בית פורומים חושבים חינוך

הקלטות של דוד הבן שלנו מספר על דרך התעללות של בית הספר לחינוך מיוחד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/6/2009 09:35 לינק ישיר 
הקלטות של דוד הבן שלנו מספר על דרך התעללות של בית הספר לחינוך מיוחד

הילד שלנו דוד לומד במסגרת חינוך מיוחד בבית ספר שנקרא "ישכיל פיהו/דרכי התורה" של גרטנר פשוט קשה לשמוע את זה אבל עדיין לא מובן לנו מדוע דווקא במקום של חינוך מיוחד משרד החינוך מרשה לבתי הספר להתנהג עם השיטה הזו של סגירת ילדים בחדר למשך 20 דקות עם מפתח ותחשבו על זה שכך הילד היה במשך לפחות פעם בשבוע ובמשך לפחות ככל הידוע לנו 3 שנים. כאשר שאלנו את המורה על איזה מקרים אתם שמים אותו בחדר היא אמרה כאשר הוא למשל מציק לחברים או מתחצף למורה או לא רוצה להכנס לתפילה או יושן על הרצפה.
לגבי הרמת ידים של המנהל הוא מכחיש את זה אבל אנחנו וודאי לא מאמנים לו תשמעו את הילד זה לא ילד שמשקר.
כן על כאלו דברים הם עינו אותו ויצרו לו קשיים רציניים.
אבל הדבר הקשה ביותר שהיום כאשר הגשנו תלונה למשרד החינוך בית הספר וכן השרות הפסיכולוגי יוצרים על הילד רושם שהוא ילד עם התנהגות קשה ולכן הוא לא מתאים למסגרת של קשיי למידה. ולא בכך אלא החלו נגדנו מסע של החרמה ואף לשנה הבאה הפנו את הילד למקום שנקרא "הבן יקיר לי" ששם עיקר הבעיות של הילדים הם בעיות נפשיות או פסיכייטריות פשוט אנו לא מאמנים כיצד הם מסוגלים לעשות כך והכל בכדי לנקות את שמם ולכן הם גם לא מוכנים לתת לילד אפשרות ללכת למקום השני שנקרא "לימודי השם" כי בעזרת ה' אם הוא יצליח שם ואנו בטוחים בכך אז זה כעין סטירת לחי כלפי המקום הראשון שהוא היה שכשל בגדול.

מאידך כאשר נפגשתי עם צוות בית הספר "תדהר" (זה בית ספר עם אותם הגדרות רק שהוא ממלכתי דתי) כל הצוות מנהלת יועצת ופסיכולוגית בית הספר אומרים יש פה ילד אחר ממה שמתארים אותו. הם דברו עם הילד בחנו אותו פשוט הם מבנים בדיוק על מה אנו מדברים.

הנה קישור להקלטות שדוד מספר חייבים לשמוע אותו:
http://educationforums.cet.ac.il/forums/index.asp?Asp=403&FID=44810&nSubProjectID=0&bFillMsgFields=False&nOwnerID=0&nFillterUserID=117234&Index=8qlv&sSearchText=דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-18/6/2009 12:28 לינק ישיר 


זה נשמע אמיתי..?  כך אתם פורשים את חייכם לעין כל? אם זה אמיתי. הרי  יש דרכים קצת יותר מוצלחות לטפל בבעיות מעין אלו. מאשר לסגור חשבונות באינטרנט..
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > חושבים חינוך > הקלטות של דוד הבן שלנו מספר על דרך התעללות של בית הספר לחינוך מיוחד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר