בית פורומים שידוכי חרדים

הדרכה ועיצות לפגישות. כל עיצה תתקבל בברכה, נא לא לסטות מהנושא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/3/2014 17:00 לינק ישיר 

דבר אחד שתמיד אני עושה זה להדליק שעון מעורר שיצלצל חצי שעה בערך אל תוך הפגישה- אז אני אומרת- אני ממש מצטערת ומכבה את הפלאפון- זה תמיד מחמיא לצד השני ונותן לו את התחושה שאתה מחשיב אותו ליותר חשוב ממי שבטלפון, שתשומת ליבך נמצא עליו, ושאתה מוצא בו עניין וטעם.
מה אכפת לתת לו תחושה טובה?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/3/2014 14:12 לינק ישיר 
ויש שמסתפקים בחיוך, בהקשבה, בהתעניינות כנה, בהארת פנים, וצחוק בריא בעת שהבן זוג מספר בדיחה תוך כדי שמפטירים יפה יפה.. ומנסים להחמיא קלות ולראות את הטוב.. רגע, הפלאפון שלי מצלצל... :)

פשוטוטוב כתב:
דבר אחד שתמיד אני עושה זה להדליק שעון מעורר שיצלצל חצי שעה בערך אל תוך הפגישה- אז אני אומרת- אני ממש מצטערת ומכבה את הפלאפון- זה תמיד מחמיא לצד השני ונותן לו את התחושה שאתה מחשיב אותו ליותר חשוב ממי שבטלפון, שתשומת ליבך נמצא עליו, ושאתה מוצא בו עניין וטעם.

תוקן על ידי רציף ב- 19/03/2014 14:14:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2014 14:28 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
ואם אני רוצה לדעת מה מרק היום? או אם יש אנשובי בפיצה? אני צריך לכתוב למלצרית פתק? 

בס"ד
יש הבדל בין בקשה עניינית לבין שיחה ארוכה...נפגשתי עם אמריקאי אחד...והוא התחיל לדבר עם המלצרית  5דק' באנגלית
מספיק לא רציתי אותו...וזה הקש ששבר את גב הגמל...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-19/3/2014 14:31 לינק ישיר 
דרכו של עולם זה לעשות רושם ובכל המובנים וזה חיובי רצוי וחובה, לגבי דברי תורה, זה עושה רושם טוב, כבד עלי להתעכב בנקודה הזאת ולהתפלפל בו, עכ"פ ככה מדריכים את הצעירים, ודאי שמחפשים שתיהיה התאמה. שוב, ההמלצה היא להשחיל דבר תורה ועניין רוחני איפה שמתאים, כי זה עושה עליה רושם שהנה הבחור הוא רציני וטוב

שיגושיח כתב:
3) גבר יקר, אל תביט על המלצרית, ובודאי שאל תדבר איתה, זה מקפיץ לה את הג'ננה לראש.[/quote]

זה מאד תלוי בבחורה. יש כאלה שלא איכפת להן.

[quote]6) כדאי להשחיל דברי תורה ועניינים שבקדושה כדי לעשות רושם, ויש כאלה שאפילו מבררים מה היא מחפשת ולפי זה מנגנים בחליל.

לדעתי, עדיף להיות אמיתיים. אם אתה סוג כזה שאומר ד"ת בחיים הרגילים תגיד גם בפגישה. אם אתה סוג שאוהב לדבר חדשות וכיוצא, אז עדיף לדבר כך גם בפגישה. כל הצגה מכל סוג שהוא, לא דבר טוב לדעתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2014 15:15 לינק ישיר 

ויש שמסתפקים בחיוך, בהקשבה, בהתעניינות כנה, בהארת פנים, וצחוק בריא בעת שהבן זוג מספר בדיחה תוך כדי שמפטירים יפה יפה.. ומנסים להחמיא קלות ולראות את הטוב.. רגע, הפלאפון שלי מצלצל... :)

פשוטוטוב כתב:

תוקן על ידי פשוטוטוב ב- 19/03/2014 15:16:17

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-31/10/2020 21:26 לינק ישיר 

סטאטית, הקפצתי את הנושא הזה בשבילך :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2020 22:52 לינק ישיר 

כל הנ"ל מאוד חמוד ויפה,
וגם עוזר פה ושם,
חייכנית היא גדולה
כמו תמיד :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2020 00:17 לינק ישיר 

בס"ד

חחחחח איזה נוסטליה...

כיף לקרוא את תגובותיי ולראות שגם פעם הייתי דוגרית מתוקה... מאוהבת בעצמי...
איזה כיף לקרוא את התגובות של חציון....אין עליו

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-1/11/2020 00:19 לינק ישיר 
חייכנית770

רציף כתב:
כל הנ"ל מאוד חמוד ויפה,
וגם עוזר פה ושם,
חייכנית היא גדולה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תודה נשמה טובה...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-1/11/2020 10:59 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
כל הנ"ל מאוד חמוד ויפה,
וגם עוזר פה ושם,
חייכנית היא גדולה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תודה נשמה טובה...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > הדרכה ועיצות לפגישות. כל עיצה תתקבל בברכה, נא לא לסטות מהנושא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 סך הכל 6 דפים.