בית פורומים יד בנימין

נדחתה תביעת הדיבה של הדיור המוגן נגדי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/11/2016 18:54 לינק ישיר 
נדחתה תביעת הדיבה של הדיור המוגן נגדי

הדיון התנהל בפני השופטת תמר בר אשר צבן בבית משפט השלום בירושלים
עפ"י החוק המשפט צריך להתנהל במקום מגוריו של הנתבע (הסמכות המקומית), טענה זו טענו עוד לפני הגשת כתב ההגנה ואכן השופטת שאלה מדוע לדעת הדיור המוגן מקום השיפוט הוא בירושלים.
עוה"ד של הדיור המוגן טען שבית המשפט העליון קבע שפרסום באינטרנט פותח את מקום המשפט.
הסברנו לשופטת שמעולם נושא התביעה לא פורסם באינטרנט אלא נשלח באימיילים לנוגעים בדבר (ואין לנו מושג מי מהממוענים העביר לו את הדוא"ל).
עוה"ד של הדיור המוגן טען שאחד הנמענים נמצא בירושלים (שר הפנים ?)
השופטת אמרה שהיא תדון בשאלה זו בהמשך והסבירה לתובע ולעורך דינו שהיא ממליצה להם בחום לבטל את התביעה כי היא לא רואה כאן דיבה. (הראנו שכתבתי בצורה מפורשת שאין לי דבר וחצי דבר נגד ה"עכבר" אלא נגד ה"חור" וכבר אמרו חז"ל שלא העכבר גנב אלא החור...)
הסכמתי להתנצל שוב ואני מנצל גם במה זו שוב ומצטער שמר תורג'מן החליט להיעלב מדבר שהיה ברור שלא כוון נגדו וגם אחיו הבין בצורה ברורה ואמר זאת בישיבת ההתנגדות "אני נציג היזם. כשקראתי את ההתנגדות, האמת שלא הבנתי למה הם מתנגדים פה, קל וחומר כששמענו את המתנגד. אני מבין שלמתנגד יש בטן מלאה על ועדה מקומית שורקות".

בזאת המשפט תם.
לצערי ללא חיוב התובע בהוצאות משפט, על אף שאין לי ספק שאם המשפט היה מתנהל הייתי זוכה לסכום גבוה.

לאחר הדיון הסברתי לתובע מר תורג'מן שעל פי חוק דיור מוגן אי אפשר להשכיר או למכור דירות לאדם מתחת לגיל 60 ולדעתי אם הוא באמת רוצה למכור או להשכיר דירות לדיור מוגן, כדאי לו להשקיע בבניין מרכזי עם שירותים מתאימים כדוגמת בריכת שחיה ולא כדאי לו להסתמך על בריכת השחיה שלנו שנראית יותר כמכונת כביסה עם שתן...

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > יד בנימין > נדחתה תביעת הדיבה של הדיור המוגן נגדי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר