בית פורומים חרדים באקדמיה

דיקן הסטודנטים - האוניברסיטה הפתוחה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/5/2012 15:11 לינק ישיר 
דיקן הסטודנטים - האוניברסיטה הפתוחה

שירותי דיקן הסטודנטים נועדו לסייע לך להתקדם בלימודים, בלא שעכבות כלשהן תקשינה על לימודיך. אנו מציעים לך סיוע כלכלי, תנאי בחינה וסיוע פרטני לסטודנטים עם צרכים מיוחדים, סיוע בפנייה לולת"מ, עזרה לסטודנטים עולים חדשים שלימודיהם ממומנים באמצעות מינהל הסטודנטים ועוד. מוצגות לך אפשרויות להיעזר בקרנות חיצוניות כדי להשיג מימון ללימודיך. כן מוצעות לך דרכים להשתלב בפעילות הספורט הענפה שלנו ולייצג אותנו בתחרויות ובאליפויות אס"א. אנו פותחים לפניך אפשרות לסייע לחברה הישראלית באמצעות פרויקט פר"ח, סחל"ב ואייסף.

דיקן הסטודנטים פועל בדרכים שונות כדי להיענות לבקשות הסטודנטים המתקשים לממן לימודיהם בגלל המצב הכלכלי. אנא עיינו בחומר הרלבנטי בדפי מידע אלה.

השירותים האלה נועדו לך הסטודנט. כל שאנו מבקשים ממך הוא לפעול באופן מדויק בהתאם להנחיות, וללוח הזמנים המפורט, כדי שיקל עלינו לשרת אותך בנאמנות ובמסירות.

http://www.openu.ac.il/dean-students/
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/6/2014 17:33 לינק ישיר 

מישהו פה התנסה בלימודי תואר באו"פ - מעבר להוצאה הכספית - איך הלימודים? הקושי? הלימוד העצמאי? האם זה באמת אפשרי לעמוד ביעדים לאדם המגדל משפחה ועובד במשרה מלאה כשאינו יכול להסתמך על סופי שבוע וחגים כדי להשלים את הלימודים כמו שעושים חלק מהחילונים? אודה לכל הכוונהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-10/6/2014 21:35 לינק ישיר 


 אני לומד עתה באוניברסיטה הפתוחה.

לדעתי, זה תלוי בהרבה פרמטרים, כמה קורסים את לוקחת, איזה סוג קורסים, יש קורסים קשים, ויש קורסים קלים, עד כמה הכשרון של האדם הלומד..

נאמר כך, לקחת קורס אחד אני מאמין שזה לא בעיה.

נכון, שהם מציגים את זה, שיש להשקיע שעתיים ביום בשביל קורס אחד, אבל זה ממש לא מחייב, יש הרבה שיכולים גם בשעות שבועיות בודדות להספיק.

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-15/6/2014 19:16 לינק ישיר 

תודה, קסת. זה אומר שפשוט צריך להתנסות ולראות איך זה הולך.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > חברה וקהילה > חרדים באקדמיה > דיקן הסטודנטים - האוניברסיטה הפתוחה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר