בית פורומים אגודה אחת

רוצה להתייעץ לגבי סוגיה פיננסית שמעסיקה אותי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/4/2015 22:16 לינק ישיר 
רוצה להתייעץ לגבי סוגיה פיננסית שמעסיקה אותי

שלום לכולם, הייתי שמח להתייעץ עם חברי פורום זה בהקשר לנושא פיננסי שאני מתקשה לקבל החלטה לגביו. הנה הסיפור- הצלחתי לחסוך סכום כסף ואני בודק לגבי אפשרויות להשקעה שלא תחייב יותר מידי זמן מבחינתי ועדיין תאפשר לי ליהנות מרווחים מצטברים לאורך הזמן. הייתי מעדיף שלא להיכנס למסחר בשוק ההון כי הבנתי שזה מחייב השקעה התחלתית מאוד משמעותית וסיכונים מאוד גבוהים. האפשרות היותר הגיונית מבחינתי היא להשקיע בנדל"ן, כאשר אם אני אקנה דירה בארץ ואשכיר אותה-זה אמנם יהיה כלכלי לטווח הארוך אך עדיין זה יחייב אותי להיות בתקשורת קבועה עם שוכרים שתלויים בי וזה רחוק מהכנסה פסיבית כפי שדמיינתי. האפשרות האחרת שכוללת השקעה בנדל"ן היא בחו"ל- וזה משהו שרק שמעתי עליו בכללי אבל לא יודע איך זה מתנהל ומה זה מצריך ממני בשלב הראשן ובשלבים המתקדמים ומה רמת הסיכון הכרוכה בזה. לגבי נד"לן בארה"ב, מה שאולי יהיה רלוונטי זה מה שמציעים פה https://www.nadlan-usa.co.il/ שזה בעצם כולל שותפות בהשקעה ואז כל העניינים הבירוקרטיים הם לא באחריותי וגם לא ההתמודדות מול המשכירים בחו"ל כך שהכל מבחינתי מתנהל מהארץ.
האם זה באמת נשמע הגיוני מה שהם מציעים? אשמח לשמוע חוות דעת של מישהו שמכיר את התחום הזה של השקעות בחו"ל ואם זה באמת מתנהל חלק או שצפויות בעיות על הדרך או אותיות קטנות שאני לא יודע עליהן?

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > אגודה אחת > רוצה להתייעץ לגבי סוגיה פיננסית שמעסיקה אותי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר