בית פורומים חרדים באקדמיה

המלצה על בי"ס לפסיכומטרי ובגרויות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/7/2014 12:20 לינק ישיר 
המלצה על בי"ס לפסיכומטרי ובגרויות

היום יש עוד אופציה לבגרות ופסיכומטרי לחרדים- בית הספר ירדן.
בי"ס ירדן הינו בית ספר לבגרות ופסיכומטרי הפועל כבר מעל 25 שנים.
לפני שנתיים התחלנו בבית הספר עם מסלול מיוחד המותאם לציבור החרדי אשר בתחילתו התלמיד מקנה לעצמו תעודת בגרות ולאחר מכן, בסיום המבחנים הוא עושה קורס פסיכומטרי.

לפרטים נוספים ניתן להיכנס:

http://yardenschool.co.il/%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D

או לפנות למנהל התכנית החרדית הרב ישי בר-נר בטלפון 050-8753318

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2014 13:27 לינק ישיר 

עשיתי בגרות בבית הספר ירדן בירושלים וסיימתי בתוך שמונה חודשים (שהם 2 סמסטרים) בציונים גבוהים. באתי חסר רקע לחלוטין, וגיליתי כי צוות בית הספר נותן מענה אפקטיבי להשלמת פערים לימודיים בזמן קצר תוך מתן יחס אישי ודגש לכל אחד. בית הספר יכול להתאים לכל חרדי שרוצה להתחיל את לימודי הבגרות מאפס, כשהדגש בבית הספר הוא על לימוד מקצועי באווירה טובה והשגת הישגים גבוהים במבחני הבגרות. הלימודים במקום הם חוויה לימודית יוצאת דופן. אני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות זאת אך תמיד חשש... זה בהחלט אפשרי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2014 16:07 לינק ישיר 

שלום. הגעתי ללימודים בבית הספר "ירדן" היישר מן הישיבה, ללא רקע (בייחוד באנגלית) ותוך שמונה חודשים עשיתי בגרות מלאה+ בממוצע מעל 90 !! המסלול שעברתי מתאים מאד להשלמת הפערים באופן מהיר על מנת ללהתקדם הלאה ללימודים גבוהים. בית הספר גם השיג לי מלגה מידידות טורונטו כך שהייתי צריך לשלם רק שש אלף שח כולל לימודי פסיכומטרי. בקיצור ..... עם כוונה רצינית והשקעה מצידכם זה בהחלט אפשרי להשיג תעודת בגרות מלאה תוך שמונה חודשים. והסיפוק ...... גדול בהחלט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/7/2014 02:39 לינק ישיר 
בזכות ירדן התקבלתי לטכניון!

למדתי במשך 2 סמסטרים במסלול החרדי בבי״ס ירדן וסיימתי בהצטיינות. המסלול היה קשה, אבל קבלתי המון תמיכה ועידוד מהצוות. הרגשתי במשך כל התקופה שלמורים ממש אכפת באופן אישי שאצליח וראיתי השקעה מאוד גדולה מצידם. לדעתי, הרמה המקצועית של המורים היא גבוהה ביותר. ההשקעה שלי בסוף השתלמה והתקבלתי למסלול מדעי המחשב בטכניון הנחשב בין המסלולים היוקרתיים ביותר בארץ ובעולם. אני מחזיק טובה לצוות בירדן שעזרו לי והנחו אותי במשך כל הדרך ואני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשלים בגרויות או פסיכומטרי, לעשות זאת בירדן. בהצלחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2014 15:13 לינק ישיר 

למדתי בשלוחה הדתית בביה"ס ירדן במשך שני סמסטרים וסיימתי עם ציונים גבוהים בכל הבגרויות. הגעתי לבית הספר מישיבה, כמעט ללא שום רקע בלימודי חול, ובמסלול הלימודים המהיר ב"ירדן' השלמתי את לימודי התיכון. צוות המורים מקצועי והלימודים כוללים מבחנים, חזרות וסיכומים - הכל כדי להכין את התלמידים כמה שיותר טוב לבגרות. מומלץ לכל חרדי שרוצה להשלים בגרות ו/או פסיכומטרי.  בהצלחה!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > חרדים באקדמיה > המלצה על בי"ס לפסיכומטרי ובגרויות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר