שיינדי המשך יבוא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/8/2008 11:22 לינק ישיר 

פרק 8. שיינדי!!! דני המנהל היה איש אמין הוא שילם לדודו ביד רחבה .ואפילו הוסיף לו בונוס במזומן.פלוס בונוס לשנה הבאה .כשדודו יבוא לעבוד... הפגישה בינהם הסתיימה. דודו נשאר עם סכום עצום ביד. גם אחרי ששילם על הרכב השכור .לנהג. חשבונות פלאפון מנופחים. הוצאות וכו... עדין נשאר לו סכום יפה מאוד. במזומן,.. דודו למד מה זה החיים בדרך היפה! נכון הוא עבד קשה. אבל הוא אהב את זה... וגם התצאות אצלו בכיס.! דודו התחיל להתעסק עם כל מה שזז ועושה כסף. כבר למירון באותה שנה. היה לו 3דוכנים של חי רוטל. תוך שהוא גורף לכיסו סכון נכבד...בבין הזמנים אב הוא אירגן סירות מירוץ לציבור החרדי על טהרת הקודש בכינרת ...(אנו קופצים 3שנים קדימה) במהלך השנים האחרונות דודו עשה הכל. הוא חי כמו פריץ אמיתי.לא יודע גבולות. בסוכות הוא השיג (השד יודע מאיפה)כמות הדסים. משולשים ומהודרים. במחיר.רצפה. ומכר אותם רק שראה שיש מחסור בשוק. בפי5 מחיר... בחנוכה סיפר דודו לחבר שהוא חושב שכמעט כל בית שמדליק בשמן זית בהכשר של הרב רובין. למעשה זה מעשה מצווה למהדרין. ולו לדודו יש בזה שותפות ממונית... דודו היה לא צפוי פעם הוא יכל ליסוע חודש או יותר על יונדאי גץ שכורה מאביטל עם 92000קילומטר .ואחרי זה להופיע עם אודיA6חדשה מהנילונים. . . כזה היה דודו... וכמובן שתוך זמן קצר הוא מכר את האוטו בשביל קנית סכך. שאמור לפי הכמות לסכך את כל ירושלים ועוד ישאר עודף לקבר שמואל הנביא. בקיצור דודו חי בלי חשבון הוא הרויח יפה וכו... דודו גם הספיק להתחתן בזמן הזה... וגם להתגרש... על כך בפרק הבא ........... שיינדי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/8/2008 11:41 לינק ישיר 

יפה מאוד הסיפור מתקדם ומעניין מאוד תמשיכי כך.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הישבשערים > הסיפור "הדו"ח של החיים" עכשיו עונה שניה פרק 7
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.