בית פורומים הישבשערים

2 בדיחות חדשות ברוח הזמן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/7/2012 00:08 לינק ישיר 
2 בדיחות חדשות ברוח הזמן

מספרים על ר' ברוך מורדכי שיצא בוקר אחד מביתו לכיון הישיבה לפתע עברה יונה ועשתה מה שעשתה הישר על הפראק ההדור
עצר הרב מהילוכו הרהר מעט ואמר לתלמידו: מסופר בגמ' על רבי יונתן בן עוזיאל שכול עוף שהיה פורח מעליו היה נשרף
אז שויין יש ירידת הדורות אמנם לא נשרף אבל בכ"א רואים שהיא נילחצה.....

לאחר ביטול חוק טל כשחלה חובת גיוש על כול בני הישיבות בוקר אחד הגיעו פלוגה של משטרה צבאית לישיבת עטרת ישראל לאסוף את קול המשתמטים ראו הבחורים ונפוצו לכול עבר כול אחד תפס מחבוא עברו השוטרים בביהמ"ד והתחילו לחפש לפתע מצאו את ר' ברוך מורדכי מתחבא מאחורי הסטנדר אמרו לו כבור הרב אתה יכול לצאת בגלך אין לנו מה לעשות איתך בצבא
מה? שאל הרב ורמטכ"ל אתם לא צריכים???

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2015 10:06 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2015 16:39 לינק ישיר 

חי חי חי 

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-18/3/2015 19:02 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 07:56 לינק ישיר 

מכיון שסוף חודש אדר ומדין מצווה הבאה לידך אל תחמיצנה נאמר ווארט טוב מר יענקלה גליסקי זצ"ל (אעפ שמסופקני אם אמרו עיניים לכותל, ואין מי שיראה את זה) וכך סיפר, שראה בספר עלינו לשבח מעשה נפלא ונורא על אברך מירושלים ששמע מחבירו סיפור, שהגר"ח קנייבסקי כשהגיע ךעיים בנידון של חגבים הצטער מאוד שלא היה חגב תחת ידו לראות במה מדובר, והנה פלא מהחלון הפתוח נכנס חגב והגר"ח צהל ושמח. האברך דנן הגיב על הסיפור בזלזול ושחוק גדול, בערב חזר אותו אברך הביתה ולמרבה הבהלה כל ביתו התמלא חגבים, הבין מיד על מה ולמה נענש ורץ ישר לב"ב לבקש מחילה מהגרח"ק, אומר ר יענקלה גלינסקי, "באמת הייתי צוחק על הסיפור הזה אבל מה אעשה אני פוחד שאחזור הביתה ואמצא שביתי יתמלא בעלינו לשבח... ויהא זה לע"נ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 09:06 לינק ישיר 

מי זה מר יענקלה? ? ? ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 10:29 לינק ישיר 

חחח, (מקווה שאת צוחקת:)..ר' יעקב גלינסקי המגיד המפורסם מב"ב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2015 11:20 לינק ישיר 

הוא זה שאמר שאם תראה כרס יוצאת מאוטובוס תדע שר'שלום שבדרון מגיע..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הישבשערים > 2 בדיחות חדשות ברוח הזמן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר