בית פורומים חרדים באקדמיה

תכנית "חרדים באקדמיה" יצאה לדרך

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/5/2012 16:06 לינק ישיר 
תכנית "חרדים באקדמיה" יצאה לדרך

תוכנית חרדים באקדמיה של עמותת ידידות טורנטו מציעה מגוון הזדמנויות לחרדים המבקשים ללמוד לקראת תואר במוסדות להשכלה גבוהה בישראל .

חרדים באקדמיה מציע לך הכוונה בבחירת מסלול הלימודים :  יש לך ראש של מהנדס? ואולי מבנה החשיבה שלך מתאים יותר למדעי המחשב ? תהליך המיון והקליטה כולל הכוון בבחירת מסלול הלימודים המתאים ביותר ליכולותיך ולשאיפותיך, לצד אבחון, ראיון אישי וועדה קבלה .

חרדים באקדמיה מעניק מלגת לימודים: אנו מעניקים לסטונדטים במספר מסלולים מלגת לימודים, המאפשרת ללמוד בנחת היום ולהגיע לאפשרות להתפרנס ברווח בעתיד. בחלק מהמסלולים מוענקת לסטודנט גם מלגת קיום במהלך הלימודים.

תרדים באקדמיה נותן לך ליווי מתחילת הלימודים ועד לתואר :  אנו מציעים לכל סטונדט בתוכנית הדרכה ותמיכה ממוקדת בהתאם לצרכיו האישיים, שיאפשרו לו לסיים את הלימודים באופן מיטבי ובציונים גבוהים.לאורך השנה מתקיימים ימי עיון, סדנאות, קורסים וייעוצים אישיים.

חרדים באקדמיה מציע לך הכשרה והכנה להשתלבות בתעסוקה: לקראת סיום לימודים, אנו מלווים כל סטודנט ומעניקים סיוע בתהליך ההשתלבות בשוק העבודה . הליווי כולל סיוע בחיפוש הצעות עבודה רלוונטיות, עזרה בכתיבת קורות חיים והכנה לראיונות העבודה.

ההרשמה בעיצומה!

למילוי שאלון לבדיקת זכאות לחץ כאן 
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/5/2012 14:39 לינק ישיר 

ידידות טורונטו מציעה: תואר אקדמי כשר

'ידידות טורונטו' מקדמת תכנית ייחודית המלווה ומכוונת חרדים החפצים בתואר אקדמי מוכר • 'חרדים באקדמיה'- תואר אקדמי לגברים חרדים, כעת בהישג יד

צעירים רבים במגזר החרדי עומדים בימים אלו על פרשת דרכים בדרכם להתחיל עבודה ללא הכשרה מקדימה מהישיבה. רובם ניחנים במח חד ומבריק שעבר לא מעט חידוד בימי הישיבה. אולם, המשרות הבכירות במשק הישראלי מחייבות תואר אקדמאי מוכר שעולה לא מעט ולוטה בערפל מבין שלל ההצעות הקיימות היום. זאת בנוסף לעלות לימודים גבוהה ותקופה ארוכה עד שנמצאת העבודה המיוחלת.

כך יוצא שהחרדי היוצא לעבודה, עלול להסתפק במשרות בינוניות שאינן מצריכות תואר או מסתפקות בתואר שאינו מוכר. תכנית חרדים באקדמיה מבית ידידות טורונטו, מספקת למגזר החרדי את מלוא התמיכה בדרך לקריירה מבטיחה.

"חרדים באקדמיה", מקיפה כבר כאלף סטודנטים חרדים. התכנית מיועדת לגברים חרדים המעוניינים להתקדם וללמוד לתואר במוסדות המובילים בישראל. התכנית היא בלעדית וראשונה מסוגה עם בסיס יציב. התכנית מאפשרת לכל אלה שמעוניינים לצאת לעבוד, לנצל את כישוריהם עד תום. התכנית פועלת מרגע בחירת המקצוע, עבור בלימודים במקום מוכר אקדמית ותמיכה לאורך כל שנות הלימודים וכלה בהכוונה למקומות עבודה מהשורה הראשונה.

השקעה בתואר אקדמי מצריכה מספר שנות לימוד ותקציב לא מועט, חרדים באקדמיה מאפשר מסלול נח עם מלגת לימודים עשירה בנוסף למלגת מחיה למתמחים בתחומים נבחרים. חרדים באקדמיה מציעה ימי עיון מיוחדים לחברי התכנית, מייעצת ומכוונת בבחירת מסלול לימודים וכיצד לקבל מלגת לימודים, ליווי מתחילת הלימודים ועד לתואר הכשרה וכמובן הכנה להשתלבות בתעסוקה לקראת סוף התואר.

לצד ארגון כנסים ומפגשים בתחומים מעשירים והפעלת סדנאות לכתיבת 'קורות חיים', מספקים ב"חרדים באקדמיה", שירות אינפורמטיבי ומועיל, מניהול קריירה ועד לסקירה מעמיקה של תחומי לימוד, בדגש על אופק תעסוקתי.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות לדוא"ל toar@toar.org.il או לטלפון 077-8013010דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/5/2012 14:42 לינק ישיר 

יש פרטים באתר http://toar.org.il/דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-29/5/2012 14:44 לינק ישיר 

 

היכרות עם רכז הסטודנטים החדש של חרדים באקדמיה

פורסם בתאריך 07/02/2012 מאת
*-- .entry-meta **-- .entry-header *

יהונתן למדן מצטרף לצוות של חרדים באקדמיה כרכז סטודנטים .יהונתן מסיים בימים אלה את התואר הראשון שלו בפסיכולוגיה וכבוגר של התכנית אין לנו ספק כי ניסיונו, כישוריו ויכולותיו יבואו לידי ביטוי במהלך עבודתו לטובת חיזוק הקשר עם הסטודנטים בעיקר סביב אפיון הצרכים ופיתוח תכניות חדשות.

בהזדמנות זו נציין שאת המשרה פרסמנו אך ורק בקרב הסטודנטים והבוגרים של התכנית. קבלנו עשרות פניות ממועמדים ראויים אשר חלקם זומנו לריאיון. אנו מבקשים לאחל הצלחה ליהונתן ולחזק את המגמה החיובית מאוד של סטודנטים אשר בוחנים הזדמנויות לתעסוקה איכותית.    

שמי יהונתן למדן , בן 33 נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים.

נולדתי בעירה הדרומית נתיבות להורים יקרים ומכילים והשלישי מתוך עשרה אחים ואחיות. גדלתי בקהילה התורנית  אשר קשורה לישיבת הנגב בראשותו של הר' יששכר מאיר זצ"ל. בנערותי למדתי בישיבת אבן האזל אשר בנתיבות ובהמשך בישיבת "באר התורה" בירושלים.  לאחר נישואי המשכתי כ-4 שנים ללמוד בכולל ולאחר מכן יצאתי לשוק העבודה. בתחילה עבדתי כנהג אמבולנס במד"א אלעד ובהמשך שירתי בחיל המודיעין כשנה. את עיקר ניסיוני המקצועי רכשתי 3 שנים כמת"ל עסקי בחברת אינטרנט רימון.

לפני כ-5 שנים פנה אלי חבר והציע לי להצטרף לקבוצת חרדים אשר מתעתדת ללמוד באו"פ וממומנת ע"י קרן ידידות טורונטו בשיתוף עם האו"פ.  החלטתי לנסות את הכיוון הזה והתחלתי בלימודי פסיכולוגיה באו"פ מתוך סקרנות (לא כל כך מתוך ידע על המסלול העומד לפני) ומתוך עניין בתחום שבני משפחתי עוסקים בו. בסמסטר הזה אני מתעתד לסיים את לימודי לאחר 5 שנים של השקעת תשומות זמן ואנרגיה מחד אך גם סיפוק ומיצוי עצמי מאידך, אני יכול לומר בוודאות כי הלימודים באקדמיה תרמו לי באין ספור רבדים והקשרים. כיום אני מתנדב בשרות הפסיכולוגי חינוכי באלעד ומשמש כמעין פסיכולוג של בית ספר בעיר כששאיפותיי הינם כמובן להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה ולהתמקצע בתחום .

לאחרונה התחלתי את עבודתי כרכז סטודנטים בתכנית "חרדים באקדמיה" של עמותת ידידות טורונטו לה אני חב הכרת תודה עמוקה על התמיכה והליווי במלגות, סדנאות ותכנים לאורך לימודי התואר. זו זכות עבורי להצטרף לצוות המקצועי והמסור של "חרדים באקדמיה", אני רואה בכך הזדמנות לתרום מניסיוני ולסייע ביעוץ והנחיה לסטודנטים במהלך לימודיהם. בימים אלה אנו משקיעים בפתוח כלים ותכניות לליווי על מנת להבטיח שתוכלו לעמוד ביעדים ובמטרות שהצבתם לעצמכם ותסיימו את הלימודים בזמן ובאופן מיטבי לקראת השתלבות איכותית בתעסוקה.

ניתן לפנות אלי בכל בקשה או התלבטות אשר תהיה, אשמח לעזור בכל מה שניתן.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/5/2012 15:05 לינק ישיר 

יש קשר בין התכנית הזו לבין הפורום?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/5/2012 20:09 לינק ישיר 

מזל טוב ליהונתן!

אני ספק שהוא האיש הנכון, נעים הליכות וישר דרך.


בהצלחה!דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מנותק
נשלח ב-31/5/2012 12:02 לינק ישיר 

[quote]

יש קשר בין התכנית הזו לבין הפורום?
[/quot]

ממש לא נראה לי שזה קשור, הפורום פה במקורו, שייך לחברה מקריית אונו, והתכנית הזאתלא קשורה לשם עד כמה שהבנתידדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > חרדים באקדמיה > תכנית "חרדים באקדמיה" יצאה לדרך
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר