בית פורומים חושבים חינוך

אני מתחננת אליכם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/3/2014 01:43 לינק ישיר 
אני מתחננת אליכם

נא תקרעו שערי שמים בתפלתכם עבור קרוב משפחה שלי מאנ''ש
                                                                        הבחור היקר מפז אברהם בן רונית הי''ו
                                                                            הנמצא בכלא על לא עוול בכפיו

וזמן משפטו תהיה שבוע הבא
                                                                   יהיה רצון שיתגלה האמת שיתקדש שם שמים
                                                                                תעבירו לכל אנשי קשר שלכם

שילחו את הלינק דרך הדוא''ל, הווטסאפ, או כל רשת חברתית אחרת, ושתפו כמה שיותר אנשים בקריאת ספר התהילים

כל אדם שיכנס לקישור זה, יקבל באופן אוטומטי פרק שונה בקריאה וכך תושלם קריאת ספר תהילים כולו בזמן קצר וע''י קהל גדול

A joint Tehillim read אברהם בן רונית
S the link via Email, WhatsApp, Facebook, etc. and share this campaign with your family and fris.

Each one that will go into the link, will automatically receive a different chapter to read. This way, a number of Tehillim books could be completed in a short time and with the participation of others, for your beloved ones.

http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=iyZFQOm3OF  

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2014 23:26 לינק ישיר 

חסר כאן מנהלת משנה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > חושבים חינוך > אני מתחננת אליכם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר